Jump to content

tuhan

Üye
  • Content Count

    52
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

236 Excellent

Recent Profile Visitors

903 profile views
  1. Donuk hayaller , Boş resim kağıtları , Yağar üstüne ; Güneşi örten perdeden . Renklerle doldurur, kalbin beyaz geceyi . Hiç bitmeyen bir sahne , Alırsın biletsiz seyircisinden . Şarkılar seni unutur . Şiirler seni yazmaz . Sen tuvaline rengi olmayan , Boyalar damlatırsın Soğuk son kez ısıtır seni Anne şefkatiyle .
  2. Müsade isteyeyim; Aranızdan ayrılmak için vakitlice, sebeplerim var. Geç oldu artık bende misafirim. Ev sahibinide göremedim , Yorgunum da dinlenmeliyim. Sohbetiniz de çok sıktı, Kusura bakmayın, İki kelime konuşamadım. Müsade edin gideyim. Takatim kalmamış, İkramlar güzeldi, Yedik doyduk. Ev sahibi burdalar mı, Göremedim. Olsaydı biraz tadı tuzu sohbetin, Güler yüzde hiç göremedik! Bilimiyorum sonu yok hoşbeşin. Bende ne tad kaldı, Ne de cevap verilecek peşin.
  3. Güneşin soğuk rüzgarları esiyor bu topraklarda. Aşk kırmızı rengini maviye bırakmış, Yer yer yeşil başka da göremezsin... Soğuk ısıtır,ısırır,kıstırır bir köşeye. Sağa sola öteye gidiş yok hep beyaz. Kuzey kutbunda her yer güneye bir çıkış. Tabi daha makul topraklara.
  4. Bulamazsın an gelir Bir öncesi biraz daha geri Bulamazsın anı anılarda kalmışsa Unutamazsın büyüdükçe daha büyür Ne kadar derindeyse o kadar ağır gelir Kuşlar ötmediyse çiçekler açmadıysa bu bahar bana gelmemiştir Hala kış yağan kardan bahsettiğim sana , Bir kar tanesini hep kıskanmışımdır Saçlarının arasında kaybolan Bir de ben ağır ağır yol alan En kötü ve en güzel günümdü Herşeyi verip hiçbirşeyin kalmayınca Anladım ki herşey sen olmuşsun Solmuşum ben açmadan bu baharda Toprakta son bulmuş . Ve bir çok nedenim var sadece birini seçmekte zorlanıyorum ,
×
×
  • Create New...