Jump to content

Himmet

Üye
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kardeşim Allah razı olsun. Çok saolun. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
 2. Arkadaşlar herkesin derdi kendine büyüktür. Derdim sanki omuzlarımda dağ gibi çökmüş durumdayım. Bir süredir eşimle ayrı yaşıyoruz. Ben yanına gitmek istiyorum ama o istemiyor. Kötü bir insanda değilim ona karşı yaptıgım bşeyde yok. Ne yaptıysam fikrini değiştiremedim. Çocuklarınıda beni de tek kalemde sildi. İstemediğim halde boşanma davasını açtı. Ne çocukların göz yaşına ne de benimkine acıdı. Ne yemek yiyorum ne uyuyorum. Çocuklara belli etmemek için gizli gizli ağlıyorum. Çocuklarının rızkını haramda bitirmek daha kolayına geldi. Çok üzgünüm kendime gelemiyorum. Eskiden böyle biri değildi. Nasıl vazgeçiririm, kalbini nasıl yumuşatırım bilmiyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Dualarınızda banada yer verirseniz çok sevinirim. Bana yol gösterecek bilgili arkadaşların mesajlarını bekliyorum.
 3. Çok teşekkür ederim. Allahım hepimiz için hayırlısını versin. Şuan vermeye çalıştığım sınav çok çetin çünkü meleklerime hem annelik hem babalık yapmaya çalışıyorum. Dünyalık zevkleri için çocuklarından vazgeçen yaratığa ne söylediysem ikna edemedim. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
 4. Bu konuyu açan arkadaştan öncelikle Allah razı olsun. Derdimden o kadar saçmalamamış durumdaydım ki havas hatta büyü işlerini bile yapmaya kalkışmıştım. Bu konuyu görüp yorumları okuyunca vazgeçtim. 41 adet okuyamadım ne yazıkki ancak 11 adet okuyabildim. Niyet ettiğim şeyle ilgili haber aldım. Ancak haber benim istediğim gibi iyi yönde değildi kötü yönde. Ancak pes etmeyeceğim. Niyetimde ısrarcıyım. Sağlığım el verdiği sürece okumaya devam edeceğim. Yorumumu okuyan arkadaşlar yardım istiyorum. Benim içinde dua ederlerse çok sevinirim. Çok uzun oldu hakkınızı helal edin.
 5. Merhaba arkadaşlar, sitede bir sürü formül var. Bu formülleri kendi yada çevresindekileri denemiş konuya hakim gerçekten bilgili arkadaşlar özelden yazabilir misiniz. Bir kaç sorum olacak. Şimdiden teşekkür ederim.
×
×
 • Create New...