Jump to content

elazynp

Üye
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by elazynp


 1. Çekim yasasında dikkat edilmesi gereken en önemli kavramlardan biri egonun varlığıdır ..belki çoğu insan için sıfırlamak zordur ama çekim yasasını çalıştırmanız için gereken boyut egonun varlığını pek kaldırmıyor.. Nacizane tavsiye..

   

  BENCE; ego'yu sıfırlama değil kontrol edebilme aslında amaç olmalı... her bireyde ego vardır ama kavramlar karıştırılmaktadır. ruh-benlik-ego-karakter gibi.... ego hep "ben yaparım ben ederim vardır sesi serttir öfkelidir içinde kin intikam agresiflik barındırır." ama kontrol edilebilir. "egosuz olun egosuz olun diye diye bizi hiçleştirdiler" diyenler ve egoyu besleyenler var. egosuz olun derken bencillikten hırstan öfkeden arının anlamı vardır. tüm kişisel gelişim uzmanları ve meditasyon ustaları egonun sıfırlanmayacağını ama kontrol edilebileceğini bilirler. Doğru tanımlamalar aslında çekim sisteminde çok önemli... İç sesi dinleyin derler. "o nasıl derseniz?" içses "sen, siz biz diye konuşur. sakindir yumuşaktır zorlamaz sadece yön gösterir...kararı sana bırakır..."

  bunu şöyle anlatayım. elinize aniden çok çok çok para geçti. ve artık düşündüğünüzden çok zenginsiniz. yolda yürürken canınız çikolata istedi. markete girdiniz şimdi iki ses duyacaksınız.

  1. ses: geri zekalı olma bir sürü paran var gidip çikolata fabrikasının hissesini alsana...

  2. ses: sadece çikolata yemek istiyorsun. haydi çikolatayı almayı dene onu keyifle yiyip şimdinin tadını çıkar.

  hangisini seçersiniz onu güçlendireceksiniz.

  EGO var olacak ama kontrolü kim devir alacak...siz mi ego mu... egoyu küçümsemeyin de bazı anlar başarınız için ona ihtiyacınız da var... sadece yaşamsal yöneticinin kararını veren kim olsun. onu belirleyin. ve zaman ve sabırda ekleyin. değişim bir süreçtir ve planlıdır.

  • Like 1

 2. Bu akşam 22:58 de Dolunay gerçekleşiyor.

  Dolunay dilegim :)

  25 nisan 2013 tarihinde saat 22.58 de gerçekleşecek dolunayın enerjisinin güzel sevgi dolu etkisini hissetmeye yaşamaya niyet ederek yazıyorum.

  Bu dolunay enerjisiyle beraber hayatimda ,bilincaltimda ,zihnimde,bedenimde bulunan ve bana iyi gelmeyen ve bana kendimi iyi hissettirmeyen her seyi sevgiyle birakmayi seciyorum!Ben egom basta olmak uzere .......( boslugu siz doldurun ve akliniza gelen genel ,ozel her seyi ; duygu,dusunce,olay,kisileri dusunebilirsiniz) tum bunlarin hepsini sevgiyle birakiyorum!Cunku biliyorum ki sevgiyle biraktigim tum olumsuzluklarin yeri tam da istedigim seylerle sevgiyle ve kolaylikla dolacak!

  Kendimde ya da hayatimda farkedemedigim baska olumsuzluklar varsa ,bunlari da ilahi olan beni sifalandiran ve beni destekleyen yaratıcımın enerjisine sevgiyle birakiyorum ki,hepsi sifa olarak bana geri donsun,hayatima yansisin! oyle de oldu!

  İstedigim tum guzellikler icin simdiden sukurler olsun!

   

  Sonra kağıdı yakın külleri suya lavaboya ya da doğaya salın :=) inanın ve güvenin :=)


 3. arkadaslar gercekten oluyor ben defalarca yaptim ve tabiki Allahin dilemesiyle oldu. Burda en önemlisi istediginiz seyi canli&kanli sessiz sakin bir yerde 5-10 dakika hayal etmeniz. ben genellikle aksam yatarken ve dualarla tamamliyorum. Burda bir yöntem le yetinmiyorum, aslinda bildigim her yöntemi katib kariyorum ve her defasinda Allahima cok sükür oluyor.

  Yöntemlerini bizimle paylaşır mısın :=)


 4. şunu söylemek istiyorum. "gerçekleşir mi, sen de gerçekleşti mi???" soruları inanmadığınızı, inanmamakla yaratığınız blokajı engeli gösterir. bu nedenle önce o soruları bırakın. başkalarını da bırakın. onun ki o an olmuştur çünkü 2 yıldır aynı dilekte ısrar ediyor, diğerininki 2 günde olmuştur tezahür etmede coşku neşe sevgi en yoğun şekilde uygulanmıştır. o zaman kimin ki ne zaman oldu nasıl oldu önemli değil, önemli olan, senin nasıl istediğin, hangi tutku arzu ve aşkla istediğin :=))))


 5. PAYLAŞMAK İSTEDİM.

  DÜN GECE keyifsiz bir AN'ım oldu. Sabah 5 gibi yattım gün iç inde 9-10 gibi uyandım. saagt 14.00gibi uyuyabilirdim şunu yaptım. önce mahalledeki kedi ve köpeğe yemeğimin fazla kalan kısmını verdim. bu sayede onlarla vakit geçirirken içgüdüsel olarak onların auramı temizlemelerine izin verdim. doğaya çıktım. (doğa dediğim sitenin bahçesi ve bahçede bir kaç ağaçtan biri) çimenler arasında bir ağaç buldum. ağaca dedim ki "bedenimdeki tüm enerjiden senin aracılığınla kurtulmama ve pozitiflikle iyilikle sevgiyle güzel olumlu düşüncelerle dolu dolu olmama yardım eder misin sana yaslanmama izin verir misin" dedim. yani ağaçtan izin istedim. kitabımı okudum. arada gözlerimi kapadım. . sonra kalkarken ağaca teşekkür ettim.. ben çevremde kimsenin olmaması rahatlığıyla ağacı öptüm, teşekkür ettim. muhteşem rahat iyi sakin sevgi dolu gülümseyen bir kişi oldum :) bu arada ayrıntı ağaç altında beslediğim kedi geldi ellerimde göğsümde üçüncü göz çakrama yakın yerlerde patisini gezdirdi. tuhaf bir enerji akışı oldu. kedi şifacı bir canlıdır. iyileştirme gücü çoooooooooooooook fazladır. bilginize....;=)


 6. bu arada İstanbul unuttuğum bir noktayı belirtmişsin teşekkür ederim. motivasyonunuz iyi olduğunda yapın. düşük olumsuz enerjiyle yaptığınızda iyi isteseniz de fark etmeden olumsuzu gönderiyorsunuz. bilinçsizce... tuzlu suda ayaklarınız ellerinizi yarım saat bekletin. -deniz tuzu diye satan parfümeriler var. artık çok yerde çok markanın yan ürünü olarak çıkıyor- ağaca yaslanın, duş alın atın enerjiyi... doğaya çıkın yürüyüş yapın :)

  balkona çıkıp derin derin nefes alın, mesela şarkının sözlerinde karamsarlık mı var kendinizce düzeltin. mesela ben şöyle yaptım "o zor günler solan güller eskidendi geçti, bitti, artık rengarenk neşeli ışıl ışıl günler geldi." :=)

  sistem çok basit, adım at, çabala ve iyi düşün ve inan güven... birde sakın durumu yargılama, iyi-kötü/doğru-yanlış gibi kalıba sokma.. deneyimdi öğretim vardı yaşadım teşekkür ederim :) arada şükranlarınızı yazın :) dilek değil sadece neye şükür ediyorsanız onu yazın :=)


 7. healing serisinde erkek seslendiren biraz mıymıntı çok yavaş sırasıyla gisin .. 2. cd sonunda uygulamalar başlayacak. hint ya da başka bir ülkenin meditasyon sistemi öğretildiği için Tanrı/Allah demiyor. ama aynı güçten bahsediyor.

  dükkanda da pilates serisi içinde belki sırf o yüzden alış sürem uzadı ama aldığıma memnunum :=)

   

  elaznp haklısın aslında, ben bu zalim ego için bu şekilde bir düşünce geliştirmiştim, aslında etkili de oldu. Sonuçta diğer boyutlar var ve biz onu göremiyoruz gibi...

  etkisi mutlaka olmuştur. bu konuda şüphem yok ki :))))) dediğim gibi fark etmeden bilinçsizce bir tıkanıklık yaratma durumu olabilir. ben derim ki "şu an anlamasam da biliyorum inanıyorum güveniyorum. duaların duyuldu gerçekleşiyor :)-


 8. :D ''Yaa şu an oluyor, sadece ben görmüyorum'' diyorum.

   

  İstanbulll görmüyorum dersen 3 göz kapatmana ve imgelemene zarar verebilirsin. duru görüm açık, duru hissedişim, duru bilişim, duru duyuşum açıktır. görüyorum, duyuyorum, biliyorum, hissediyorum; her şey gerçekleşiyor tanımını kullanmalısın :=) ego konuşur ego ben ben ben olarak konuşur. içsel sesin biz olarak konuşur, daha yumuşak tonlamadır. onu duyarsın ama görmüyorum vb sözlerle kapatmamalısın :=)

   

  ben 7-8 yıldır çekim yasası sistemiyle ilgileniyordum. ve sonra eksiklikleri ara ara yazmıştım. okudukça nerelerin kaçırıldığına anlatılmadığına dikkat ettim. deneyimlerim oldu düştüm düştüm düştüm ve çıktım. bunu yakın arkadaşlarımla paylaştım da... sonra yazmaya başladım ama yazdıklarımın etkisi olur mu olmaz mı düşüncesine kapıldım. bu sayfayı açtığımda itiraf sadece iletişim halinde olduğum insanların ilgisi olacağını düşündüm. ve aaaaaaaaa bu kadar ilgi gördü yazısını okuyunca mutlu oldum. egosal bir durum değil ama demek ki istediklerimi anlatabiliyorum, ifade dilimde karmaşıklık, kompleks bir aktarım yok dedim. İnsanlarla bildiklerimi öğretilerimi deneyimlerimi paylaşıp, o ANlık gerilimli, stresli, olumsuz durumdan çıkarmaya yardımcı olmak etkimin olması güzel...çünkü ben bunu iyin iyetle yapıyorum. ben dünyada sevgi ve iyilik ve mutluluk endeksli yaşam düşlüyorum. bunun için adımlar atma eğilimim var :)

  -az evvel konu açtım bir gün 315 kişi okumuş sevindirik oldum deyip sonra egosal bulup silmiştim. ama neden buydu. İfade edebiliyor muyum, acaba bu alanla gerçekten ilgilenen var mı, bir ütopik yol peşindemiyim derken olmadığımı farkettim. teşekkürümün nedeni buydu..." herkes internete ulaşamıyor ama kitaplara ulaşabilir :=))))

  kimseyi kırma incitme eğiliminde değilim açıklama yapma gereksinimi hissettim. Sevgiler... elazynp

   

  Buna %100 katılıyorum işte.:thumbsup:

  Hani bir soru vardır, "istediğimiz şeyi düşündük de mi oldu; yoksa zaten olacağı vardı da, o sebeple mi aklımıza düştü?"

  Bu soru bir tartışma konusudur çekimci yazarlar arasında.

  Net cevap yok gibi.

  Aslında o olay deneyim olacaktır ama o olayı şekillendiren düşüncemizdir diye düşünüyorum. B adamı B olayı olacaktır. deneyimin için onu yaşaman gerekiyordur. amaaaaaa o oluşa müdahale ederek biçimini değiştirme şeklimiz olabilir. olumlu-olumsuz düşünce, duurumu hızlıca oldurma çabası... aslında ince ayrıntıyı buldum ŞİMDİ.... "HIZLICA OLDURMA" ile durumun gecikmesine ya da hiç olmamasına neden oluyoruz her birimiz... bir de düşüncenin yanında çaba önemli... bunu şöyle anlatayım, yabancı dil sınavına gireceksin hiç çalışmadan 90 almak istiyorsun. o zaman emekte harcayacaksın. sevdiğin adam mı var onu düşün iste onun için dua at, arada karşılaşma ihtimali yerlere üşengeçlik edip gitmemezlik etme ama zorla her sokak başında karşısına da çıkma... arkadaşlarını kullanarak durum yaratma... bırak o akış içinde olay seni çağırsın. çağırdığında reddetme, al, katıl, içtenlikle kabul et verileni :))) ve teşekkür et ayrıca :=))))


 9. şunu farkettim, bunu denedim olmuyor, şunu denedim olmuyor, ne yapsam olmuyor. Olmuyor diyenleri tebrik ediyorum çünkü "olmama" çekimini başarıyla gerçekleştiriyorsunuz şu anda...

  Akışa bırak denilen du aetmeyi kes inanmayı kes bitir değil. istediğinde dua et dile, ısrarla dua etmenin ters yanı yok amaaaaaaaaaaaaa duruma müdahale etme... biriyle tanışmak istiyorsun diyelim. onun arkadaşlarıyla ortak frekans yakalayıp arkadaşı kullanıp birşeyler ayarlama... ayarlamayı sen yapma...zaten o arkadaş karşına çıkacaksa çıkar hemde daha şahane çıkar, bir davet ayarlama belki daha güzel bir davet sen alacaksın ve orada ayarlanacak... yani kurguya karışma... ve teşekkürü unutmayın bakın teşekkür minnettarlık sihirli değnek gibi, gülün kokusu gibi... ya da o gülü canlandıran tazeleştiren molekül gibi, hücre gibi...

  mesela durumla ilgili bir şey oldu hoşuna gitmedi bırak orada kalsın. oldu ve bitti. özür dilemekten çekinme, affetmekten kaçma. :)

  sistem aslında basit ve güzel.... sistemi anlatmak bana verilen görev. hep şu yazılar çıktı karşıma "yaşam amacını farket" sonra bir an kitaplardaki eksikliği farkettim ve o kısımları tamamlayıcı yazı yazmaya başladım. arkadaşlarım beğendi. kitap olarak deneyeceğim. para kazanırsam ne güzel lakin ilk amacım boşlukları doldurmak :) ) Sistem "sevgi+saygı+güven" üzerine işliyor ve durum içinde dürüstlük ise en önemlisi. kendinize dürüst müsünüz... kendinize dürüst olun yüzleşmekten kaçmayın. yüzleşin. bir defter alın ad verin benimki teşekkür defteri. o deftere herşeyi yaazın. sizi rahatsız eden etmeyen herşeyi yazın ve teşekkür edin :=)

  ve onu yazdım böyle düşündüm değişirmi şu olur mu bu olur mu...cevabım düşüncen gerçeğin olur. eğer o düşünceye olumsuzluk eklersen olumsuzlukla karşılaşırsın iyilik eklersen sevgi eklersen sevgi gelir :=)

   

  ne yaparsanız yapın ve sonra unutun :=)

   

  Allah vermeyeceği isteğin duasını ettirmez derler. bir şeyi aniden istiyorsanız, bir zaman dilimi içinde, ilahi güç size bir sürpriz hazırlıyordur ve buna dokunmayın...o dualar içinde hırs yoksa boşyere edilmiyor bence... zamana bırakıalım en güzel AN içinde bize verilmek üzere hazırlandığına inanalım. sevgiyle inançla güvenle... :=)


 10. offf ki ne of:) bilinçaltı temizliğini nasıl yapacagız peki.:))) meditasyonla onu nasıl yapcaz olmuyo o:))

   

  bunu kitaplara yazmıştım. HEALING SERİSİ içinde ve AKİF MANAF meditasyon vardır. ama HEALING SERİSİNİ kesinlikle tavsiye ederim. ilk CDden izleyin. İlk an yaşanılan durum anlatılıyor. (zihin sanatında. resim üzerinden)

  Simyasal iyileştiricide üst güç ile bağlantı mevcut., ondan sonra melodilerle iyiliştirmeyi izleyin. meditasyonda sesin nasıl kullanılacağını göstermektedir. sonra seslerle iyileştirmeyi izleyin. 3. aşamada ses ile terapisi vardır. ve akif manaf meditasyona yoğunlaşın. etkisini göreceksin. görüntüyle yönlendirmeli olunca çok iyi sanki öğreten karşında ve sen derste gibisin.- dikkat edilmesi gereken etrafın sessiz olsun rahatsız edilmemeye bak :)


 11. Kitaplar konusu altına soru cevap olunca konuyu kapsama dışına çıkardığımı hissettim. istemsiz olarak. o zaman burada konuşalım dedim.

  1. Sevgiyle isteyin, içinde kibir hırs, kazanma, kaybetmeme gibi duyguların barındığı her istek istekten duadan dilekten çıkıyor başka bir form kazanıyor.

  2. İstedikten, ifade ettikten sonra inanın ve güvenin. gerçek oluyordur. ama ben ALLAH/YARATAN diyorum -başka biri EVREN-İLAHİ GÜÇ/TANRI/İLAHİ KUDRET/BİR der hitap değil o gücü kabul etmek ana unsur.- Allah'ın ayarladığı ilahi zamanlama devreye giriyor. o ilahi zamanlamaya güvenin. Herşey olması gereken zamanda en güzeliyle gerçeğe dönüşür.

  3. -ecek/-acak dileğinize isteğinize belirsizlik katar. geniş zaman ya da şimdiki zaman gibi kullanın. ŞİMDİden çıkmayın.

  4. olumsuz ruh halinde olabildiğince hızlıca çıkın. farkettiğiniz an, "bunu ego kurdu yarattı., ben iptal edilmesini istiyorum. iptal ediyorum, deyin.. örneğin şöyle tamamlayın benim o iş başvurum kabul edliyor.her şey çok güzel ve her an daha daha güzelleşiyor."

  5. bulunduğunuz an'ı sevin, güzel bulun, her an için şükür edin.

  6. teşekkür etmesini ve minnettar kalmasını bilin ve söyleyin. aldığınız kalemden izlediğiniz filme kadar hr şeye teşekkür edin.

  7. iyi-kötü yoktur doğru-yanlış yoktur. DENEYİM vardır. her deneyim için teşekkür edin. o an anlamasanız da yaşanılan her şey bir öğreti içerir ve o öğretiyi alın. fark edin. fark ettikten sonra dersi alıp olumsuz herşeyi bedeninizden atın. izler silinsin dersler kalsın.

  8. tuzlu su, duş, ya da ağaca yaslanmak negatif enerjinizi alır. kendinizi suya dokunmadan önce tamamen kötü her oluş, durum, davrranış, büyü yada bilip bilmediğim negatif herşeyden bu tertemiz ışıl şıl suyla arınıyorum ve parıldıyorum. vücuduma neşe mutluluk sevgi ışık renk katıyor. ruhumu bedenimi düşüncelerimi güzelleştiriyor. suyun güçlü temizliğine ve enerjisinin vücuduma geçmesine niyet ediyorum deyin. ve sonra suya teşekkür edein. ağaç içinde benzer konuşun ama sakın teşekkür etmesini unutmayın. teşekkür önemli ve özel bir ayrıntıdır.

  9. düşüncelerinizi kağıda yazın. ve bir kaç gün sonra okuyun orada kurduğunuz ngatifi sonradan farkeder düzeltme çabasına girişirsiniz.

  10. hayattaki bumerang gibidir. kötü bir niyetle isterseniz size aynı negatiflikle döner, iyi niyetle isterseniz size aynı iyilikle döner :) il olumsuzlukta sitem, gücenme, küsme yapmayın sadece neden o kişiyi istediğinizi o işi istediğinizi söyleyin. sevgiyle ifade edin. dürüst olun kendinize ve Yaratan'a... :)

  şimdilik bu kadar....

  • Like 1

 12. örnek olarak dedikoducu, bencil, arabozucu kötü niyetli insanların yaşamımdan uzaklaşmasına, sevdiğim adamın sevgisini hissetmeye, vb...vb...vb........... , iyilikle, içtenlikle, sevgiyle niyet ediyorum. yazdım

  nasıl yaparsanız yapın dualar duyulur...sevgiylie iyilikle içtenlikle yapılan her dua her istek kabul olunur...sabır gerekiyor. olumlu olun ve inanın güvenin :=)))

   

  bir de şunu söyleyeyim kitap olsun bir DVD olsun yada yaşamda aniden karşınıza çıkan dans davet ya da başka bir şey olsun direnmeyin. karşı koymayın hepsinin karşınıza çıkmasında bir neden vardır. o an siz nedeni bilmesenizde neden sizin gülümsemenize neden olacaktır. birde vazgeçmeyin. olumsuz düşünmeyin. sakın vargeçmeyin. birde burası aslında kitap DVD gibi isterseniz bunu çekim yasasında nelere dikkat etmeliyiz diye bir başlıkla paylaşabiliriz düşüncelerimizi... ;) kendimi konuyu değiştiriyorum gibi hissedip sistemi bozuyormuşum gibi hissediyorum...


 13. bu sefer farkettim ki gül suyu bitmiş bende suya bildiğim duaları okudum ve kattım 1 hafta tutuyorum. 7 nin özel rakam old.na inandığımdan dolayı olmalı :)))) sonra doğaya bir ağacın altına bırakacağım :)

  bu arada ben resim yaparım tıkanıklık oldu durdum dvdleri izlediklerimi 2 kez izliyorum ve resime tekrar başladım. Yeniay'a gelince dediğim gibi yap ve bırak unut... teslim et ilahi güce, Allah'a, meleklerine, sevginin ışığın yolundaki tüm varoluşlara... inan ve güven ve tamam 5 gün içinde oluyor gibi zamanlama koyma bir şeye koydum tek o da eğitimin tarihinden ötürü.. ve gerçek ise, akışa kendini teslim ettiğinde ilerliyorsun. ben kendim için olumlu gelişmeler kaydettim. ama bu her durumda ya da şöyle diyeyim, aniden her duruma kızabilirdim abır diledim sakinlik diledim akışa güvenmeyi diledim. kendi duygusal tıkanıklarımın açılmasını ve beni etkileyen bildiğim bilmediğim her davranışımdan düşüncemden duygumdan arınmayı istedim. sonuç mu..... huzurluyum, mutluyum, sakinim, neşeliyim, gözlerimin içi pırıl pırıl parlıyor :)


 14. elaznp, cd ler neyle ilgili

  1.dvd ZİHİN geliştirme daha doğrusu zihnimizden çıkan enerji kanallarıyla ilgili. resim snatı üzerinden.

  2.dvd simyasal iyileştirici bir nev-i bioenerji yüklemesi yapıyor. uygulaması mevcut ve tuhaf muhteşem demeliyim.

  4. dvdiyileştirici sesler. seslerin cümlelerin etisi. içinde ir an bir kağıda senden nefret ediyorum yazıları hakaretler lküfürler yazılıyor diğerine seni seviyorum sana aşığım sen birtanesin yazılıyor. sulara konuluyor ve suyun molekülü inceleniyor. inanılmaz hakaret olandaki suyun molekülü imha edilmiş çöp gibi ve kahverengi, seni seviyorumda kar tanesinden daha ışıltılı ve parlak ve sonunda bize hangi tondaki sesler ile kendimize etkimiz olacağı anlatılıyor.

  iyileştirici melodiler ve ışıldayan beden vr. onları daha izlemedim izlediğimde yazarım :)))

   

  Veeeeeeeeeeeeeeeeee YENİAY ZAMANİ :))

  10Nisan 12.35'de yeniay gerceklesiyor! Bununla birlikte hayatimizda istedigimiz tum guzelliklerin enerjisi artmaya basliyor! yeniayin enerjisi guzellikleri arttiriyor!Hayatinizda olmasina niyet ettiginiz seyleri,cok istediklerinizi,ve sahip olup da artmasini duslediginiz tum guzellikleri dusunun!Sadece ve sadece istediginiz guzelliklere odaklanin!Tam yeniay saati 12.35'de ,ya ...da o ana niyet ederek hayatiniza guzellik katacak duygu,dusunce,insan... Her ne varsa aklinizda, guzel bir kagida yazin bunlari ve o kagidi sonra meleklerinize teslim edermiscesine sizin icin ozel sayilabilen,guvende olduguna ve enerjisine inandiginiz bir yere ( bu ozel bir yer,bir kitap arasi,toprak,oraya birakinca unutacaginiz ve huzurlu olacaginiz bir yer olabilir) birakin bu istek listenizi!Ve sonra birakin ilahi olan gercek kilsin hepsini hayatinizda!Ama bu da olmaz ki demeyin!Sevgili Allah'in "OL" demesi yeterli, hatırlayın.

   

  ben gül kokusunu severim gül bir kapak gül suyu olan bir kavanoza koyuyorum. suyun enerjisine inananlardanım -ki izlediğim DVD ile bu inancım sonsuzlaştı... :)- 1 hafta sonra kavanozu çalkalıyorum kağıt parçalanıyor sonra onu evde boş bir kum var onun içine koyuyorum :)))) deneyin...etkisini gördün mü derseniz inandığım herşey için yolum açık tuhaf bir güzellik hissi rahatlama hissi... ama dediğim gibi inanmak ve güvenmek :)))))) sakın nanmaktan güvenmekten vazgeçmeyin... çok güçlü anahtar. kildin en güçlü şifresi :)


 15. şimdinin gücünde sanırım var olana direnme... ya değiştirme çabasına gireceksin ya olduğu gibi kabul edeceksin. "bugün hiç bir şey yapamadam hep televizyon izledim" dediğinde ya da tv izlerken yaaa neden bunu yapıyorum kitap okumalıyım dediğinde direniyorsun. bir direnç oluşuyor. evet şimdi televizyon izliyorum komik bir program ve eğlenceli de bitir. 1 saat sonra okurum gibi sınır koyma... zaten o an gelecek. ama sen programlama... içinden geldiği zaman yap ve o an'ın huzurunu yakala diyor :=)))

  hoşuma gitti. bazı anlar suçlardım o an'ı şimdi ise no problem :=)))))

  AN var ve yaptıklarımız var. ve hepsi çok çok çooooooooooooooook güzel renkli neşeli.farkedersen...

  kundalinide önce nefesler var meditasyon var. an'ı yakalama ama güzzel anlatmış mesela 15 dakikalık bir uygulamada var ani sinirlendiğinde enerjin tükendiğin hissettiğinde. ilerliyorum. günlük çalışmalar, tıkanıklık açma çalışması şeklinde koymuş. el altında olması gereken kitaplardan :=))))


 16. dediğim chakra kitabını tam okuyup sonra uygulamalara geçmek gerekiyor. Power çekim yasasında yazmayı çok güzel anlatıyordu -bana göre- bu kitap ise uygulamalar konusunda 4*4 bence... uygulama için DVD aldım. Ahmet manki yoga setinin meditasyon ve bioenerji dvdleri. başlangıç için çok iyi onda ilk yapmadan izlemek gerekiyor. çünkü sana gözlerini kapattırıyor. ben uygulamaları yapıyorum. ama kitaba göre değişiyor. yazı kolay ve anlaşılır. meditasyonu araştırmak gerek çünküüüüüüü sonunda açayım derken farkında olmadan düzensizlik yaratabilir ya da kapatabilirsin de...


 17. KUNDALINI VE ÇAKRALAR ~ GENEVIEVE LEWIS PAULSON meditasyonlar için aradığım kitabı buldum.

  birde ben d&rde buldum meditation 1(natural) 2Chakra diye iki cd aldım. 45-50dakikalık müzik. meditasyonda müzik olsun konstrasyonunu yükseltir. Ben kitaptaki yazı yönergelerini daha çok uyguladım. yazı, hayal panosu gibi kısımları.

  ve ŞİMDİ'nin GÜCÜ -ECKHART TOLLE kitabı. o kitap için şunu diyebilirim. kitap aralarında *** görebilirsin. yazarda girişte belirtmiş o kısımda durup düşünmenizi algılamanızı farketmenizi istiyorum demiş. bu nedenle o kitapla bereber 2. kitap olarak ilk adını yazdığımı belirttim. tüm çakraların açılımı kundalini açılımı nefes teknikleri uygulamaları hoşuma gitti. etkili miderseniz 21 gün öğrenme süresi vardır o süreç bittiğinde yorumumu yazarım. meditasyon için ilk adını yazdığım daha etkili... bu kitapta tesadüfen geçti elime sadece ismine göre aldım. tavsiye yoluyla ya da yazarı bildiğim için olmadı :=))))

   

  meditasyonlarda benim üşendiğim kısımda oldu. o zaman üşengeçliği kabul et ve onu sev benimse şimdi üşeniyorum tamam deee , başka şimdide kendini yaparken buluyorsun. o an'a direnmen ürecini zorluyor. tama üşendin mi üşen başka birşey yap ya da hiç bir şey yapma :))) şimdinin gücü sayesinde o an'ı kabul etme ve akışa teslimiyeti algıladım. bu iki kitabı okumalısın. ama farkettiğim, E. Tolle kitapları bir çırpıda bitireyim türü kitap değil. powerda olduğu gibi. el altında günde 10 dakikada olsa okuyup düşüncelerini anlık algılayıp, yakalayıp, yansıtabildiğin kitaplar...


 18. bunu ayırarak anlatmam gerek:

  1. dolunay zaman istemediğiniz durumları yazınız ve kağıdı yakınız.

  2. yyeni ay dönemi: ne istiyorsanız onu yazınız bir kavanoza koyunuz içi su dolu olsun sonra o kağıtları topara gömünüzben hemen silinsin ve etkili olsun iye H olan açık renk kuruşun kalemler ile yazıyorum.

  dolunayın o güzel enerjisiyle .......... sabırsızlık, miskinlik, unutkanlık, kızgınlık,ani sinirlenme, yalancı ikiyüzlü insanların uzaklaşması vb..... devam edin... ne istemiyorsanız...

  yeniay'ın o güzel enerjisiyle sevgi dolu güvenli huzurlu anlayışlı bir aşk ya da sevdiğimle huzurlu mutlu sevgi dolu güvenli güvenilir bir aşk, sakin sevgi dolu iş arkadaşlarımın olduğu bir iş vb. sağlıklı zayıf sıkılaşmış kasları olan bir beden sağlık, sağlıklı besinlerle beslenme, 34-36 bden olma vb... her şeyi yazın ne istiyorsanız... ;)

×
×
 • Create New...