Jump to content

emirem

Üye
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by emirem


 1. :” Allahümme inni euzü bike minelhemmi vel hazani ve euzü bike minel’aczi velkeseli,ve euzü bike minelcubni,velbuhli ve euzü bike min galebetiddeyni ve kahrir ricali”

   

  Allahümme inni euzü bike minelhemmi,vel hazeni ve euzü bike minelcübni,velbuhli ve euzü bike galebetiddeyni ve kahrir ricali.

   

  eksik yazılmış


 2. Eczacının tavsiye ettiği ilacın 8.günündeyim ama çok bi etkisini göremedim gibi... Kbb yolu bana da göründü galiba... İnşallah bana da etkili bir tedavi uygular teşekkür ederim ...Oğlunuza da geçmiş olsun ALLAH sağlık sıhhat versin inşallah

   

  Teşekkürler Allah razı olsun. Sizede ALLAH şifa versin..İnşallah...


 3. Özel günlerde cinsel ilişki dışında bir yasak yoktur.Kuran'da buna dair tek yasak budur.O zaman eli kanayan erkeklerde elim kanıyor bugün özel günüm deyip okumasın.Yok böyle birşey.Uydur babam uydur.Kuran her zaman okunur.Kuran dışında hiçbir söz harama delil gösterilmez.

   

  O zaman eli kanayan erkeklerde elim kanıyor bugün özel günüm deyip okumasın.Yok böyle birşey...

  asıl uydur babam uydur bu olmuş..ne alaka ya...


 4. teşekkürler pespembe Allah senden razı olsun...bende defne sabununu, şampuanını ve kremini aldım..aktarcı şampuanında bitkisel olduğunu söyledi..sonuç mükemmel daha ilk kullanımda bile fark etti..ipek gibi saçlarım...fakat sabununu saç için kullanmadım..çünkü saçım boyalı ....sabununu vucud ve yüzüme kullandım. onda da sonuç mükemmel ya..çok saol....


 5. çok teşekkür ederim :)

   

  ben bişiy sormak istiyorum. bir dileğim vardı. kabul olursa adak adamıştım 2000 adet yunus duası okuycam diye. gecen günde içimden 12000 tane okumak geçti adak olarak. sonra çok şükür Rabbim duamı kabul etti. ben şimdi kaç adet yunus duası okuyayım.

   

  benim bildiğim adağın sahih olması için dil ile söylenmesi lazım. yani kalpten geçen Dille söylenmediği zaman geçerli değildir.


 6. üzülmeyin benim oğlumda 4.5 yaşına kadar konuşamadı..bende çok endişelendim..dedilerki üzülme öyle bi konuşacak ki artık sus diyeceksin..bende dedimki konuşsunda ben onu sabırla dinlerim dedim..oğlum konuştu ve ben büyük konuştum, dayanamadım çok konuşmasına..nerdeyese kulaklarımı tıkama noktasına gelecek boyuta geldim..ayrıca geç konuşan çocuğun konuşması çok net ve anlaşılır olur..öyleki ben işte olduğum vakitlerde ev telefonuna baktığı zaman konuştuğu kişiler ne kadar güzel konuşuyor diye beni ararlardı..yani böyle güzellikler de yaşadım Yüce rabbime şükürler olsun..

  birde şunu söylemek isterim bende sizin gibi üzüldüğüm zaman bir yakınım dedi ki onada Dr. söylemiş..eğer çocuk eline kalem aldığında o kalemle karalama çizme vs. yapıyorsa korkma demiş..İnşallah Rabbim sizide sevindirir..


 7. İncisel saol Allah razı olsun...

  aşağıdaki isimler silsilei alimlerinden

  12. Arif ar-Riwakri, kaddesallahü efendim ( Arif-i Rivegeri Hz.)

  13. Khwaja Mahmud el-Anjir el-Faghnawi, kaddesallahü efendim (Mahmud-i Encirfagnevi Hz.)

  19.Yakub el-Karkhi kaddesallahü efendim ( Yakub-i Çerhi Hz.)

  23. Muhammed Khvaca Emkanaki kaddesallahü efendim (Hecegi Muhammed Emkenegi Hz.)

  diye biliyorum. Ne dersin İncisel....


 8. sakın saç uçlarına ve göz makyajına kullanmayın.Ben kullandım zararını gördüm..gözümde göz ekzaması ortaya çıktı..tabi doktora gittim.. gene geçmedi..sonra vazelin aklıma geldi..bıraktım da öyle geçti...saçlarıma gelince saç uçlarına sürmeme rağmen saç derimde kabuklanma meydana geldi...sonra ablam öğrendi vazelini saç uçlarına sürdüğümü kızmıştı bana ne o öyle diye...bende bıraktım..sonra baktım ki kabuklanma geçti. yani bana böyle zararları oldu...bilginize...


 9. Evet...4 Rekaatlık namaz iki rekaat iki rekaat şeklinde kılınacak....Yani her iki rekaatta selam verilecek...

  3. rekatta nasıl hareket edecez..tekrar niyet ve tekbir mi getirecez acaba..yoksa eller bağlanıp direk suphaneke mi okunacak arkadaşlar....

×
×
 • Create New...