Jump to content
Guest beyazışık

Hangileri Etkili Oldu?

sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?  

239 members have voted

1. 1. sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?

• evet etkili oldu
      189
    • hayır etkili olmadı
      132
    • etkili olup olmadığından şüpheliyim
      99
    • etkili olması için her yolu denedim
      78

Recommended Posts

arkadaslar Allahla kul arasına kimse giremez,girmemeli de.herkes istedigi gibi dua etmekte özgür her namazdan sonra,her fırsatta yerken icerken yolda yürürken sayısız sınırsız saatsiz istendigi kadar özgürce dua edilebilir..

ancak bu sitede verilen dualar genelde havas ilmi kapsamına giriyor ve herbirinin kendine özgü okuma formülleri var saat derken bazı konularda hassasiyet gösterilsin derken bu duaları kastediyorum bunlar sıradan dua etmekten biraz farklı o nedenle lazım olan sartları temin etmek mutlaka gerek.

zaten bunların cogu da duayı edenin korunması icin.bu baslıbasına bir ilimdir her ilmin bir kuralı oldugu gibi elbette bunu yapmak ya da uygulamak isteyenler icin de bu ilmin kuralları vardır.havasla ilgileniyorum diyorsanız bunlara uymanız gerekiyor yoksa kesinlikle günlük dualarınıza kimse birsey demez Allahla kul arasına kimse giremez .lütfen anlatılmak istenen konuları iyi anlayalım

Guest tugba

arkadaşlar ben şu karabiber büyüsünü deniyorum 5 gün oldu.adam dahala tık yok.napcaz.

Guest mecnun55
arkadaslar Allahla kul arasına kimse giremez,girmemeli de.herkes istedigi gibi dua etmekte özgür her namazdan sonra,her fırsatta yerken icerken yolda yürürken sayısız sınırsız saatsiz istendigi kadar özgürce dua edilebilir..

ancak bu sitede verilen dualar genelde havas ilmi kapsamına giriyor ve herbirinin kendine özgü okuma formülleri var saat derken bazı konularda hassasiyet gösterilsin derken bu duaları kastediyorum bunlar sıradan dua etmekten biraz farklı o nedenle lazım olan sartları temin etmek mutlaka gerek.

zaten bunların cogu da duayı edenin korunması icin.bu baslıbasına bir ilimdir her ilmin bir kuralı oldugu gibi elbette bunu yapmak ya da uygulamak isteyenler icin de bu ilmin kuralları vardır.havasla ilgileniyorum diyorsanız bunlara uymanız gerekiyor yoksa kesinlikle günlük dualarınıza kimse birsey demez Allahla kul arasına kimse giremez .lütfen anlatılmak istenen konuları iyi anlayalım

Teşekkürler arkadaşım çok güzel açıklamışsın...İnsan heran her yerde dua edebilir, yani illa elleri semaya açıp dil ile söylemek mi gerekir? Rabbimiz bize şah damarımızdan yakın değil mi? Zihnimizden geçeni , gizli aşikar herşeyi biliyor, işitiyor...

Ancak bazı kıymetli saatler olduğu gerçek, mesela seher vakti, mesela sabah namazından sonra...özel geceler, kandiller vesaire...5 vakit namazın ardından, veya özel yerlerde(kabede)....Burda anlatılmak istenen bu...Havas olayı ayrı...onun şartları farklı...

Guest crysania
sevgili crysania güzel bir tarif vermişsin ama duayı da yazar kaynak belirtir misin lütfen.. tarifini verirsen bizimle paylaşırsan mutlu oluruz:derisive:

Arif Pamuk un kitabı arkadaşlar.Dargınları barıştırmak için dua başlığı altında.Arapçası yazılacak kağıda.Anne ve kendi isimlerinizle beraber.Umarım işinize yarar ben arapçasını koyamıyorum buraya.

Guest mecnun55
Arif Pamuk un kitabı arkadaşlar.Dargınları barıştırmak için dua başlığı altında.Arapçası yazılacak kağıda.Anne ve kendi isimlerinizle beraber.Umarım işinize yarar ben arapçasını koyamıyorum buraya.

biyerde scan edip koyabilirseniz makbule geçer

Guest gül_bakışlım

tam olarak nasıl okudugunu ögrene bilirmiyim.sabah namazı kıldınmı cevabını bekler şimdiden tesekür edrim.ALLAH RAZI OLSUN..

Sevgili gülbakışlım kardeşim arkadaşım bir önceki sayfada duayı arapça yaz beşında taşı diyor namzdan falan bahsetmiyor lütfen mesajları birazcık daha dikatli okurmusunuz canım .Hatta ben kitapta ne yazdığını aynen söyleyeyim. Çünkü o kitap bende de varmış. Diyorki bu beyitten dargın kimseyi barıştırmak veya başkasının sevgisini kazanmak için faydalanabilirsiniz. Onun için kişilerin isimlerini beyti ve aşağıdaki harfleri bir kağıda yaz (arapça olarak )sonra barışmal istediğiniz kişinin ismini anne adı ile söyleyerek dua et ve yazdığın kağıdı başının üstünde taşı umulur ki istenilen kimsenin kalbi Allahın izni ile isteyene doğru sevgi ve muhabetle çekilir.

Guest bardo3434

boşuna birbirinize ümit vermeyin ..burda hangisi etkili falan dediğiniz basit şeylerle sonuç alamazsınız alamayacaksınızda ..ilgilenmek ve ilerde dolandırılmamak için faydalı ama bu konular

Guest DURU
Güllü kitaplarda dargınları barıştırmak için bir dua var.Yazıp başının üzerinde taşıyorsun.En sık yaptığım şeydir.Kağıda yazmıştım,tokamın içine dikmiştim.İlk 7-8 sene önce yaptım bunu.İlk aşkım için yapmıştım :) Neyse 3.5 yıllık bir ilişkinin ardından ayrıldık bir başkasıyla tanıştım ve tesadüf uzun zamandır takmadığım o duayı diktiğim toka geçti elime ve taktım.Belki 4-5 ay olmuştu ayrılalı ve o gün aradı.Sonrasında çok denedim bunu.Sadece sevgili için değil dargın arkadaşlarım içinde yaptım.Belki olacağı vardı da oldu onu bilemem.Gerçekten işe yarıyordu.

evet arkadaşlar bu kitaptan bendede var...ve yıllar önce yaptım bi kaç arkadaşımda yaptı ve gerçekten çok etkili...ben kolyenin içine koyup boynumda taşımıştım...arapça olduğu için yazamıorum...ama kitapçılarda bulabilirsiniz...

Guest manolya
Sevgili gülbakışlım kardeşim arkadaşım bir önceki sayfada duayı arapça yaz beşında taşı diyor namzdan falan bahsetmiyor lütfen mesajları birazcık daha dikatli okurmusunuz canım .Hatta ben kitapta ne yazdığını aynen söyleyeyim. Çünkü o kitap bende de varmış. Diyorki bu beyitten dargın kimseyi barıştırmak veya başkasının sevgisini kazanmak için faydalanabilirsiniz. Onun için kişilerin isimlerini beyti ve aşağıdaki harfleri bir kağıda yaz (arapça olarak )sonra barışmal istediğiniz kişinin ismini anne adı ile söyleyerek dua et ve yazdığın kağıdı başının üstünde taşı umulur ki istenilen kimsenin kalbi Allahın izni ile isteyene doğru sevgi ve muhabetle çekilir.

duayi yazarmisin uygulamakta fayda var