Jump to content

kalp gözü

Üye
  • Content Count

    165
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1,686 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ben ilk haftalarda etkisini görmeye başladım.Her 5 vakit namazdan sonra okuyorum.top 5 kez okumuş oluyorum.İçimde resmen kelebekler uçuşuyo resmen okuduğumdan beri güzel etkileri var yani.Bu anlatmakla olmaz okumak ve yaşamak lazım.ne kadar anlatsamda yaşamadan etkisini bilemezsin.cesaretim bile artmaya başladı ki ben çok utangaç biriyim çevreme karşı olan çekingenliğimde azalmış oldu.Rahatlıkla kendimi ifade edebiliyorum ve de ben çok sessiz biriydim kendimi bile savunamaz içime atardım hep çok şükür güzelliklerini ve etkilerini yaşıyorum Allah razı olsun şükrü34 abimizin paylaşımı sayesinde bende güzelliklerini yaşamış oldum.
  2. Evet abicim devamlı okuyorum ve çok uyuz ve huysuz bir kadın vardı yanımda onun bile bana karşı tavrı değişti bunu farkedebiliyorum.Kendime olan güvenim geldi Allah razı olsun ilaç oldu derman oldu bana.Aman nazar değmesin.Resmen ruhum hidayet buldu sana ne kadar dua etsem az.
  3. Ben de başladım okumaya okuduğumdan beri bilmiyorum bu duadanmı belki diğer okuduğum dualardanda kaynaklanıyo olabilir,kalbim sığmıyo coşkuyla heyecanla dolu yere göğe sığamıyorum.Çok güzel bir dua okudukça dahada etkisini gösteriyo sanki.
×
×
  • Create New...