Jump to content

mina306

Üye
 • Content Count

  1,921
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

mina306 last won the day on August 1

mina306 had the most liked content!

Community Reputation

29,651 Excellent

3 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kardeşlerim üzerinizdeki etkiler hiç bir zaman rukye ile gitmez. Üzerinize neden dolayı geldi tespit edilir sonra tevbesi, kısası, kefareti, helallikleri yapılır ancak üzerinizdeki ölür bunun başkaca yolu yoktur vesselam.
 2. sol taraftaki uyuşma, karıncalanma vs belirtiler anneye zülüm veya anne ah ve bedduası dır kardeşim. Tövbe edip annenden hak helalliği alınacak.
 3. Anlattıklarınızdan üzerinizde bir etki olduğu anlaşılıyor.
 4. Herşeyin bir usulü vardır kardeşim. Her Süreyi, ayeti veya duayı temiz bir halde okumak çok sevaplı ve çok faziletlidir elbette. Sırf Allah rızası için ve Rabbi anmak için yaptığımız okumalarda abdestsiz oluduğumuz zamanlarda oluyor. (gusülsüz değil ama) Ammavelakin belirli bir çalışma için yapılan okumaların kesinlikle abdestli ve adabına uygun olması gerekli. Selametle
 5. Nazar çıkıyor derler okurken esnemeler olursa. Allah kelamı ve İsmi mübarekeleri mutlaka ama mutlaka bir şekilde faydalı olur kardeşim. Aksini düşünmemek gerek... haşa.
 6. Evet iyi olur inşallah. Hatta Somyanızıda sirkeli su ile siliniz. Elinize eldiven geçirmeyi ihmal etmeyin derim acizane.
 7. Bir rüyyayla amel etmek doğru değildir kardeşim. Vesvese yapmayın inşallah bir şey yoktur. Yine de içiniz rahat etmez ise yatağı Felak ve Nas surelerini okuyarak sirkeli su ile yıkayabilir veya silebilirsiniz. Sonrasında da değiştirmeniz evladır. Yanlız bu değiştirdiğiniz yatağı hiç bir kimsenin kullanımına vermeyiniz veya kullanılacak durumda olarak atmayınız. Selametle
 8. Yakınınızda ki biri ise üzerine okuyun Suya okuyun ve içirin Uzakta ise Adına niyetlenerek okuyun ve ona havale edin.
 9. Kimin yaptığı yada yaptırdığı o kadar önemli değil önemli olan o pisliğin bir şekilde kişiye veya aileye yapılmış olması. Uzaktan veya yakından size yada ailenize yapılarak evinizin içine konmuşsa hangi şekilde olursa olsun okunmaya devam edilmeli ki en azından yapılan büyünün etkileri azalsın ve zamanla zayıflayarak ortadan kalksın inşallah.
 10. Yazılarak temiz bir kaba konur üzerine su doldurulur ve en az 21 gün içilir. ve aynı zamanda da süre okunursa tesiri katlanarak artar.
 11. 7 kere okunur ve buna bir müddet devam edilir.
 12. İSRA SÜRESİ وَإِذَاقَرَأْتَ الْقُرآنَ جَعَلْنَا بَيْنَكَ وَبَيْنَ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَبِالآخِرَةِ حِجَابًا مَّسْتُورًا 45- Ve izâkara’tel kur’âne cealnâ beyneke ve beynellezîne lâ yu’minûne bil âhıratihicâben mestûrâ Kur’anokuduğunda, seninle ahirete inanmayanların arasına gizli bir perde çekeriz. وَجَعَلْنَاعَلَى قُلُوبِهِمْ أَكِنَّةً أَن يَفْقَهُوهُ وَفِي آذَانِهِمْ وَقْرًا وَإِذَاذَكَرْتَ رَبَّكَ فِي الْقُرْآنِ وَحْدَهُ وَلَّوْاْ عَلَى أَدْبَارِهِمْ نُفُورًا 46- Vecealnâ alâ kulûbihim ekinneten en yefkahûhu ve fî âzânihim vagrâ., ve izâzekerte rabbeke fîl kur’âni vahdehu vellev alâ edbârihim nufûrâ. Kur’an’ıanlamamaları için kalpleri üzerine perdeler, kulaklarına da ağırlık koyarız.Kur’an’da (ibadete lâyık ilâh olarak) sadece Rabbini andığın zaman arkalarınadönüp kaçarlar. Rahman Süresi سَنَفْرُغُلَكُمْ أَيُّهَا الثَّقَلَانِ 31-Se nefrugu lekum eyyuhes segalân Yakında sizide hesaba çekeceğiz, ey cinler ve insanlar! فَبِأَيِّآلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ 32- Fe bieyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân O hâlde,Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlıyorsunuz YAZILACAKOLAN AYET : يَامَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِالسَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ 33- Yâma'şerel cinni vel insi inisteta'tum en tenfuzû min aktâris semâvâti vel ardı fenfuz(fenfuzû),lâ tenfuzûne illâ bi sultân Ey cin veinsan toplulukları! Göklerin ve yerin uçlarından bucaklarından geçip gitmeyegücünüz yeterse geçip gidin. Büyük bir güç olmadıkça geçip gidemezsiniz.
 13. Benim bildiğim Tekvir Süresi ve birde Kevser Süresi .
×
×
 • Create New...