Jump to content
Guest beyazışık

Hangileri Etkili Oldu?

sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?  

247 members have voted

1. 1. sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?

• evet etkili oldu
      192
    • hayır etkili olmadı
      136
    • etkili olup olmadığından şüpheliyim
      100
    • etkili olması için her yolu denedim
      78

Recommended Posts

Birisi, 7 saat önce yazdı:

merhaba,bu yazdıklarınızı her gün mü yaptınız acaba?şu an maddi olarak dardayım ve ilişkim de yerlerde.hiç umudum kalmadığı an mesajınıızı okudum ümitlendm.ne kadar süre devam ettinz acaba duanıza?ikinci sorum da acaba ara vererek mi yapıyordunuz yoksa gün içine bçlünüyor muydu bu okumalar?

ben yapmadım bunu ama yapan kişi ile konuştum kendisi kadın gün içerisinde müsait oldukça söylediklerinin hepsini okumus özellikle hergün  aksatmadan 1000  salavat ,1 yasini şerif ile 1 vakia suresi okumuş sizde okuyun mutlaka

• Thanks 1

siminya, 7 saat önce yazdı:

ben yapmadım bunu ama yapan kişi ile konuştum kendisi kadın gün içerisinde müsait oldukça söylediklerinin hepsini okumus özellikle hergün  aksatmadan 1000  salavat ,1 yasini şerif ile 1 vakia suresi okumuş sizde okuyun mutlaka

anladım bazıları bir oturuşta  diyor o yuzden.yunus suresinin 81. ayetini 1001 defa tek oturusta yapmaya calıstım ama olmadı maalesef 300 defa okuyabildim.o yuzden sormustum.gerci o baska mesdajın onermesiydi ama...

• Like 1

Birisi, 10 saat önce yazdı:

anladım bazıları bir oturuşta  diyor o yuzden.yunus suresinin 81. ayetini 1001 defa tek oturusta yapmaya calıstım ama olmadı maalesef 300 defa okuyabildim.o yuzden sormustum.gerci o baska mesdajın onermesiydi ama...

ben sormuştum tek oturuşta mı diye hayır demişti gün içerisinde istediğin zaman okuyabilirsin demişti .salavat Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed olan salavattır. hergün 1000 salavat 1 yasin 1 vakia suresi 

• Thanks 1

Merhaba arkadaşlar , iş rızık için vakia suresini okumak istiyorum ama arapça okuyamıyorum , dinlesem kabul olur mu? 

madem herkes icini dokmus bende kendi hikayemi anlatim 19 gun oluyor sevdigimden ayrilali benden ayrilma sebebi ise benden sogmasi hic mi sevmedin beni dedim sevdim dedi bende nasil gidiyosun ozmn simdi dedim sevgi kalmadi artik... dedi ayri kalmayi basarabilecekmisin dedim mecbur alisiriz.. dedi bi giden birdaha ayni donmez dedi ben hala yapici olmaktan yanaydim fakat o bitirmek istiyodu ikimiz icinde en iyisi buymus en son canim yandigi icin beddua ettim oda sana bunlari yasattigim icin Allah belami versin seninde benimde canim yanmasin dedi benim icinde zor dedi beni affetmiyeceksim biliyorum ama hakkini helal et dedi Allaha emanet ol kendine iyi bak dedi bense beddua ettim hakkim haram olsun felan oda benimki helal olsun.. dedi ben yine beddua ettim ona cevap vermedi ertesi gun heryerden silmis beni instagramdan ben hala onu takip ediyorum ama o takipten cikmis hergun olur ya bir umut geri doner diye bekliyorum belki mesaj atar diye hani bazilari pisman olsun ben ona sonra gosterecem der ya ben pisman olsunda demiyorum yeterki tek kelime etsin yeterki ilk adimi bi atsin diye dua ediyorum gece gunduz etmedigim dua kalmadi bazen diyorum ben mesaj atim fakat yapamiyorum oyle zor ki hergun korkuyla yasamak acaba unuttu mu birini takip ettiginde acaba bir kizla mi konusuyo diye korkuyla yasiyorum 2 gundur sosyal medyaya hic girmedim hani hayatinda biri mi varda giriyo surekli diye dusunmesin diye ama mesaj atmadi.. keske gelse keske mesaj atsa.. oyle canim yaniyorki sevdiklerimizin kiymetini cok gec olmadan bilelim sevdigniz geri donduyse lutfen surunsun diye dusunmeyin bu anlari yasiyamayan insanlar var Allah kimin ne dilegi varsa kabul etsin Allah sevdigmize kavusmayi nasip etsin benim icinde dua edin kardeslerim..🤲

• Like 1