Jump to content

SIR

Üye
 • Content Count

  1,268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SIR last won the day on July 4 2018

SIR had the most liked content!

Community Reputation

14,135 Excellent

2 Followers

About SIR

 • Rank
  -Kapatılmış Üyelik-

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bu zikr-i şerifi hergün 101 yahut 313 defa okumaya devam edenlerin,işleri açılır,bereketleri artar,maddi ve manevi yükselmeye vesile olur inşallah (el yazma) YA BASİTEL ARDİ YA RAFİEDDERECAT
 2. EL HABİRİ EL MÜBİN ALLEMEL ĞUYUBİ ŞERAHİYYEN BERHUTEN herkim bu zikri 7 gün oruçlu olarak her sabah namazından sonra 2277 defa okursa yakazası açılır,gizli sırlardan ve merak ettiği konular kendine haber verilir inşallah (el yazması)
 3. *Şakayık kökü;cevize benzer sert bir bitkidir,Mekke ve Medine de bulunur,üzerinde taşıyana sihir büyü tesir etmez *çocukların üzerinde bulundurulursa ümmü sıbyan ve cin tasallutundan korur *evde bulundurulursa ev nazardan korunur cinler giremez *kavgalı olan eşlerin yastığının içine sarı bir beze sarılarak konursa birbirleriyle barışırlar...(tezkere-i antaki)
 4. Birgün sahabe ilmin kapısı olan hz.Ali kv. efendimizden Kef Ha Ya Ayn Sad kelimesinin anlamını sordular,çok ısrar ettiler.Sen müminlerin halifesisin,veliler sultanısın,ilim şehrinin kapısısın sen bu kelimenin anlamını vermezsen kimse veremez dediler.Hz.Ali kv. efendimizde Resulullah ın anlamını vermediği kelimenin anlamını benden nasıl istersiniz ve ben nasıl veririm buyurdu.Sahabe ısrar edemedi.Birgün,sabah namazına giderken sahabeler hz.Ali kv. efendimizin birşey okuduğunu duydular,yavaşça yanına yaklaşıp dinlediler,Hz.Ali kv. efendimiz şöyle diyordu; YA, KEF HA YA AYN SAD....FAĞFİRLİ...yani; Ya KEF HA YA AYN SAD...mağfiret et....Burdan sahabe şu sonucu çıkardılar ki bu mübarek kelimede ALLAH ın gizli isimlerinden biridir.En doğrusunu ALLAH bilir.(Sair kaynaklardan rivayet edilirki Cenab-ı Hakk ın 3000 ismi vardır.)
 5. Bir kızın kısmeti bağlı olsa ve evlenemese bu tılsımı bir kağıda yazıp,temiz bir su içine bırakır.Ve bu su ile 7 gün boyunca biraz içer ve birazda yüzüne sürerse tez zamanda kısmeti açılır.Kitabımda denenmiştir yazıyor.(Kendi el yazma kitabımdandır)
×
×
 • Create New...