Jump to content
Sign in to follow this  
Sidre

Yumurtayı Kırdıktan Sonra Kabuğu Atmayın!

Recommended Posts

güzel bir düşünce sidrecim çok beğendim bu fikri :) bir fikirde benden olsun yumurta kabuklarınla ilgi ;) atmadığımız bir kaç yumurta kabuğunu çok güzel yıkıyor ve biraz kuruduktan sonra mikserden geçiçerek un gibi yapıp içine bal koyarak yiyoruz tam bir kalsiyum kaynağı yumurta kabuğu kemik erimesinde etkili bir yöntem :)

• Like 2

Kim bizmi:DGenelde zaten kahvaltıda yumarta olur ki:D......

tamam ona eyvallahda annen eger bu projeyı begenırse dıyorum artık oglen yemeklerı ve aksam yemeklerındede yumurtanın ıcerıgınde olan nekadar cesıt emek varsa yersın eh yanı ennıhayetınde full yumurta :D

gurbetteyken bı ara neydı yaa hergun yumurta ıkı gun daha yumurta yıyeydım sanırım yumurtlayacaktım :D

• Like 1

içinden civcivde çıkarıyorsa düşünebilirim :D

yok civcivi diktiğin çiçekten alıyorsun sidre göstermiş saolsun onun sayesinde köşeyi döncez

tamam ona eyvallahda annen eger bu projeyı begenırse dıyorum artık oglen yemeklerı ve aksam yemeklerındede yumurtanın ıcerıgınde olan nekadar cesıt emek varsa yersın eh yanı ennıhayetınde full yumurta :D

gurbetteyken bı ara neydı yaa hergun yumurta ıkı gun daha yumurta yıyeydım sanırım yumurtlayacaktım :D

hehe:DYumurtanın kullanıldığı pek çok yiyecek var ama..böreklerler,pastalar...............

• Like 1

hehe:DYumurtanın kullanıldığı pek çok yiyecek var ama..böreklerler,pastalar...............

ya yaaa hergun borek yıyen pasta yıyen cok kısı var etrafımda tanıdıgım sen ben yuruyerek gıderken onlar yuvarlanıyo:) aman dıyeyım herseyın fazlası zarar:D

• Like 1

ya yaaa hergun borek yıyen pasta yıyen cok kısı var etrafımda tanıdıgım sen ben yuruyerek gıderken onlar yuvarlanıyo:) aman dıyeyım herseyın fazlası zarar:D

Ben kahvaltı dışında yumurta yemem maalesef:DZaten az yer ,öz yerim ,ama sabahları severim kahvaltıda.:).............

vay arkadas ne ınatmıssın sen yaa tamam sustum :D yeterkı sen rahatla mutlu ol :D:D

Temam bnde sustum:Dzaten susmasak birazdan sidre bizi susturur:D:D............

Çok güzel bir bilgi sidre cim teşekkürler paylaşım için:)

• Like 1