Jump to content

cadı_kız

Üye
 • Content Count

  1,649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by cadı_kız

 1. Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm. Ve (Allah), onların kalplerini birleştirmiştir. Sen yeryüzünde bulunan her şeyi verseydin, yine onların gönüllerini birleştiremezdin, fakat Allah onların aralarını bulup kaynaştırdı. Çünkü O, mutlak galiptir, hikmet sahibidir. Niyet ederek bir bardak suya 63 kez okuyun ve icin.
 2. Summed’uhunne ye’tîneke sa’yâ, va’lem ennallâhe azîzun hakîm. Sonra da onları çağır. Sana koşarak gelirler. Ve Allah'ın, Azîz (ve) Hakîm olduğunu bil! Niyet edip dileginiz gerçekleşene kadar okuyun.
 3. İnnellezîne âmenû ve amilus sâlihâti se yec’alu lehumur rahmânu vuddâ. İman edip, salih amel işleyenler var ya, Rahmân (olan Allah) onları (gönüllere) sevdirecektir. Niyet edip dileginiz gerçekleşene kadar hergun istediginiz sayida okuyun.
 4. sa. arkadslar ne olur banada dua edın caresızım sevdgımın o kızdan en kısa zamnda rabbımın ıznı ıle yarındanda yakın zamanda cok sıddetlı bır sekılde sogup bana delıgıbı bın psman olmus ve bana asık olmus olarak gelmesı ıcın dua edrmısnz ? allah rızası ıcın ınsallah yarndanda tez vakıktte delı gıbı pısmn olur bana yaptıklarından cok pısman oldugunu soylerrrr o kızdan hemen ayrılır aılesı o kızı ıstemzz (adı irfan )
×
×
 • Create New...