Jump to content
Guest beyazışık

Hangileri Etkili Oldu?

sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?  

239 members have voted

1. 1. sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?

• evet etkili oldu
      189
    • hayır etkili olmadı
      132
    • etkili olup olmadığından şüpheliyim
      99
    • etkili olması için her yolu denedim
      78

Recommended Posts

Guest DURU
evet arkadaşlar bu kitaptan bendede var...ve yıllar önce yaptım bi kaç arkadaşımda yaptı ve gerçekten çok etkili...ben kolyenin içine koyup boynumda taşımıştım...arapça olduğu için yazamıorum...ama kitapçılarda bulabilirsiniz...

bu duayı bugün yarın tekrar yapıcam...ve sonuçlarını sizinle paylaşırım arkadaşlar...bu seferde olursa ve beni terk eden sevgilim dönerse inanın herkesinki döner o kadar kötü bitti yanii....sonuçları bildiricem.kalın sağlıcakla...

Guest neslişah
bu duayı bugün yarın tekrar yapıcam...ve sonuçlarını sizinle paylaşırım arkadaşlar...bu seferde olursa ve beni terk eden sevgilim dönerse inanın herkesinki döner o kadar kötü bitti yanii....sonuçları bildiricem.kalın sağlıcakla...

hakkında hayırlısı olsun duru, inşallah istediğine kavuşursun hayırlı haberler verirsin bizlere :)

Guest beyazışık

evet arkadaşlar duayı scan edip koyabilirseniz çok iyi olur.. sonuçta burada denenmiş etkili olan duaları tartışıyoruz..

Guest shangri-la

ee şimdi kitapcıdan geldim bütün pamuk yayınlarına baktık yenı basımda bu baslık altında bulamadık.acaba ismini mi degistirdiler? sizlerde varsa duayı yazabilirmisiniz? bende ona gore arasam??

Guest DURU
hakkında hayırlısı olsun duru, inşallah istediğine kavuşursun hayırlı haberler verirsin bizlere :)

saol neslişahcım inşallah canım:(inan çok istiom tez zamanda müjdeli haberlerle gelmeyi...inşallah hepimiz gün gelir bu günleri anar güleriz canlarım benim yaa:(:(:(hepimiz kavuşuruz tez vakitte inşallah AMİN

Guest neslişah

aminnn aminnnn aminnnnn inşallah duru canım hayırlı mübarek günlerdeyiz Rabbim kabul etsin dualarımızı bu günler hatırına inşallah

Guest shangri-la

umarım kabul olur arkadaslar :)

Arkadaşlarım dua arapça olduğu için yazamıyorum ama kitabın tam ismi ''Yasin, Tebareke,Amme,Vakıa,Cuma,Duhan Sureleri ve Hacet Duaları'' yazarı Arif Pamun Yayınevi Pamuk yayıncılık istenilen dua kitabın 109.sayfasında

Guest KıRıK

Dardaydım her koldan maddi anlamda sıkışmıştım,ailem üstüme geliyordu,eşimin ailesi de üstüme geliyodu, ne yapıcağımı şaşırmıştım elimden geleni yapıyudum ama acizdim ve alttaki duayı her gün seher vakti 100 kere yaptım biiznillah darlıktan kurtuldum elhamdulillah...

La ilahe illa hu ente subhaneke inni küntü minezzalimin...

Yunus(a.s.)'ın balığın karnındayken okuduğu evrad...Bu evradı çekip bağışlandı ve ümmetinin başına geçti...

Guest crysania

Evet bu dua Arif Pamuk 'un kitabında 109. sayfada. Çok yeni bir kitap değil en az 7 sene oluyor alalı.Ben biyerlerde taratıp arapçasını koymaya çalışırım.Yalnız şunu belirteyim çocukluk dönemlerimde yada çocukluktan yeni çıktığım dönemlerde her yaptığım dua çok çabuk karşılık buluyordu.Hemen hemen hepsi olmuştur.Bu denediğim dua da o dönemlerdeydi. İlgisi varmı bilmiyorum ama çocukluktan çıkınca yaş ilerledikçe sanki biraz zorlaşıyor gibi geliyor bana.Neyse umarım herkes muradına erer.