Jump to content

Umutsuz

Üye
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkadaşlar umut oldu bana burda okuduğum yorumlar. Bu gece bende başlayacağım. Allahın izni ile umarım en kısa zamanda bende güzel haberleri sizinle paylaşırım.
 2. Merhabalar hayatında birden fazla kişi var diye düşünüyorum. Ailemin yanındayım ama onlarda saolsun kaşıkla verip kepçeyle çıkarıyorlar. Sürekli söylenip duruyorlar. Çocuklarım çok küçük ailem bakmıyor. Ne yazıkki. O yüzden çok çıkmazdayım. Allah herkesede banada yardım etsin inş
 3. Çok teşekkür ederim. Allahın izniyle inşallah olur. Denemediğim şey kalmadı.
 4. Sigara harici hiçbirşeyi yoktu. Ne olduysa 1.5 yılda oldu. Her evlilikteki kadar sorunlarımız vardı. Ama çocuklarını bile aramayacak gibi bir adam değildi. Kuzenimin tanıdığı bir hoca varmış. Kuzenim benim için konuşmuş. 21 gün toprağa gömülecek bir vefk yaparız demiş. Nedir ne işe yarar ben bilmem anlamam hiç. Sizce nedir ve ne işe yarar. O kadar dardayım ki. Çare mısırda deseler yürüyerek gidecek haldeyim.
 5. Çocukların hiç bir kabahati yok. Allahım hakkımızda hayırlısını versin. Bizi tekrar normal aileler gibi bir araya getirsin inş. Nasıl bu hale geldi bu adam anlayamadım. Allahım iyi etsin ıslah etsin inş.
 6. Adam bizim yaşadığımız şehre gelsede birşey değişmez. Beni istemiyor. Evli kalmak istemiyor. Çocuklarımı baktıracak kimsemde yok ki çalışayım. İkiside çok küçük daha. Ne yapacağımı bilemiyorum. Ne yapmalıyım onuda bilmiyorum. Hayatımda hiç bu kadar zor durumda kalmamıştım. Tek başıma olsam neyse. Ama çocuklar olunca herşey değişiyor.
 7. Merhaba arkadaşlar, nerden başlasam bilemiyorum. 10 yıllık evliyim. 2 tane evladım var. Eşim 2 yıl önce bazı sebeplerden dolayı başka bir şehre gitti. Ben çocuklarımla daha sonra gidecektim. Ancak iş ve eşimin soğukluğu yüzünden bir türlü gitmek nasip olmadı.daha sonra canıma tak etti. Ev iş çocuklar çok yoruldum yıprandım. İşi bırakıp yanına gittim. Aile birliğimizin devamı için. Ancak kavga ettik ve ben çocuklarımla baba evine döndüm. Eşimle aramızda aşılamamaz bir soğukluk var. Sebebini anlayamadığım. Şuanda benden boşanmak istiyor evliliği çocuklar için devam ettirdiğini dile getiriyor. Ar
×
×
 • Create New...