Jump to content
Guest beyazışık

Hangileri Etkili Oldu?

sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?  

239 members have voted

1. 1. sevgiliye okuduğunuz dualar etkili oldu mu?

• evet etkili oldu
      189
    • hayır etkili olmadı
      132
    • etkili olup olmadığından şüpheliyim
      99
    • etkili olması için her yolu denedim
      78

Recommended Posts

Guest kemtamin
canım benimki 3 ay sonra dönmüştü tam gitti artık bitti derken sabret biraz böle dersen dönmezki

hangı karabıber buyusu bu_?

hangı karabıber buyusu bu_?

sewgili kemtamin aslında başka bir başlıka ltında var karabiber büyüsü diye oradan bulabilirsin zamanında yapmıştım ama büyü olduğunu bilmeyerek yaptım etkili oldu

Guest kemtamin
sewgili kemtamin aslında başka bir başlıka ltında var karabiber büyüsü diye oradan bulabilirsin zamanında yapmıştım ama büyü olduğunu bilmeyerek yaptım etkili oldu

ama dört bes tane war hangısı tam olarak_?

Guest Kavtin

yapan ve tutturan tüm arkadaşlara helal olsun..atı alan üsküdarı geçiyor işte hatta izmite gidiyor:D

Guest khutsalbaby

valla ben burda yazanların hepsini yaptım en son cumartesi günü 1900 tane okunacak dua vardı çalıştığım için parça parça okudum 800 tanesinide eve geldim gece yarısı olmadan okuyup bitirdim dua şöyle FE İN TEVELLEV FE KUL HASBİYALLAHU LA İLAHE İLLA HUVE ALEYHİ TEVEKKELTÜ VE HUVE RABBÜL ARŞİL AZİM bu duayı cumartesi günü 1900 e tamamladım bunun yanı sıra hergün okuyabildiğim kadar çevirgel duasını okudum bunun yanı sıra sevdiğimin gözüne şirin gözükmek için GULUTULAHE EVİRRAHMAN EY YAMEN TEDU FELAHÜL ESMAİL HÜSNA VELA TECHER Bİ SALATİKE VELA TU HA FİD BİHYA VEP DEGİ BEYNE ZALİKE SEBİLE VE GULUL HAMDİ LİLLA İLLEZİ LEM YEDDEHİZ VELEDEN VELEM YE KÜL LEHU ŞERİKÜL MÜLK VE LİYYÜ MİNEZ ZİLLÜ VE KEBÜRÜ TEK BİRA bunuda okudum ve günde en az 100 kere olmak şartıyla YA KADİR YA ALLAH YA RAHMAN YA ALLAH YA RAHİM YA ALLAH YA KERİM YA ALLAH tesbihinide çektim bide ABDET ALIP ALLAH RIZASI İÇİN 2 REKAT NAMAZ KILDIKTAN SONRA HİÇ KİMSEYLE KONUŞMADAN SECDEDEN KALKMADAN 3003 KERE YA VEDÜD ÇEKTİM AMA 3003 Ü TAMAMLAYAMADIM AMA NİYET EDERKEN 3003 KERE YA VEDÜD NİYETİNE DEDİM ve cumartesi günü ölen vakti okurtum tesettürlü bi biçimde önce dua ettim rabbim beni böle bi anda nedensiz yüz üstü bırakıp gitti sana sığındım doğruyu sen birisin dedim eğer gelicekse bi an önce gelsin hayırlıysa benim için bi an önce gelsin değilse gelmiycekse bi an önce kalbimden beynimden onu sil at allahım dedim ve YA KADİR YA ALLAH YA RAHMAN YA ALLAH YA RAHİM YA ALLAH YA KERİM YA ALLAH çektim 100 defa sonra iş yerime gittim saat 14:00 dı telefon çaldı şaşırdım o arıyoo titreyerek açtı teli nolur kapatma dedi neden aradın dedim bilmiyorum dedi ama senle konuşmak istedim dedi bana ettiğin ahlar tuttu dedi beni nedensiz bırakınca sen beni ağlatın rabbimde seni ağlatsın demiştim ayrıldığımız gündn beri yüzüm gülmüyo dedi kavga etmişler polis içeri almış o gece seni aramak istedim dedi özür dilerim dedi benden ayrılmasını gerektiren nedenide öğrendim şimdi çok pişman konuşuyoruz ve ben onu ne kadar çok sevdiğimi bi kez daha anladım barıştığımız gün yani pazar günü gece 10 da aradı konuşuyodu dayanamayıp evin önüne geldi sahura kadar evin önünde telde benle konuştu bana inanın abartmıyorum ama gerçekten böyle oldubenim dualarım tesbihlerim kabul oldu işallha sizinkide olur

Guest kemtamin
valla ben burda yazanların hepsini yaptım en son cumartesi günü 1900 tane okunacak dua vardı çalıştığım için parça parça okudum 800 tanesinide eve geldim gece yarısı olmadan okuyup bitirdim dua şöyle FE İN TEVELLEV FE KUL HASBİYALLAHU LA İLAHE İLLA HUVE ALEYHİ TEVEKKELTÜ VE HUVE RABBÜL ARŞİL AZİM bu duayı cumartesi günü 1900 e tamamladım bunun yanı sıra hergün okuyabildiğim kadar çevirgel duasını okudum bunun yanı sıra sevdiğimin gözüne şirin gözükmek için GULUTULAHE EVİRRAHMAN EY YAMEN TEDU FELAHÜL ESMAİL HÜSNA VELA TECHER Bİ SALATİKE VELA TU HA FİD BİHYA VEP DEGİ BEYNE ZALİKE SEBİLE VE GULUL HAMDİ LİLLA İLLEZİ LEM YEDDEHİZ VELEDEN VELEM YE KÜL LEHU ŞERİKÜL MÜLK VE LİYYÜ MİNEZ ZİLLÜ VE KEBÜRÜ TEK BİRA bunuda okudum ve günde en az 100 kere olmak şartıyla YA KADİR YA ALLAH YA RAHMAN YA ALLAH YA RAHİM YA ALLAH YA KERİM YA ALLAH tesbihinide çektim bide ABDET ALIP ALLAH RIZASI İÇİN 2 REKAT NAMAZ KILDIKTAN SONRA HİÇ KİMSEYLE KONUŞMADAN SECDEDEN KALKMADAN 3003 KERE YA VEDÜD ÇEKTİM AMA 3003 Ü TAMAMLAYAMADIM AMA NİYET EDERKEN 3003 KERE YA VEDÜD NİYETİNE DEDİM ve cumartesi günü ölen vakti okurtum tesettürlü bi biçimde önce dua ettim rabbim beni böle bi anda nedensiz yüz üstü bırakıp gitti sana sığındım doğruyu sen birisin dedim eğer gelicekse bi an önce gelsin hayırlıysa benim için bi an önce gelsin değilse gelmiycekse bi an önce kalbimden beynimden onu sil at allahım dedim ve YA KADİR YA ALLAH YA RAHMAN YA ALLAH YA RAHİM YA ALLAH YA KERİM YA ALLAH çektim 100 defa sonra iş yerime gittim saat 14:00 dı telefon çaldı şaşırdım o arıyoo titreyerek açtı teli nolur kapatma dedi neden aradın dedim bilmiyorum dedi ama senle konuşmak istedim dedi bana ettiğin ahlar tuttu dedi beni nedensiz bırakınca sen beni ağlatın rabbimde seni ağlatsın demiştim ayrıldığımız gündn beri yüzüm gülmüyo dedi kavga etmişler polis içeri almış o gece seni aramak istedim dedi özür dilerim dedi benden ayrılmasını gerektiren nedenide öğrendim şimdi çok pişman konuşuyoruz ve ben onu ne kadar çok sevdiğimi bi kez daha anladım barıştığımız gün yani pazar günü gece 10 da aradı konuşuyodu dayanamayıp evin önüne geldi sahura kadar evin önünde telde benle konuştu bana inanın abartmıyorum ama gerçekten böyle oldubenim dualarım tesbihlerim kabul oldu işallha sizinkide olur

wallahı tebrık ederm kardesım sen azımle ...tas delmısn ama gusel bır örneksın tam olarak ne kadr zamanda etkı ettı dedın_?

Guest bade3

sanırım şirin görünmek için okuduğun dua buydu:

"Kulid'ullahe evid'urrahmane eyyamen ted'u felehül esmaül husna ve la techer bisalatike ve la tühafit biha vebteğı beyne zalike sebiyla kulil hamdü lillahilleziy lem yettehız veleden ve lem yekun lehu şeriykün fil mülki velem yekun lehu veliyyüm minezzülli ve kebbirhü tekbira "Tevekkeltü alelhayyillezi layemut"(bu cümle üç defa okunacaktır).

MANASI:De ki:Allah'a yahut rahmana dua edin,hangisine dua ederseniz onun güzel isimleri vardır.Namazında bağırma ve pek gizli de okuma,bunların ikisi arasında bir yok ara ve Rabbiniz evlat ittihaz etmeyen ve O'na mülkünde ortak olmayan ve O'na zülden bir veliy de olmadı,O'nu tekbir ile büyükle de büyükle.(Hay ve layemut olana dayandım,tevekkül ettim.)

Guest khutsalbaby

valla gecen hafta pazartesi günü ayrıldık biz ama ben perşembe günü başladım nedensiz terkedilmenin acısından ağlamaktan aklıma gelmedi sonra kendimi toparladım perşembe günü çevirgel duasını arıyodum nette sonra bu siteyi buldumçevirgel derken diğer dualar gözüme çarptı perşembe gününden beri yapıyodum ama ne olur ne olmaz die hergün yinede okuyorum kısa sürede etkili oluyo ama ben cumartesi günü çektiğim tesbihe çok inananrak yaptım pazar günü oluncada öeln vakti ya kadir ya allah ya rahman ya allah ya rahim ya allah ya kerim ya allah tesbihini çektim ama öle bi çektim ki başımı kolumu kapattım ayağıma çorap giydim kıbleye döndüm ebn tesbihi çekerken ezan okundu içimden rabbim duy sesimi die yalvardım tesbih çekerken ağladımneden ağladım bende bilmiyorum aradan 2-3 saat geçtikten sonra aradı ama şunuda belirteyim kavga yaptıktan sonra hala huzursuz eskisi gibi değiliz ama oda kavganın verdği sıkıntıdan ama o gece sabaha kadar evimin önünde bekledi benle konuştu ya rabbim dedim rabbim duydun sesimi daha öncede gelridi evin önüne ama bu kadar tuhaf olduğumu hatırlamıyorum

Guest selena

arkadaslar bende ya kadır ya rahman ya kerım cektım 1000 kere aynı anda ya mucıb 1000 kere ya latıf 1000 kere ya vedud 3003 kere bunları aynı anda sırayla cektım ve benı aradı ama hangısı daha cok etkı ettı bılmıyorum dogrusu

selena ,ya kadir ya allah ya rahman ya allah ya rahim ya allah ya kerim ya allah zikrini 1000 tane okumuşunya bir oturmadamı okudun yoksa ara vererekmi okudun ve kaç gün okuyunca seni aradı cvp verirsen çok sevinirim bende okumak istiyorum şimdiden tşk ederim her şey gönlünce olsun