Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
princessnow

Göz Kapağı Düşüklüğüü ve Bunalımdayım Yardım :(

Question

Meraba arkadaşlar benim sorunum şu daha doğrusu 20 senelikk bi sorun ama bugün artık canıma tak etti bir göz kapağımda aşırı bi düşüklük var birisi büyük birisi küçük duruyo ve ben bunu küçkkende aileme söylemştm onlarda saçmalama diye gülüyolardı sonra benimle dalga geçmeye bşlamışlardı bir gözü küçk kızım diye ama gerçekten öyle belirgin yani ve ben kmseye belli etmiyorm senelerdir bunun skıntısını yaşıyorm yaşım büyüyncee göz makyajı biraz çarem oldu ama onla bile rahatsız oluyorum ablamın düğünü oldu ve düğün fotoğraflarnda falan hep gözlerimi inceledm iğrenç görünüyo ve beni olduğumdan yaşlı gösteriyo ameliyat olmak istiyorum şuanda da internetten araştırıyorm ama şunu problem ediyorum ameliyat olduktan sonra herkes benimle uğraşıcak aa gözü küçük ameliyat oldu falan diye bide aileme söylemektende çekiniyorm şuann lütfen bir fikir verin banaaa yarın söylemek istiyorum sizce ne diye söylemeliyimmm :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ailende dalga geçildiğini yazmışsın buna çok mu içerlendin ? Yani sonuçta anne,baba takılmışlardır şaka olsun diye.

Ben önceden bayağı bir kiloluydum annem bana traktör tekerleği gibi olduğumu söylerdi ya da kömüş derdi.Sen sadece gözünü sorun etmiyorsun ki,"millet ne der" endişesi de var.İkincisi bunun sadece sen farkındasın gibi.Başka kimsenin dikkatini çekmemiş.

 

Ayrıca kimse kusursuz değil.Fiziki olarak çok kötü durumlarda olan insanlar var.GATA'ya muayyene olmak için gittiğimde bir adam görmüştüm.Abartısız söylüyorum,sol taraf yüz kısmı neredeyse yoktu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Bence fazla kafana takma milletin ne dediğini..Eğer sen bundan rahatsızsan, bunun ameliyatları var, yaptırabilirsin..Öyle uçuk fiyatlar olduğunu da düşünmüyorum..Eğer senin için bu büyük bi sorunsa ve kötü hissetmene neden oluyorsa, yaptır..

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

estetik ile düzelte bilirsin.ve çay kaşığını buzluğa koy iyice donsun sonra göz kapaklarına üzerine koy 5 dakika.kaşık metal ve soğuk olduğu için kismi olarak faydasını görürsün..

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

ameliyatla düzeliyor küçük operasyonla geçen hafta arkadaşım devlet hastanesinde oldu.Üzme tatlı canını :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

estetik yaptırmayı düşündün mü?

madem kafaya taktın bundan sonra çıkması zordur en iyisi estetik yaptır bitsin. Sonra fotoğraflarına seve seve bakarsın :)

Aslında öyle küçük şeyleri dert ediyoruz ki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Bir tanıdığım da aynı ameliyatı yaptıracaktı, yakında evlenecek diye kafayı yedi durmadan bir yerlerine takıyor ama parası fazla geldi 3 milyar mı ne demişler (Özel'de).

 

Bende de var aynı problem özellikle uykusuzsam belirginleşiyor ama alıştım hatta farklı hava katıyor. Yanlız doktorum demişti Ms hastalığı belirtisi olabilirmiş düşük göz kapağı, bunu da dikkate alın.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

yorumları okumadan yazıyorum

kesinlikle yanlış düşünüyorsun, eminim çok güzelsindir ve gözlerinde güzel görünüyordur..çocukken dalga geçerler o normal...banada zayıf diye gülerlerdi şimdi kilo vermeye çalışıyorum

göz görmede sıkıntı yoksa gerisini takma kafana...sağlığın yerinde olsunda

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

arkadasim biraz sabret derim tip fevkalade gelisiyor ablamin da iki göz kapagi hafif düsük gözleri cok güzel canli mavi dir o da yaptiracakti bundan üc yil evvel annemlen ben dedik ki hemen yaptirma tip gelisiyor daha sonraya birak simdi belki riskli olur dedik hakketen bekliyor. Sabret bu arada para biriktirebilirsin ameliyatin icin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...