Jump to content
Sign in to follow this  
Guest black_blood20

Sonunda Gördüm Cevap Yazın Lütfen

Recommended Posts

Guest black_blood20

selam arkdaşlar anlatacklarımı iyi okuyun uzn süredr girmiyordum siteye yazmıyordumda biraz kendi başımaydm halvete girdm gerçktn yaptım bunu zaten az yemek yiyen biriym bide uykusuzlğu ekledm buna sabah 4ten önce uykum gelmiyo uyuyabldğim kadar az uyudum ama bunları bilerk yapmadm sanki bişeyler bana yaptrıyo sonra insnlardn koptum yani kimsyle görşmk istemiyrdum hala öyle böyle kaçıyordm en yaknlarmdan bile sebepsz yere kaçıyordum hepsnden hala öyle herkzle zor görüşüyorm nedenini bana söylermsnz? hatta geçenlerde böyle herkzden kaçtım odada dolabıma girdm sigara içen biriym sanki birisi bna yaptrdı bunu bana bende anlayamadm tam dolabımda sigra içtim bana sakın deli demeyn ve dün akşam olan oldu saat 22 gibi uykum geldi yattam ve odada heryer kapalı camlar perdeler kapalı yüzüm duvara dönük daha dalmamştm ve gözmü açtım bi an bembeyaz perdeden siyah bir gölge gçti şapkalı bişeydi sanrm yavaşşça geçti böyle bakakldm dışardn bi ışık falan olamazdı tüm perdeler kapalıydı ama hiç korkmadm yani bu korkusuzlk beni deli ediyo yani korkmk isityorum ama bu belk korkck bişey değil ama korkablcğim heryere gidiyorm herşeyi yapıyorum hiç bişeydn etklnmiyorm cindi snrm bu gördğim ama hala iletişime geçemedm ama beni böyle uykusz insanlardn kaçmama sebep nedr bana açklayablrmsnz bide bu gördüğüm nedr arkdşlar lütfen cvp yazın

Guest nymph

uykusuzluk ve açlık sonucu oluşmuş bi hayal kahramanı olabilir.

Guest black_blood20

hayır hayır kesnlkle hayal değil ya ben zaten açlktn ve uykuszlktn rahatsz olmuyorm tamamen açda durmuyorm zaten az çok az yiyorm yedğimide zaten çoğu zman kusan biriym yani konu o değil ben gerçktn gördüm bunu

Guest nymph

ee görmek istemişsin ve görmüşsün şimdi ne istiyorsun.konuşmakmı.neden?

bela çağırıyorsunuz.

blak blood eger korkmazsan ve aldiris etmezsen eski haline dönersin bir daha görünmezler.

bu arada bazı dualar var okursan görmezsin

Guest ecemm_86

senin amacın hüddam yada hadim elde etmek mi bu yaptıkların azıcık ona giriyo

Guest black_blood20

evet ecem amacım bir hüddam elde etmek yani onlarla çok ilgiliym hemde tahmin edemiyceğiniz kadar yani bide korkusuzluğumda bana cesaret verdi yıllarca ama bir türlü irtibata geçemedim birileri bana etkili bir yöntem biliyosa söyleyebilrmi burda yazılanları yaptım ama sonuç alamadım ayrıca ben bela olarak görmüyorum onları onlar gerçek insanlardan daha az zarar verirler insanlar okadar zararlıki anladınız ne demek istediğimi

Guest slaver

hım az yemek yemek ve az uyumak ve davet ıceren ısımlerını ıceren dualar okumak bunları bende yaptım korkmustum cunku önumden hızlıca bı ruzgar grı renkte bıseyler gecıyordu..dısardan benı gözetlıyorlardı rüyalarımda korkutuyorlardı..offf herneyse eskı halıme döndum cunku ben aklımı kacırabılırdım bıraz daha görsem yakınlassaydım.esmül hüsnaları cok okudum ve cok dua ettımde yok su an öle varlıklar insallah bıdaha gelmezler..:scare2:

Guest black_blood20
blak blood eger korkmazsan ve aldiris etmezsen eski haline dönersin bir daha görünmezler.

bu arada bazı dualar var okursan görmezsin

ya ben zaten korkmuyorumki görmek istiyorum onları onu anlatmaya çalışıyorum arkadaşım

--------------------

hım az yemek yemek ve az uyumak ve davet ıceren ısımlerını ıceren dualar okumak bunları bende yaptım korkmustum cunku önumden hızlıca bı ruzgar grı renkte bıseyler gecıyordu..dısardan benı gözetlıyorlardı rüyalarımda korkutuyorlardı..offf herneyse eskı halıme döndum cunku ben aklımı kacırabılırdım bıraz daha görsem yakınlassaydım.esmül hüsnaları cok okudum ve cok dua ettımde yok su an öle varlıklar insallah bıdaha gelmezler..:scare2:

evet arkadaşım korkuyorsan zaten gelmesinler bidaha sana peki hangi duaları okuyordun banada söylermisn lütfen çok istiyorum

black blood arkadasım hüddam görmek,esmaül hüsnadan bir ismin hüddamını görmek icin calısabilirsin ya da ayetel kürsinin hüddamı ya da ihlas suresinin hüddamı olabilir.en azından bu hüddamlar zarar vermezler.hüddam cagirmanin sartlarini burda yazmıyorum onların da ne sartlarla görülebilecegini biliyorsun sanırım.her uygulamayı denemek yerine bir uygulamayı tam olarak yapman daha iyi sonuc verir.

insanlardan kaçmama böyle olmama sebep olan nedir diyorsun,bunlar yaptıgın uygulamaların sonucu sende ortaya cıkan durumlar ki normal cünkü bu uygulamaları yaptıgın zaman bi baska boyutla irtibata geciyorsun bu irtibat illa ki görerek olmuyor kalbindeki hisler degisiyor davranısların degisiyor.

hüddam cagırmayı bir cok arkadas"receteleri yaparım hüddam gelir konusuruz"gibi sanıyor eger bi baska boyutla irtibatı enerjiniz kaldırmıyorsa kimyanız bile degisir,siz bile kendinizi tanıyamazsınız.

senin korkmuyor olman bir avantaj ama sanırım eksik yaptıgın birseyler var..

bu arada dikkatli ol ki gelen hüddam olsun cinlere bulasirsan kurtulamazsın