Jump to content

berresu

Üye
 • Content Count

  9,301
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  65

Everything posted by berresu

 1. Rüyamda evimde misafir var oturuyoruz birden bir kedi dolasmaya basliyor evde misafirlerden biri kediyi disari atıyor, ondan sonra bir sincap ailesi evde korkudan bağırırken uyandım. Hayırdır inşallah.
 2. Şiir olarakda güzel ama bu şarkı
 3. Sanki terk edilmiş bir viraneyim, Her yanım dağılmış yıkılmışım ben, Üstüne basılan taslar misali, Paramparça olmuş dağılmışım ben, Çaresiz kalmışım gözlerim şaşkın, Çile rüzgarında savrulmuşum ben, Dertler derya olmuş bende bir sandal, Devrilip batmışım boğulmuşum ben, Tutunacak hiçbir dalım kalmadı, Bir ağaç misali kurumuşum ben, Sanki bir köleyim sanki bir esir, Yerlerden yerlere atılmışım ben, Çaresiz kalmışım gözlerim şaşkın, Çile rüzgarında savrulmuşum ben, Dertler derya olmuş bende bir sandal, Devrilip batmışım boğulmuşum ben
 4. Yarin 5 kilo vericem
 5. Geçmiş olsun Sevdiğin insanlar kırıyor seni sende taş olmalarini isyemiyorsun
 6. Gerçek bir hikaye sanırım Allah sağlıklı uzun ömür versin
 7. Bir daha şaka bile olsa böyle birşey düşünemeye karar verdim, apartmanımızdaki komsumun biri vefat etti biri boşandı saka olsun diye soyledim 2 adam bekâr
 8. Böyle şeyler cok kolay göbek eritmese bile faydali ama aliskanlik yapmak lazim hemen unutuluyor.
 9. Rüyamda ünlü bir bayanı gördüm, siz benimle ugrasmaya devam edin ben ailemi genişletiyorum dedi.
 10. Bu tarifi forumda bulunan bir pastane sahibi alsa üretime geçse bizde yesek, yapması biraz zor görünüyor ama güzel de.
 11. Bu devirde sadece arslanı evcilleştirse yeter, mu devir insanini ego mahvediyor.
 12. Apartmanımızın koskocaman bombos bir bodrumu var her toplantida oraya havuz yapalım kapali havuzlu evimiz olsun diyorum kimse yanaşmıyor tabiki tek oy la birşey yapamam. Apartmandan daire sahibi biriyle evlenmeye karar verdim . Hepsi evli acaba hangisini ikna edebilirim :).
 13. Musluğu tamir ettilermi?
 14. Sen çal kapımı, bay yanlış ve çatı kati aşk hemen hemen konuları aynı zengin ve başarılı adamlar ve egitimi işi olmayan kızlar. Dizileri tam izleyemedim ama konular böyle. Bu tür diziler yeni nesil kızları cok etkiliyor, okul okumasam eğitimim işim olmasada zengin koca bulur hayatımı yaşarım. Ama gerçek hayat bu değil . Ama bu yeni dizilerde begendigimde var. Gençliğim eyvah
 15. Bazı oyunculari sevdigim halde reklamini yaptiklari ürünleri almıyorum. Demet Evgar i oyuncu olarak seviyorum ama reklaminda oynadigi cipsi o reklamlarina ciktigindan beri almiyorum o cipse tepkim oldu.
 16. Işten eve gelirken küçük bir alışveriş yaptım poşete para vermemek icin küçük şeyleri çantama tıktım fermuari kapanmadı ama sığdı tereyağ elimde kaldı onuda cebime koydum, tam apartmanın kapısında sevmedigim komsum benimle konuşmaya çalışıyor, cebimde tereyağ ben burdayim diyor sanki eve nasıl gireceğimi şaşırdım. Bir daha yaparmiyim tabiki yaparim 25 kuruş bu.
 17. Kaç işyerinde çalıştın ve hangi calistigin isyerinden ayrılırken kidem tazminatı aldın. Tartışmak icin veya hükümet yanlısı oldugum icin sormuyorum sadece sorularima cevap istiyorum
 18. Bu yeni nesil kıdem tazminatının iyi yanı var, 10 yıl 15 yıl bir işyerinde çalışan biri kendi isteğiyle isyerinden ayrılınca kidem tazminatı alamaz, ancak patronu isten çıkarırsa alır. Bu yeni kıdem tazminatında birkac ay bile bir işyerinde çalışsa hesabında kidem tazminatı birikir.
 19. Kafiye uydurucam diye saçmasapan sözler yazmıyor.
 20. Estanbul evimiz mescalin babamiz
 21. Her şarkısı gibi bu da harika.
×
×
 • Create New...