Jump to content

burcin01

Üye
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by burcin01

 1. -Allahümme bihuşuil-kalbi indes-sücudi leke ya seyyidi biğayri cühudin ve bike ya Allah ya Celil fela şey'e yüdanike fil-vefai bil-uhudi ve bikürsiyyikel-mükelleli binnuri ila arşikel-mecidi ve bima kane tahte arşike hakkan kable en tahlukas-semavati ve savt'er-ruudi künte iz künte misle ma lem tezel katt ilahen urifte bit-tevhidi fec'alni minel-muhibbine vel-mahbubin'el-mukarrebin'el-aşıkın.Ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah, ya Allah. - Allah'ım, kalb huzuru ile secde halimde sana sığınıyorum; inkarsız ve inatsız olarak ey efendim. Dileğimi sana arz edi
 2. Özel günümde olduğğum için namaza bu sabah başladım. Namazın Her farzından sonra bu duayı okuyorum, eğer farzdan sonra sünnet varsa bile sünnete geçmeden okuyorum. O sevdiğim kişi bana iltifat etmeye başladı. Bayağı şaşkınım. Bu dua böyle hemen etkili olur mu?
 3. Allah razı olsun. Ne kadar çok istediğimi anlatamam size. okulda aynı sınıftaydık. pek samimi değildik. okul bitiminden 2,5 sene sonra facede buldu beni ertesi günde yanıma geldi.2 haftaya bir gelir beni dışarı çıkarır sohbet ederiz. Ama o bana hep kardeşim diyor. bilmiyorum ne yapacağım. sürekli dua ediyorum ya fettah çekiyorum. rabbim nasip et hayırlı kıl bana diyorum. Rabbim istemediği bir duayı kuluna ettirmez. Demek olacak ki dua edebiliyorum...İnşaallah... Duanıza çok ihtiyacım var. Hakkınızı helal edin. Allah razı olsun.
 4. Rabbim ne muradınız varsa versin. Çoooooook sevindim. Ben bedensel engelliyim ama o arkadaşım benim engelimi hiç görmüyor. Yuva kurmayı çok istiyorum ama kaybetmektende çok korkuyorum. Rabbim ellerinizi bırakmasın. Allah razı olsun.
 5. size birşey sorabilir miyim. benim bir arkadaşım var çok samimi görüşüyoruz. O bana kardeşim diyor. Fakat ben onla yuva kurmak istiyorum ama bunu ona söylemeden, dualarımla evlenme fikrini, sevgimi yüreğine koysun istiyorum Rabbimden. Önereceğiniz bir dua var mı?
×
×
 • Create New...