Jump to content

fot

Üye
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by fot


 1. Canım senin canını sıkmak için yazmadım.Canın sıkıldıysa

  özür dilerim canım.Allah şifa versin.

   

  tamam üzülme,ben bu konuda çok hassasım.O kelimeyi kullanmıyorum bile.Rabbim mutlaka bir çare vermiştir,bana yol gösterir umarım.Bütün dertlilere benim hastamda içinde olmak üzere şifa versin. Amin.

   

  --- Sonraki mesaj ---

   

  öncelikle çok geçmiş olsun Allah şifalar versin benim annemde şeker hastası burda sitede bi dua verilmişti şeker hastalığı için ben yazamamıştım saolsun arkadaş buldu bana vel asr suresini günde 7 defa bir bardak suya okunup içilecekmiş şifalar olsun

   

  teşekkür ederim ilginiz için....Rabbim herkeze şifa versin...Amin.


 2. Geçmiş olsun. Benim babamda da aynı dert var. Kontrol altında tutuyoruz. Bunun için 6 ayda bir nefroloji uzmanına görükmesi gerek. Üroloji vs. olmaz. Patates, bakliyat, bulgur gibi yiyeceklerden uzak durması gerekiyor. Diyetisyen diyet veriyor. Bu şeker çok pis bir hastalık. Vurmadığı organ yok.

   

  teşekkür ederim.siz ankara da oturuyorsunuz galiba.hangi hastane yada dr. gidiyorsunuz diyetisyeniniz kim biraz bilgi verirmisiniz lütfen.bende ankara da oturuyorum.


 3. canım geçmiş olsun ..Allahım şifasını versin...bende böbrek hastasıyım...dua konusununda çok iyi bilmiyorum ama ben Ayetel kürsiyi suya okuyup içiyorum ...Rabbime sonsuz şükürler olsun ...

   

   

  Size de geçmiş olsun diyeyim,ALLAH herkeze şifa versin,sizin sorununuz nedir acaba?sizin içinde dua edecem inanın...

  Bende ayetel kürsiyi okuyorum,yemeklerine, suyuna, çayına vs. elimden başka da bişey gelmiyor.

   

  --- Sonraki mesaj ---

   

  rabbim şifa ihsan etsin şu an aklıma gelen ya şafi esması esmalar her derde devadır rabbimin izniyle...

   

  çok teşekkür ederim.YA ŞAFİ esmasını aklıma geldikçe okumaya çalışıyorum.


 4. benim bildiğim 99 ismi 1000 defa okuyoruz.diğer işlemler aynı.yalnız arkadaşlar,işinize karışmak istemem ama;bir insan esmayı yani yüce mevlemın o güzel isimlerini 1000 defa zikretse zaten ben eminim ki duası kabul olur.ne dilerse hemde.ben rabbimin rahmet ve merhametinin sonsuzluğuna güveniyorum.bırakın mum yakmayı falan.yürekten istenen ve duayla desteklenen herşey olur.ben bunu bilir bunu söylerim..


 5. arkadaşlar beceriksiz hocamın bana dediği bu.daha önce bişeyler yaptı.geçici olarak sevdigim bana geldi ama yine gitti.adam sevgilimi sabitliyemiyor sorun bu.dua nın anlamınıda bilmiyorum açıkcası.

  --------------------

  katvin :dua muhabbet duası evet ancak 15 gün olmasından işkillendim biraz

  __________________

  ben bu hocayla biraz atıştım.tahmin ediyorum ki oda bana, biraz zaman geçireyim diye bunu verdi.

  çok etkilimidir anlamı nedir bilmem


 6. yuhubbinehüm ke hübbillah vellezine emenü e şeddü hübbenlillah. ve elgaytü muhebbetin minni ve litüsnea ala aynı 12 temsi fetegulü hel edüllüküm yek fülühü fera ceyneke ile ümmike gatelte nefsen fe neccayneke fütünen ve innehü li hubbil hayrı leşedid bi hakkı ademesa fiyyullah ve bi hakkı isa ruhullah ve bihakkı muhammed.(s.a)

  allahumme inni eselüke hubbike hubbemen yuhubbike vela mellezi yübelliguni hubbik allahümmec .al hubbike e hubbi ileyyemin nefsi ev ehli minel meil merid. muhammedinil musatafa rasüllüllah aleyhi vessellem ecmain elgı muhabbete fi galbi ...........figulbi...... bi lutfike ya rabbel alemin.

   

   

  1.noktalı yere karşı tarafın anne ve kendi adı

  2. noktalı yerede sizin anne adınız ve adınız gelecekmiş.

   

   

  kaynak: sevdiğimi bir türlü bana getiremeyen beceriksiz hocam.

   

   

   

  not:anlamını bilen,allah rızası için yazsın:derisive:

×
×
 • Create New...