Jump to content

Adanus01

Üye
 • Content Count

  5,462
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Adanus01 last won the day on August 22 2019

Adanus01 had the most liked content!

Community Reputation

32,759 Excellent

Recent Profile Visitors

5,668 profile views
 1. Çintilecek çekirdeklerini göremedim
 2. Üye olursam buralar ilerde çok değer kazanır kiraya felan veririm sanıyodum
 3. Teşekkürler Allah razıolsun kardeş.Yeğenlerininde olur inşallah Rabbim onlarada tatdırsın evlat sevgisini.İnanıyorumki herşeyin bir vakti zamanı var ben 5 yıl bekledim Rabbim ziyadesiyle lütfetti.
 4. Allah razı olsun Renan Rabbim en güzellerini herkesin kalbine göre versin.
 5. Aslı varsa güzel taktikmiş deneyecem bunu üçünden biri uyusun yeter ne ala.Diğer ikisini ikiz bebek arabasına attımmı 30 metre gitmeden 30 saniyede uyutabiliyorum zaten.
 6. Evet bebişlerim üçüz oldu maşallah. Dakika farkına göre sıralamaları : Melike-Muhammet-Mustafa. Bir batında kurtulup 5 kişilik kalabalık aile oluverdik.
 7. Teşekkürler Nurlan kardeş.Allah hepimizin yavrularını esirgesin. Eyvallah Renan cümlemizinkini bağışlasın İnşallah. Ehh artık ikiz gibi birşey diyelim artık çünkü ikisi birbirine çok benziyor.(Dip not: alıştıra alıştıra sayı veriyorum)
 8. Her biberondan sonra 3-5 çay kaşğı kaynayıp soğumuş su veriyorum dil üstündeki süt pamuklanması dağılsın diye.68 günlük oldular.Şimdiye kadarda suyun bir zararı olmadı.
 9. eyvallah ivy sakıncası yok Allah esirgesin hepsini Bebişler desen daa doğru olacaktı Hamdolsun kızda var erkekte
 10. güzel taktikmiş deneyecen bunu tutmazsa da biberon garanti susturuyor
 11. teşekkürler kardeşim bilmukabele teşekkürler Berre hayırlı evlatlar olurlar inşallah teşekkürler kardeş hep beraber inşallah teşekkürler kardeş cümlemiziniyle beraber inşallah
 12. Eyvallah Renan teşekkürler hep beraber inşallah.
 13. Siteye girme fırsatı bulamıyorum zaman su misali.İlk Babalığı tattdığım an, tarih 29.05.2019 ,saat 11-31 itibarıyla.Rabbime sonsuz şükürler olsun.Yüce Mevlam isteyenlere benden fazla 2 mislini versin İnşallah.( önemli dip notumuz: ilgilenenlere 2 misli kasıttan kastımız daa sonra açıklayacağımız sebeblerden mütevellit 2 kere düşünmeyi salık veririz)
 14. Adanus01

  Eskiden

  eskiden hatta çok ama çok eskiden bu siteye ne kadar takılırdık
×
×
 • Create New...