Jump to content

Alanur.

Üye
 • Content Count

  1,103
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Alanur.


 1. Sen sanırım anlayamamışsın Alanur ahkam kesiyorsunuz dediğin her üye için buraya fikrimi yazarım.Yazılanlar hoşuna gitmeyince de gelip incisel konumu sil diyorsun.Şimdi bana yönelik değil konuya yazılanlara yönelik cevap yazarsan sevinirim.

  Yani evet istemediğim sonradan vazgectigim konuları sildirmekte özgürum.


 2. Konuyu açıp arkadaşlardan fikir isteyen sizsiniz,yazılanlar hoşunuza gitmediğinde ahkam kesiyorsunuz gibi söylemler hoş değil.Sizi tanımıyor insanlar yazdıklarınıza göre fikir beyan ediyorlar ahkam kesmiyorlar..Konu açarken olumlu yada olumsuz eleştirileceğinizi hesaba katıp öyle açın.

   

  Evet karşı taraf beni tanımıyor açıklama yaptığım halde neden hala sert yanıt veriliyor öyleyse incisel senin fikrinide sormadım bilip bilmeden yapılan yorumlar ahkam kesmektir.

   

  Bu tür düşüncelerle kendinize bir profili aşılıyorsunuz farkında olmadan..Ve bu sizde yer ediyor zamanla..Ne demek sizi görmeye gelecek..Kendinizi nasıl bu kalıba sokuyorsunuz anlamıyorum..

  Yani olabilir Ama bu işin bir adabı vardır..Gidersin gözlemlersin,olumlu karar verirsen konuyu açarsın..Böyle olmalı..

   

  Evde kalmışlık psikolojisini anlamıyorum..Siz evde kalmadınız ki..Sadece Beklediğiniz kriterlerde biri çıkmadı karşınıza..Karşınıza ilk çıkanla evleneceğim diye bir düşünce taşımıyor kimse..Karşı tarafta olmasını arzu ettiğiniz bazı durumlar olmalı..

  Relax olun yaşamda..

   

  Yok çok şükür öyle bir psikoloji içerisinde değilim evet aynen istediğim kalipta kimse karşıma çıkmıyor Allah her isteyen insana hayırlı güzel kısmetler nasip etsin.

  • Like 1

 3. Bunu bugün öğrendim ablam dedi sordum ama kadın ablama önceden demiş biz ablamla ayrı şehirlerde oturuyoruz her an görüşmuyoruz neden sordun militan? Kadının haberi yokmuş zaten adam ablasina demiş hayatımda ciddi görüştüğüm biri var diye ablasida bu kadına demiş sonradan boşverdim hayırlısı buymus


 4. Hayır ya ablamla konuştum davranışlarımin hiçbir alakası yokmuş hem çokta soğuk davranmadim benimde gönlümde başkası vardı ama uzun zamandır bekliyorum...bekliyorum...burdan ahkam kesmek kolay hem o kadın benim boşandığımi bilmediği için ablam dememiş kadına halada kadının haberi yok ablamada uzun zamandır diyormus zaten ablamda hiç orali olmamış zaten neyse hayırlısı olsun ne yapalım inşallah isteyen herkes evlenir rabbim yardımcımız olsun


 5. Herkese yeni yılda sağlık huzur mutluluk diliyorum ilk öncelikle..Sorum şu görücü hakkında bilgisi olan yazabilirmi bana 2 hafta önce kadın geldi görmeye adam kendisinin akrabasiymis..Bu kadında ablamin bakıcısı oluyor ablama sürekli ısrar ediyormuş kardeşin varmış gelsin bir göreyim diye ama ablam hiç orali olmamış (çünkü ben 20 gün evli kaldım boşandım) Ablam kadına boşandığımi soylememis daha sonra ablam Başka bir şehirde oturuyor yanına gittim oturmaya fakat benim hicbiseyden haberim yok ablam bana sana bizim bakıcı bakmak istiyor bir akrabası varmış onun için bakacak dedi..ben pek orali olmadım tamam gelsin o zaman dedim kadın geldi beni görmeye tabi geldiğinde biraz moralim bozuktu bazı sebeplerden dolayı Kadın Annemle havadan sudan sohbet etti ben hic konuşmadım kadında adamdan falan bahsetmedi adam konusu açılmadı hiç daha sonra Annem kadına çay icermisin kahve icermisin diye sordu yok dedi bende hiç kadına çay icermisin diye sormadım daha sonra meyve getirdim yesin diye az yedi annemde ye diye ısrar etti ben yine ye diye söylemedim meyve tabagini goturunce bir kere yesenize dedim..Kadın geldiğinde pek iyi değildim açıkçası aklımda başka şeyler vardı ve 13 gün oldu kadın hicbirsey söylemiyor ne iyi ne kötü ablamin evine hergun geliyor çalışıyor cocuk bakıcısi olduğu için ağzını açmıyor fakat ablamda sormamis hiçbişey kadına kadında bişey söylememis ben anlamadım yani hiç olmazsa bişey söylemesi gerekmezmi yani bu konuyu açmam belki saçma oldu ama anlamadigim için açtım konuyu bugüne kadar böyle biseyle karşılaşmadım

×
×
 • Create New...