Jump to content

Mutsuz_Palyaço

Üye
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Mutsuz_Palyaço


 1. кυвiŁαу, 13.07.2020 - 21:22 yazdı:

  Sonuna politika eklenebilecek her türlü kulvarda dibi görmüş iktidarın, meczup kesimin sırtını sıvazlamak için yaptığı plânsız bir harekete bu denli anlam yüklemenin gereği yok bana göre. Ayasofya'nın müze olan bölümünün ibadete açılması, biatçıların bununla daha fazla gündem oluşturamayacak olması açısından faydalı bir adım oldu.

  Aynı fikirdeyim, oy kaygısıyla alınmış bir karar.Kimse cami olarak kullanılmasına karşı değil. Ekonomi kötü giderken, dinci kesimine karşı son kozunu da kullanmış oldu.Geriye hiçbir seçim vaadi kalmadı.Hayırlı olsun.

  • Like 1

 2. Yaşım gereği çok yerde çalışmadım, son çalıştığım yerden tazminatımı aldım.Ama bu yasalaşırsa insanlar tazminatlarını alamayacaklar.Keşke senin gibi düşünenlerin tazminatlarını ellerinden alsalar.Çünkü tazminat hakkının elinden alınmasından pek bir memnun kalmışsın.Bence hükümet herkese sormalı, isteyen tazminat hakkını devlete vermeli, tazminatının alınmasını istemeyenlere de hakkı verilmeli.


 3. Bu kıdem tazminatının kötü yanı var, çalışanlar ola ki işlerinden çıkartılmaları durumunda kıdem tazminatlarını alamayacaklar.Emekli olunca kıdem tazminatlarını vermek çok saçma bi fikir.Belli ki hükümet paraya sıkıştı, çare olarak da emekçilerin birikimlerini gasp etmeyi buldu.O vakte kadar da yeni bir yasa çıkarırlar, bu sefer de emekli iken alacakları o kıdem tazminatını da yok ederler.Ben bu hükümetin yaptığı hiçbir işin vatandaşın iyiliği için yaptığına inanmıyorum.İnananın ya gözü kördür, ya da takım tutar gibi parti tutuyordur...


 4. Sana katılıyorum, kesinlikle berresu.Yıldız ın şarkılarında bir derinlik var, anlam var, ruh var...

  berresu, 20 dakika önce yazdı:

  Her şarkısı gibi bu da harika.

   

  Sana katılıyorum, kesinlikle berresu.Yıldız ın şarkılarında bir derinlik var, anlam var, ruh var...


 5. Öyle bir yazdın ki, aksini düşündüğünü sandım
  Dış görünüşü önemsemeyen kadın, azınlığa düşecek kadar bile yok, yani hiç yok... Ben üniversitede okulun en çirkin kızıyla da arkadaşlık kurmak istedim, beni red etti, birk kaç gün sonra başka biriyle gördüm onu. Sen düşün artık....

  • Haha 1

 6. rapapogal, 59 dakika önce yazdı:

  benim bildiğim kadarıyla amazonların yakınlarında yine kendileri gibi savaşçı ve iyi görünümlü, tamamı erkeklerden oluşan başka bir grup daha var, o dediğiniz işi bunlarla yapıyorlar. bu elemanlar sürekli savaştığı için doğal seçilimle en iyileri hayatta kalıyor. doğum zamanı geldiğinde çocuklara biraz baktıktan sonra erkek olanları o kabileye verip kız olanları kendilerine alıyorlar, çarşı pazarda elin adamını seçmiyorlar yani. konuya gelirsek herkes bilinçaltında en başta kendine seksi gelen insanı seçer sonrası ruhların uyumudur, bu posttaki ilk ve son yorumum öncekileri okumadım, biraz polemik olmuş yani biri yok öyle değil derse dönüp cevap veremeyebilirim, bilgi olsun diye söylüyorum.

  İşte o kişiler seçilmiş kişilerdi.Sırf bu bilindiği için iskitler asker yollamamış, görünümleri yakışıklı gözlemcilerini yollamışlar.Ve daha sonra iki tarafta birlikte yaşamayı teklif etmişler kendi topraklarında.Yakışıklı iskitler de Amazonların bu teklifini kabul edip yanlarına yerleşmişlerdir.

  Senin burdaki çaban; "kadınlar dış görünüşle ilgilenmez" demeye getirmek, ama tutmaz...Herkes de biliyor ki, Amazon kadınları da dahil, tarihler boyunca, bugün de kadınlar sadece yakışıklı erkekleri çekici bulmuştur ve bulmaya da devam edecektir.Sen yalan söylemeye devam et arkadaşım...

×
×
 • Create New...