Jump to content

hatice67

Üye
 • Content Count

  957
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

hatice67 last won the day on March 22 2017

hatice67 had the most liked content!

Community Reputation

5,720 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sağlikta devrim olduguna inanmiyorum.bu bir sömürücü iyileştirmemek üzere kurulmuş bir sektör olduğüna inaniyorum.inanan ve iman eden biri olarak dualarin gücüne inaniyorum.din sorgulanamaz diye birşeyede inanmiyorum.sorgulamazsak doğruyu bulamayizki.kuran da zaten "sorgulayin aklinizi calistirin "diyor. Sadece merakettigim bir yaraticinin varligina inanmiyanlara gore bu dunya nasil oldu canlilar nasil var oldu.bu duzen nizam bir denge nasil kuruldu gibi sorular Herşey tesadüflerin sonucumu yani bir yaratici, bir güc yok olmaksizin.
 2. Alper bi fikra anlatayim. Adamin biri inancli iken inancsiz olmuş.inancli olan arkadasi adama demişki. -siz ölünce cehennemde cayir cayir yancaksiniz demiş Adamda demiski. -Ay Allah korusun Demiş.
 3. Ey iman sahipleri! Size açıklandığında canınızı sıkacak şeylerle ilgili soru sormayın. Kur'an indirilmekte iken onları sorarsanız size açıklanır. Allah onlardan vazgeçmiştir. Allah Gafûr'dur, Halîm'dir.(yaşar nuri öztürk) Bu ayette benim anlayabildiğim kadari ile caninizi sıkan sorulari kuran indirilir iken sorulsaydi cevaplardik diyor.hani mesela oje den abtes gecermi gecmezmi gibi sorulari diyor.biz onlardan vazgectik diyor ister sür ister sürme aptes bozulmaz diyor
 4. 4. resmi seçtiyseniz Siz güvenilir bir insansınız. İnsanları önemseyen, kibar ve şanslı bir insansınız. Doğuştan sahip olduğunuz içgüdüler sayesinde insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz. Sır tutmak konusunda sizden iyisi yok. Uyum meraklısı bir insan olarak harika bir ara bulucusunuz. İyi huyunuzdan dolayı insanlar sizinle arkadaşlık yapmayı seviyor. Kişiliğinizle insanlara kendilerini iyi hissettirmeyi biliyorsunuz.
×
×
 • Create New...