Jump to content

hanafta

Üye
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by hanafta

 1. B.ktan geçti ömrüm.Bundan sonrasininda iyi olacağını sanmam.
 2. Çok aşırı Kızkancım.Model şekil hal farketmior. İi yazamıorum.
 3. Avent 7 gün 313 mu nasıl okuyorsun.
 4. Hayır muhabbet artmadı hayatımdaki tüm sırlar ortaya çıktı.
 5. Renan tohum sparis ettim de biberler kaç haftada yeşil bir şey olurlar acaba? Domatesle alakalı bir yorum da rica ediorum.Hepsi tohum şeklinde.
 6. Ablacığım diorum muhtemelen benden küçüksün dur diye tahmin ediorum.Yillardir ben de aynı soruyu soruorum kendime neden herşey düzgün herkes evli çocuk çocuk sahibi ben değilim diye.Allahtan hayırlısını iste olmayınca olmuyor.Olacaksa da hemen oluveriyor.En eski üyelerden biriyim etmediğim özel uygulama gitmedigim yer kalmadı bu yıllar içinde sana tek önerim.Allaha normal yoldan normal dileklerde doğru şekilde dua et.Kaderinde varsa olacaktır.Hayirlisi olur umarım. Ama herhangi bir uygulama yapma iyice karistirsin sonra duzeltemeSsin falan.Direk ulasabilecegin tek yer var orası secde tavsiyem budur.
 7. 21 gün okumuştum. Biraz tehlikeli, muhabbet için okumuştum ama çok beklemedigim bişey oldu.
 8. Kuzum bir karar verilecek bir durum varmış senin için pek istemediğin bir durummus bu durum.ama senin için hayırlı olan buymuş.istemesen de boyun egeceksin.
 9. Oluyor ilginç bir durum anlatıyım. Bir kağıda kurşun kalemle Arapça ya habir yaziosun,yazarken Allahümme ahbirni.....kişinin ismini söylüyorsun yazarken sayısı yok.6 kere. Sonra 822 defa ya habir bayansan erkeksen el habir çekip yastığının altına koyuyorsun 3 gün devam ediyorsun.
 10. Kuzum alerjin varsa dene ve içme ayrıca ben de üst solunum yolları için her aksam bir kaşık demleyip iciorum.Epifiz bezine gelince bu karışıma 2 tane daha ot karıştırıp içiyorlarmiş. Yoksa rahatlıkla içilebilir.
 11. Ben denedim ama ebced degeeiyle okudum bı de bu akşam 822 deniyim.Daha önce denediğimde olmuştu.Cok faydasını görmüştüm.
 12. AKREP BURCUYUM HİSSİYATA DAİR HİÇ BİŞEY YOK.
 13. Bu ruh bedenlere zimmetli mi Ulaştı her yere gıybet gibi Bir gün öğrenir illet nedir Dünyanın bütün milletleri Bir oyun devamlı tertiplenir Herkes telaşlı herkes matiz Yıkandılar yine kısmet deyip Ama geçmedi pisliği Yak kendini Hayırdır gerildin vaktin var Hemen de yükseğe bakmışlar Pisliğin üstüne basmışlar Pisliğin üstüne basmışlar. Bu psikolojide bu şarkı walla
 14. Karışmış bi toplayıp yazar mısınız?
 15. Bu ara ben de tuhaf rüyalar görüyorum.Tabir de ettirmek istemiorum. İster istemez insanlar gergin biz de gerginiz. Kötü haber alma korkumuz var biliçaltımız açığa çıkıyor belki de bu durum bazı kötü anılarımızı depreştiriyor diye düşünüyorum. hayır olsun inşallah.
 16. hanafta

  Sizce?

  Yeryüzünde vukû bulan ve sizin başınıza gelen herhangi bir musîbet yoktur ki, Biz onu yaratmadan önce, o bir kitapta yazılmış olmasın. Şüphesiz bu, Allâh’a göre kolaydır.” (Hadîd, 22) Resûlullah buyurdular: “Kadere îmân etmek, her türlü keder ve hüznü giderir.” (Suyûtî, Câmiu’s-Sağîr, I, 107)
 17. İnanç,Paranin gerekliligi,huzur.
 18. Minnet duygusu duyarim kesinlikle ama sevmemeye devam ederim.
×
×
 • Create New...