Jump to content
Guest beyazışık

Hangileri Etkili Oldu?

sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?  

242 members have voted

1. 1. sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?

• evet etkili oldu
      190
    • hayır etkili olmadı
      134
    • etkili olup olmadığından şüpheliyim
      99
    • etkili olması için her yolu denedim
      78

Recommended Posts

thesea bende 4 yıldır sesini duymuyorum canım.bu iştede bi hayır vardır belkide böylesi hayırlıdır bence üzme kendini arkadaşım.inşallah herkes sevdiğine kavuşur.amin

Guest thesea
thesea bende 4 yıldır sesini duymuyorum canım.bu iştede bi hayır vardır belkide böylesi hayırlıdır bence üzme kendini arkadaşım.inşallah herkes sevdiğine kavuşur.amin

inş canım hepimiz bir gün kavuşuruz sevdiklerimize.artık çok yoruldum ben :swoon2::swoon2:...dualarımız kabul edilsin artık ya :wallbash:

Guest thesea
amin inşallah olaak sakın umudunu yıtırme

umut fakirin ekmeğidir Deniz33 :) bizim umudumuzdan başka neyimiz var ki zaten :)

Guest tiro

bu mübarek günlerde güzel mevlam dualarınızı inşallah kabul eder..

Guest hayataci

arkadaslar bende gördüm ya kadir ya allah ya rahman ya allah ya rahaim ya allah ya kerim ya allah hergün 100 kez okuyorum bir kezde 3 günde 3000 yaptım cok faydalı bide bu resme 21 besmele cekilen var inanın oda faydalı işe yaradı yani ha hani canım cicim olmadı ama imkansız die düşündüğüm oldu inş. rabbim hepinizin içinde de benim dualarımı kabul eyler

--------------------

özür harf yanlışı yapmısım.ya kadir ya allah ya rahman ya allah ya rahim ya allah ya kerim ya allah olucaktı

Guest sonsuz

koskoca 4 yil ne diyorsun allah sabir versin sana!!

Gormuyormusun peki??

Hic bi olanak yok??

Rabbim sesini duysun sevdigini sana kavustursun hayirli ise amin...

amin amin amin

sonsuz inşallah allah bütün kavuşmak isteyipte kavuşamayan arkadaşlarımızın yardımısı olsun.evet malesef 4 yıldır ne sesini duyuyorum nede kendisini görebiliyorum.ama biliyorum allah okuduğum duaları birgün kabul edecek

onunla tekrar görüşeceğim inşallah.

lütfen başarılı dualardan bahsedelim çok umutsuz şeyler yazmayın hiçbişey imkansız değildir . konuyu ben açtım ben anlatayım ozaman aslında tam olarak bi sorunum yok erkek arkadaşımla ama bişeyler eksik gibi içim rahat değil ona güvenmiyorum vsss onu çok seviyorum belkide ondandır bu vesveseler ama içim rahatlasın istiyorum bişeyler okudum deneyeyim dye düşündüm ama ya ters teperse ayrı değilizya ondan