Jump to content
Guest beyazışık

Hangileri Etkili Oldu?

sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?  

239 members have voted

1. 1. sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?

• evet etkili oldu
      189
    • hayır etkili olmadı
      132
    • etkili olup olmadığından şüpheliyim
      99
    • etkili olması için her yolu denedim
      78

Recommended Posts

Guest ocean.83

[la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.] arkadaşım bana da bu ayeti 339 kez okumamı söylediler.herhangi isteginin kabul olması için.ben denemedim ama istersen dene.okuyan varsada yazsın lütfen

Ateyel kürsiyi her zaman okurum özellikle evden çıkarken okur evim malım canım sana emanet derim arbaya binerken mutlaka okurum çok faydasını görüyorum biriyle tartıştıysam kevser suresini okurumtartışmanın arkası gelmez orda kalır onunda çok faydasını gördüm Ya Latif esmasının faziletini gördüm fatiha her derde devadır onu söylemeye gerek bile yok İsmi Azam duasını mutlaka oku borç için denedim çok işe yaradı sürekli hergün okuduğun zaman acayip derecedemaddi sıkıntın gidiyor bide içinde kelimeyi tevhid elhamdülillah ve sübhanallah olan dualar çok faziletlidaha çok dua ve esma var bunlar benim adet edindiğim dualar faydalı olursam çok sevinirim aklıma geldikçe yine yazarım

--------------------

bu dualarda çok güzeldir bunlarıda ezberle hergün oku darda kalmazsın

--------------------

birde unutmuşum çokönemli migrenim için baş ağrısı duasını üzerimde gümüş cevşenin içinde taşıyorum inanın baş ağrısından bu duayla kurtuldum eskiden haftanın 3 günü ağrıdan duramazdım eğer isteyen olursa o duayıda burdan yazarım

Guest BEBEGİM
boşuna birbirinize ümit vermeyin ..burda hangisi etkili falan dediğiniz basit şeylerle sonuç alamazsınız alamayacaksınızda ..ilgilenmek ve ilerde dolandırılmamak için faydalı ama bu konular

dua ederek dolandırılan kim ? ben yukarıdaki cümleyi yanlış anladım sanırım ya da senin elin sürçtü arkadasım

Guest BEBEGİM

La ilahe illa hu ente subhaneke inni küntü minezzalimin...

Guest calvin33

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR.Bende bür ara çok sıkıntılıydım(gerçi şimdide öyle) fakat geçmişteki sıkıntılarımdan nasıl kurtulduğumu sizlere aktarmak istiyorum:Gece vakti yani saat 12 den sonra 2 rekaat hacet namazı kıldım.Fakat kıldığım zamanda ALLAH'tan başka bir şeyi düşünmeden kıldım.Namazdan sonrada duma en içten ve kalpten inanarak ettim.çok geçmeden faydasını gördüm.Bundan önce bende pek inanmazdım.fakat ondan sonra etkisin görünce inandım.Ama o zamanlar temiz kalpli ve kötülüklere karışmamaış biriydim.belkide ondan dualarım kabul oluyordu.Fakat malesef şimdi açık yüreklilikle söylüyorumki eski temizliğim yok malesef.Bazı kötü şeyler yaptım.Ve şimdi dualarımın kabul olması çok zor görünüyor.

Guest slaver

crysanıa ve calvin33 gercekten sıze katılıyorum her dıledıgım olurdu anında gecmıs senelerde sımdı nıye bukadar zorlastı hep gunahlardan sanırım kımsenın hakkı yok uzerım de aama insallah dualarımız kabul olur...:cray:

Guest neslişah

Öyle düşünmeyin arkadaşlar nereden biliyorsunuz Allahın günahlarınızın karşılığını bu dünyada verdiğini ya da vereceğini onları biz bilemeyiz bize sadece bıkmadan usanmadan tevbe etmek elimizden geldiğinde aynı hataları tekrarlamamak ve bol bol dua etmek Allahtan istemek düşer hangimiz günahkar değiliz ki bence karamsar olmayın Allah bilir onu siz isteyin hayırlısıyla verecek olan Allah belki hayırlısı değil sizin için belki daha vakti gelmedi umutsuz olmak yokkkk :)

Guest slaver
Öyle düşünmeyin arkadaşlar nereden biliyorsunuz Allahın günahlarınızın karşılığını bu dünyada verdiğini ya da vereceğini onları biz bilemeyiz bize sadece bıkmadan usanmadan tevbe etmek elimizden geldiğinde aynı hataları tekrarlamamak ve bol bol dua etmek Allahtan istemek düşer hangimiz günahkar değiliz ki bence karamsar olmayın Allah bilir onu siz isteyin hayırlısıyla verecek olan Allah belki hayırlısı değil sizin için belki daha vakti gelmedi umutsuz olmak yokkkk :)

haklısın neslısahcım vaktı gelmemıstır ınsallah dualarımız kabul olur..:derisive:

Guest khutsalbaby

biri bana mübinli yasin nasıl okunur ne yapılır karabiber mi tuzmu hangisine okunucak yardımcı olursa sevinirimm lütfen bana çok acil lazım anneme sordum ben bilmem bu işlerle uğraşma dedi dualarla gelicekse hiç gelmesin dedi ama gelmek zorunda lütfen bi an önce yardım edin

arkadaşlar ben şu karabiber büyüsünü deniyorum 5 gün oldu.adam dahala tık yok.napcaz.

canım benimki 3 ay sonra dönmüştü tam gitti artık bitti derken sabret biraz böle dersen dönmezki