Jump to content
Guest darkevil

7 Cin Padişahları

Recommended Posts

Guest Nagmagayil
yukardaki isimleri gerçek isimleridir

Çağırıp sordunuz mu?

ama bazı kitaplarda kısa isimi vardır mesala müzeb ve ahmer ve şemharuş burkan arkadaşlar kenzül havas da 3.4 ciltinde sayfa 99.100.102 de günü virdilerde var o duanın içinde yukardaki padişahların isimleri geçiyor -araştırın

Madem araştırıp bulmuşsunuz ve Havvas hocasısınız...Sorulan sorulara bir cevap lütfen...

nagmagayil hay agzına saglık arkadaşım bir türlü cevab alamadık gitti evet bir cok kitapta cin padişahları hakkında yazılar var ama görüşmeye dair bir bilgi yok ayrıca görüşebilende yok bu konuda star kardesimede katılıyorum

Guest Nagmagayil

Cin padişahlar davetlerini kitaplara geçirilmesine izin vermezler.Verilen uygulamaların hepsi arapça olsun osmanlıca olsun eksiktir.Eksik sunulan davetlerde etraftaki yaramaz cinleri davet eder...Görüşen kendini padişahlarla görüştüğünü sanırlar...Kibirli ve profesyonel cinci olduğunu iddia etmeye bile başlar...Sonra başına iş alır...Teşekkürler yellowroza temenniniz için

Guest philip1972

Öncelikle benim kusuruma bakmayın ben cahil birisiyim ama görünen bir köyde vardır . bundan ötesini sizler düşünün içine girerseniz çıkışınız olmaz bide kötüsüne raslarsanız vay halinize ... Gülmek güzeldir tabiki ama uslubunuzu hiç beyenmedim tehditvari bir şekilde çok yazık . Ama beni tanısanız böyle düşünmezdiniz . Saygılarımla...

arkadasım burda seni degil konuyu yargılayıp tartısıyoruz kırılmana gerek yok özür dilerim böyle anladıysan burası acık bir platform sende bilgilerini yeteneklerini yaz paylasalım konusalım ortak bir noktada karar kılalım darılmaca yok acık alan ve acıkca düşünce tartısması bu

Guest philip1972

Burasının bir tartışma platformu oldugunu biliyorum . Anlayışın için sana ve senin gibi düşünenlere teşekkür ederim. Saygılarımla

Guest darkevil

istersen sana orjnal kitapın sayfasın gönderiyim bir bak istersen Abdulfettah Tuhi yazmıştır evet abdulfettah tuhi eski kitapları var yılı 1992 mısırdan aldım ama tuhini yeni kitapları eksiktir tuhinin çünkü okulunda okuyanlar çerçek kitapların veriyor ? ama dışardaki kitaplar eksiktir ama birde şu var tuhi 1993 öldü. ölümüden sonra kitapları oğlu yazdı ve oda eksik yazdı -arkadaşım bunu biliyormusun ?

--------------------

bendeki kitapda sihril acayib 1 cildinde sayfa 36 da dır kardaşim

--------------------

birde isimide Daveti Kameriyye bu değil bendeki kitapda

Guest Cindar1938

Kardes,

ben sana ne diyorum, sen ne anlatiyorsun.

Istersen senin dedigin sayfayi kopyala buraya, arapca az cok bilen okusun ve görsün kimin hakli oldugunu

Daveti Kameriyye de arti isimler var dedim sadece, oradan aldin diye yazmadim,,,, iyi oku lütfen.

Tuhi'nin vefat ettigini elbette biliyorum.

vesselam

arkadaşlar benim bildiğim Kuran dili farklı yani tecvitle okunulduğu zaman ayet sonlarında bazı işaretler geliyor yada yada harfler geliyor ve ayet bitirilmesi farklı olabiliyor yani

vet ile bitti diyelim ayet veh olabiliyor (ben bunu bu şekilde biliyorum)

ayrıca bunun esre,ötre,üstün gibi işaretleride var a lar u oluyor yada bazı harfler peltek olarakta çıkartılabiliyor.bu işi daha fazla uzatıp birbirimize saldırıda bulunacağımıza herkes elindeki bu bilgiler neyse bende bu var diyerek scan etsin bakalım öğrenelim bunların daveti falan değil o zaman bu konu doğu ezoterizmi uygulamalarına taşınır ve çok az kişi görür sadece bu varlıkların isimleri ve yaptığı işleri buraya kopyalarsak bakıp üstünde fikir alışverişi yapabiliriz.

Guest Cindar1938

Bunun tecvidle alakasi yok. Nahiv ilmine bilmeniz lazim. Bu ismi verilen arapca kitaplarda hic bir hareke bulamazsiniz.

Vesselam