Jump to content
berree

Evlilik Duası Salat_ı Münciye

Recommended Posts

sayin beere siz bu duayi okuyupta evlendiniz mi???
okumak nasip olmadı
  • Like 1

[h=2]Duânın Türkçe Okunuşu:[/h][h=2]“Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”[/h][h=2]Duânın Mânâsı:[/h][h=2]“Allahım! Efendimiz Muhammed’e (sav) ve onun ehli beytine salât et. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır.”[/h]salat-i-munciye.jpg

arkadaşlar bu güzel duayı sizinle paylaşmak istedim geçen sene sudana gittim ve çok değerli bir bana bu duayı uygulamam için önerdi bende sizlerle paylaşmak istedim bu güzel duanın adı salat_ı münciye evlenmek isteyen arkadaşlar bu uygulamayı yapmanızı tavsiye ederim.yapılması gereken uygulama p.tesi ve cuma okunacak okuma şekli budur okumanız gereken sayı ise 1101 adet olacak abdestli olmak şartıyla.acele yazıyorum arkadaşlar yanlışım olduysa affınıza sıgınırım

ya 1101 tüncina cok degıl 2 gunde rahat okunur şu an evlilik için bişey okuyamam da daha acil işler var

biri okusa da görsek sonucu

taa sudanlardan öğrenilmiş terkip yani

international

salatı tüncina farklı bir dua salatı münciye başka diye biliyorum .....yanılıyorsam açıklarmısınız