Jump to content

cadı_kız

Üye
 • Content Count

  1,649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

cadı_kız last won the day on August 13 2011

cadı_kız had the most liked content!

Community Reputation

19,648 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm. Ve (Allah), onların kalplerini birleştirmiştir. Sen yeryüzünde bulunan her şeyi verseydin, yine onların gönüllerini birleştiremezdin, fakat Allah onların aralarını bulup kaynaştırdı. Çünkü O, mutlak galiptir, hikmet sahibidir. Niyet ederek bir bardak suya 63 kez okuyun ve icin.
 2. Summed’uhunne ye’tîneke sa’yâ, va’lem ennallâhe azîzun hakîm. Sonra da onları çağır. Sana koşarak gelirler. Ve Allah'ın, Azîz (ve) Hakîm olduğunu bil! Niyet edip dileginiz gerçekleşene kadar okuyun.
 3. İnnellezîne âmenû ve amilus sâlihâti se yec’alu lehumur rahmânu vuddâ. İman edip, salih amel işleyenler var ya, Rahmân (olan Allah) onları (gönüllere) sevdirecektir. Niyet edip dileginiz gerçekleşene kadar hergun istediginiz sayida okuyun.
 4. sa. arkadslar ne olur banada dua edın caresızım sevdgımın o kızdan en kısa zamnda rabbımın ıznı ıle yarındanda yakın zamanda cok sıddetlı bır sekılde sogup bana delıgıbı bın psman olmus ve bana asık olmus olarak gelmesı ıcın dua edrmısnz ? allah rızası ıcın ınsallah yarndanda tez vakıktte delı gıbı pısmn olur bana yaptıklarından cok pısman oldugunu soylerrrr o kızdan hemen ayrılır aılesı o kızı ıstemzz (adı irfan )
×
×
 • Create New...