Jump to content

Serah

Üye
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

57 profile views
 1. Serah

  Duvara Yaz...

  “Kuşlara da fazla imrenme.” dedi meczûp. “Uçmanın da çoğu çırpınmak…”
 2. Para,para,pul,pul Değiştirir adamı git ara,ara bul,bul ne iş varsa yaparız mı? hayır,hayır dur,dur Tek işimiz bu yüzden kafa mafa cool,cool
 3. Herkes burcuna göre yazmış ama makalede,yükselen burca göre değerlendirme var.Ben de yükselen su ve ateş gruplarının gizli ilimlere yetenekli doğduklarına şahit oldum.Hava elementi yükselen kova burcu olanların astroloji yeteneği gelişmiştir.Kısmen yay asc de iyidir ama birçok defa yükselen yayların bu alanları reddettiğini gördüm.Retro gezegenlere sahip yaylar genellikle realist oluyorlar.Yani asc yay ateş grubu olarak hissiyat listesinden çıkarılmalı bence.
 4. “beni anlamalısın. çünkü ben kitap değilim, çünkü ben öldükten sonra kimse beni okuyamaz, yaşarken anlaşılmaya mecburum. oğuz atay.
 5. Nasibûke yusibûke velev künte fi tahte’l cebel" Dağın altında olsan da, senin nasibin sana isabet eder.
 6. Bir ümidim yok. Bu sondu. Artık hiçbir şeyin değişmesine imkan yok, lüzum da yok. Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali
 7. Sevgili günlük; Hayatın bana öğrettikleri ,kazandığım tecrübeler beni çok üzdü ama çok şey kattı.Doğruları görüp,gerçeklere şahit olmak öyle güzel ki. Açıkcası kimsenin ne yaşadığı zerre umrumda değil.Geçmiş bana ,geleceğe daha güzel bakabilmeyi öğretti.Gelecek yalnızca benim ve benim istediğim gibi olacak.Canım kendim.(Narsist ve megoloman değilim,yalnızca kendimi hep 2. Planda bıraktığım yılların özrü için kendimi biraz şımartıyorum.))
 8. Serah

  Demiş ki...

  Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur… Hazret-i Mevlana
 9. Küçük tilki ,orman kanunlarını duyunca yavaş yavaş geri adımlarla ağaçların kıyısından,kıyısından tüydü. Sansar tilkinin haline pis pis gülerken gözü kargadaydı.O da tüymeden ona da gerekenleri söylemeliydi.Tam konuşmak için :?!
 10. Böyle dedi zerdüşt (Kitabın giriş kısmı 41 sayfadan oluşuyor.Daha yeni kitaba geçtim.Bu kadar uzun giriş baydı.)
 11. Sen bilirsin ve bir de hayırdır. Bu iki söz karşımda ki insanı basitleştirir.Bu kelimeleri ondan duyduğum an bir daha o kişi benim için o kişi değildir.Başkalaşmıştır.
 12. Hepinizi ananas gibi görüyorum
 13. Evet oldu. Sence korona biyolojik silah mıdır?
×
×
 • Create New...