Jump to content

yeşil2

Üye
  • Content Count

    113
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1,139 Excellent
  1. Teşekkürler şükrü34. Son bir sorum daha olacak. Ben bu dua ile birlikte Ya Mucib, Ya Vedud, Ya Kavi dualarını da okuyorum. Bir arada bu 4 ünü okumam olumsuz bir etki yapar mı? Bunu şunun için soruyorum, bu duaları okumamla birlikte aynı ortamda bulunduğum;ama hiç konuşmadığım birinden negatif enerji alıyorum. Böyle bir şeye sebep olma ihtimali var mıdır? Hayırlı günler.
  2. mehmet. in dediği gibi bende konularını takip ediyorum merakla. Muhakkak oturduğumuz yerden herşey bize gelsin mantığı yanlış bu ayrı bir konu benim sorumdan, benim merak ettiğim emekten sonrası ,bıraktıktan sonrasını merak ediyorum. Bu cevabından belki de okumayı bıraktıktan sonra eski vaziyete dönülür gibi bir sonuç da çıkarabilirim sanırım. Evet, hayır, olabilir gibi keskin cevaplar bekliyordum. Siz böyle yazınca ucu açık oluyor. Belki de ucu açık bir cevaptır. Ayrılan zaman için teşekkürler.
  3. Net bi cevap rica ediyorum. Okuyanlardan ve okumayı bırakanlardan. Bu duayı okuduk çok güzel tamam. Peki bıraktığımızda etkisi de geçiyor mu? O halde kendi kendimi kandırmış gibi hissedicem. Ya Vedud ism-i şerifinin duası da vardı önceden bu sitede, onu okuduk ve sevildik diyelim (sadece aşk anlamında değil) okumayı bıraktığımızda tesiri de geçecek mi? Yani bu da kendini kandırmak olur o halde, huzursuz ediyor bu beni. Gerçek bi sevgi olmayacak o halde bu öyle mi? Bir sorunun halledilmesi için okunması çok güzel ihtiyaç orda kesin var. Fakat sorduğum durumlarda ne olacak? Gerçekten merak ediyorum. Bilgilendiren olursa memnun olurum. Hayırlı günler. (Önceden böyle bir soru cevaplandıysa kusura bakmayın lütfen. Her sayfayı okuyamadım. Okuduğum sayfalarda da rastlamadım)
×
×
  • Create New...