Jump to content

doga17

Üye
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. doga17

  Sizce?

  düşünceleriniz için teşekkür ederim. ama illa ki bu tür durumları yaşayanlar olmuştur. o kadar boş konu içinde boş bir konu evet ben sonradan fark ettim bu konuyla alakalı bir çok konu ve türevleri açılmış ve çok okunmuş cevaplanmış:) anlaşılan boş insan çok ben dikkat ettiyseniz inanmıyorum diye söylemişim, sadece düşünceleri merak etmiştim ve gerekli cevapları gördüm silin kapatın çok mühim değil.. Saygılarımla...
 2. doga17

  Sizce?

  merhabalar öncelikle tabi benimle kim uğraşacak falan derken tesadüfen arkadaşım için gittiğimiz hocamız benim üstümde büyü olduğunu söyledi. bende tabi hocam kim neden uğraşsın dedim bana muska yazacaktı istemedim. daha sonra yine aynı arkadaşın sorunları çok olduğu için hoca hoca gezdik en az iki hocamız bana aynı şeyi söyledi. ben pek inanmıyorum açıkçası.. inanmamamın sebebi kötülüklerin öyle kolay kabul olmayacağını düşünmemden. Allah iyi olanların masumların yanında diye düşünüyorum. üstümde böyle bir şey varsa nasıl öğrenebilirim ve tabi nasıl bozulabilir? düşüncelerinizi merak ediyorum:) teşekkürler..
 3. Haşlama yapıyorum durunun karabuğdayı bazı marketlerde oluyor. Pilav gibi yapıyorum ama akşamdan suya koyup bekletseniz de yenecek kıvama geliyor. Sabahları sütle tüketmek en kolayı haşlanmış olunca da güzel gidiyor. Süt sevmeyenler ekmek yerine kullanabilir ve ben oldukça çok tüketiyorum. Sabahları yumurta ile de yada salatasını da yapabilirsiniz. Harici ekmek vs tüketmiyorum. Sizler eminim daha güzel tarifler bulursunuz. Ama lezzeti her damağa uygun mu bilemiyorum. Migros’larda oluyor ve yerel marketlerde var genelde.
 4. başlık için kusuruma bakmayın o halde yani kullanıyorum evet tok tutuyor ve zayıflatıyor sanki. kilolu değilim ama kilo verdim. faydalarını araştırdım ve başladım. deneyimlerimi yazarım. merak ettiğim uzun süre kullanan var mı?
 5. Aranızda karabuğday (gerçka) tüketen var mı? Ben yaklaşık 2 haftadır tüketiyorum. Süper besin diyorlar. Düşünceleriniz neler?
×
×
 • Create New...