Jump to content

SAKLIBAHÇE

Üye
 • Content Count

  668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SAKLIBAHÇE last won the day on July 24 2018

SAKLIBAHÇE had the most liked content!

Community Reputation

11,898 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. İkisi birlikte uygulanıyor.Sonuçları paylaşır isen çok seviniriz
 2. Suyu sabahları içerken bir yandanda uygun vaktinizde okumaları yapmalısınız Evet arapça yazılması gerekiyor.Arapça yazının üzerine ister kağıt koyarak yazın isterseniz bakarak yazın veya bilen birine rica edip yazdırın neticede çok uzun bir satır teşkil etmiyor. İhtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.Hazırlanan sudan başkalarıda içebilir(Haberli yada habersiz farketmez) Her halikarda ciddi sonuçlar alacaksınız inş , şüphe etmeyin.Vird ettiğiniz okumalarınız var ise onlara aynı zamanda devam edebilirsiniz.
 3. Hani kimimiz şunu çokça söyleriz" neye elimi atsam kuruyor sanki" veya bir şey tam olacakken birden olmaya bilir, veya tam olacaktı olmadı,gibi bir çok olumsuzluklar biriktikçe haklı olarak arayışa geçeriz ve nedir sebibi diyerek dert yanmaya başlarız.İşin ucu acaba sihir büyümü var bende diye kapı kapı gezmeye kadar gider.Hatta bildiğimiz araştırdığımız duaları okumaya başlarız. Benzer durumlar ile karşı karşıya olan arkadaşlarımız kendilerinin yapabileceği bir uygulama vermek istedim. İş yerinizdeki olumsuzluklar gerek aile içi çatışmalar gerekse isteyipte ulaşamadığınız bir çok şe
 4. “Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed kad dakat hiyletiy edrikniy Ya Rasulullah” (Allah’ım, efendim Muhammed’e ve O’nun ehline salat eyle…Çok sıkıntım var,bana yardım et ya Rasulallah…) Yukarıdaki salavatı şerifeyi ,her cuma 100 kez okuyanlar 40 cumayı tamamlamadan iyi bir işe sahip oluşmuşlarıdır.İş haricinde bir çok hayrı bulmak içinde faydalıdır.
×
×
 • Create New...