Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
sessizgözyaşı

Sizce Ben Ne Yapayım ?

Question

Ben genelde kendimle ilgili şeyleri etrafımda ki insanlarla paylaşmayı sevmem.Evimin içi bana aittir herkesin herşeyi bilmesi gerekmiyor. Ben kimsenin evinde ne yaşanıyor merak etmiyorsam kimse de beni merak etmesin der ailemi kapalı tutarım. Bu yüzden bu soruyu sorabileceğim kimsem yok size sormayı tercih ettim.

Şu an mahkemem devam eden eşim mükemmel bir insandı. Kendisi psikopat ın önde gideniydi. Nasıl olcak demeyin ben gördüm oluyo :D Şöyle ki ; Çift karakterliydi. Etraf onun hep mükemmel tarafını görürdü acaip ustaydı. Hani filmlerde vardır ya kadın kocasının katil olduğunu söyler en yakın dostları bile onu deli sanar ve filmin sonunda adam gerçekten katil çıkar öyle. 7 yıl önce babasının vefatıyla çıktı bu ortaya yani bu atakları yaşamaya başladık. Önce ufaktan başladı sonra azdı kudurdu açıkçası. Bir tokatını bile yemedim ama şiddetin dibine vurduk nerdeyse psikolojik olan daha kötü. Mükemmel iyi bir ortamda aniden kavga çıkarmayı ya da tip hikayeler uydurup asab bozmayı sizi çıldırtmayı beceriyodu. Tam sınıra geldiğiniz an aniden sevecen bi adam oluyodu. İki gün normal 3. gün anormal bazen günlerce anormal bazen haftalarca normal bu şekilde 7 yıl tamamlandı. Sonuç artık ben anormaldim :rofl: Bir kaç kez ayrılmayı denedim ama o kadar acıyodum ki ona aslında kabul etse tadavi olması gerek.Tedavi olmadıkça hasta , ben terkedince kedi yavrusu gibi yanlız çaresiz kalıyodu. Kızlarım babalarının o yüzünü anlayamıyolardı onlarda çok sıkıntılar yaşadılar. Sonunda baktım olacak gibi değil bi iyi bi kötü derken bi gün beni öldürcek ben ona acırken alem tabutumun ardından yürüyecek bitsin bari dedim. Beni terkedip ev tutan taşınan giderken türlü hakaretlerle gidip ertesi gün beni arayıp '' Aşkım evimiz çok güzel gel çocuklarıda al burda çok mutlu olcaz'' dicek kadar hastaydı. Buna inancak kadar da hastaydı.

Çocuklarına çok düşkün onlar için canını verir. Onlarla öyle bir iletişimi var ki göremezsiniz etrafta böyle baba kız ilişkisi . Onlardan ayrı olmak görüyorum ki onu daha da hasta ediyor. Kızlar bu yüzden babalarının yaptıklarına şahit olsalarda onu sevmekten vazgeçemiyorlar onlarda acıyor üzülüyorlar. Bu da bana çok fazla. Mahkeme uzasın diye elinden geleni yapıyor bitmedikçe de ümidi artıyor. Kızlarımı kendi yanına çekip benden uzaklaştırmaya çalışıyor. Çok iyi biliyor çünkü kızlar nereye gitse ben ordayım. Ama gitsem biliyorum ki bi gece uyurken boğcak beni. Şaka gibi dimi ama değil. Kaç gece kalkıp beni boğmaya çalıştığının öteye bi adım kala beni bırakıp ben kendime gelmeye çalışırken bana sarılıp ağladığını beni çocuk gibi sevip ne oldu sana kuzucum dediğinin sayısını hatırlamıyorum.

Dün gece sabaha kadar neredeyse konuştuk ve vicdanımla savaşmaya başladım. Bu da beni korkuttu ne zaman bunu yapsam sonunda ona dönüyorum çünkü. Kızlarıma acıyorum ona acıyorum bir şekilde yenilip dönüyorum canıma susadım heralde ne bileyim. He bide işin şu tarafı var adım gibi biliyorum yaa bu uzun ayrılık sürecinin intikamını alacak benden gidersem. Annem babam ona bayılıyolar ayrılığıma ses çıkarmıyolar ama biliyorum içten içten beni şımarık olarak görüyolar. Bazı sözlerinden bile anlaşılıyo. İşime kimseyi karıştırmadığım için bana çok bişey diyemiyolar ama ondan yana gönülleri biliyorum. Kimseye anlatamıyorum yaşadıklarımı anlatsam da inanacakları şüpheli. Arkadaş çevrem seviyor onu. Ben çok gülen içi kan ağlasa belli edemeyen biri olduğum için kimse anlayamadı aslında gerçekte ne olduğunu. Zaten gündüz sarmaş dolaş kahkahalar atarken ya da şakalaşırken gördükleri sizi gece kalktı beni boğmaya çalıştı deseniz de kim inanır ki .?

Çok uzatmayayım okullar kapanınca çocuklarımı alıp gideceğini söyledi. Marmariste evi var gidecekmiş. Kızlar tatil deyince dünden razı zaten. Onlara gitmeyin de diyemem hemen babam a yazık değil mi gibi tepkiler verirler. Telefonlarımı değiştircem bulamayacaksın diyor. Çocuklarım benim zayıf noktam biliyor. Ne yapayım şimdi ben ?

33 answers to this question

Recommended Posts

• 0

cidden durumun çok zor Allah yardım etsin çocukların olmasa ayrıl derdim bende boşanıyorum ne acılar yaşıyorsunuz ama zamanla alışıyorsunuz bunlarada..

• Like 1

• 0
cidden durumun çok zor Allah yardım etsin çocukların olmasa ayrıl derdim bende boşanıyorum ne acılar yaşıyorsunuz ama zamanla alışıyorsunuz bunlarada..

kafanızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışmak her zaman işe yaramıyo işte. genelde çok çabuk unutur geçiştiririm sorunlarımı ama böyle anlarda zırt deyip dayanıveriyo karşınıza :)

• 0

Allah muhafaza ramak kala kurtulmuşsunuz ölümden. Konuşarak halledilecek gibi değil. Tedaviyi kabul etmez ise sakın ola aynı evi paylaşmayın. Aynı hata hayatınıza mal olabilir. Çocukları kaçırmaya gelince telaş etmeyin bence bir hafta, on gün, 3 ay ne zaman tutar bilmem ama eninde sonunda o çocuklar size bir yolunu bulup dönecektir. Korkularınızı anlıyorum ama şöyle düşünün Allah korusun ölüpte mi çocuklardan ayrılmak mı iyi yoksa hayatta olup tekrar dönme umudu ile ayrı kalmak mı iyi?

Tedaviyi kabul etmez ise acı ama boşanmaktan başka çareniz yok sanırım. Nacizane fikrim, yanlış anlaşılmasın lütfen.

• 0
Guest Îکє†

bence boşanın... zamanla herşey yoluna girer...

sizden daha beterini ben yaşadım... oğlum ufacıktı o zamanlar benden kaçırdı. ben kolumda bir çantayla sokaklarda kaldım ama asla pes etmedim, asla arkama bakmadım... çok sancılı oldu o dönem ama inancımı hiç yitirmedim... önce allaha sonra kendime güvendim... zaman herşeyin ilacı... ben tam 4 yıl savaştım, aç kaldım açık kaldım ama pes etmedim...

sabrın sonu gerçekten de selametmiş, oğlumu da aldım evimi de aldım nafakamı da herşeyi hatta soyadını da aldım söke söke... ben onun soyadıyla meslekte tanındığım için boşandıktan sonra da kullanmak zorundaydım, bunun için bile savaştım... mahkeme gerekli hallerde boşansa de kocasının soyadını kullanma hakkını da veriyor kadına ben bunların hepsini de aldım ama dediğim gibi öle kolay olmadı

lütfen sen de pes etme, sen de savaş, öyle herşey hemen altın tepside gelmiyo önümüze, bu dünyada bir tane daha sen yok... pes etme bak herşey yoluna girecektir ama zamanla yavaş yavaş

• 0
Allah muhafaza ramak kala kurtulmuşsunuz ölümden. Konuşarak halledilecek gibi değil. Tedaviyi kabul etmez ise sakın ola aynı evi paylaşmayın. Aynı hata hayatınıza mal olabilir. Çocukları kaçırmaya gelince telaş etmeyin bence bir hafta, on gün, 3 ay ne zaman tutar bilmem ama eninde sonunda o çocuklar size bir yolunu bulup dönecektir. Korkularınızı anlıyorum ama şöyle düşünün Allah korusun ölüpte mi çocuklardan ayrılmak mı iyi yoksa hayatta olup tekrar dönme umudu ile ayrı kalmak mı iyi?

Tedaviyi kabul etmez ise acı ama boşanmaktan başka çareniz yok sanırım. Nacizane fikrim, yanlış anlaşılmasın lütfen.

Çok teşekkür ederim aslında bende sizin gibi düşünüyorum ama ne zaman ne yapacağı nı kestiremediğiniz için korkmadan da edemiyorum. Çocuklar bensiz durmaz ama belli mi olur :)

• 0

sizden daha beterini ben yaşadım... oğlum ufacıktı o zamanlar benden kaçırdı. ben kolumda bir çantayla sokaklarda kaldım ama asla pes etmedim, asla arkama bakmadım... çok sancılı oldu o dönem ama inancımı hiç yitirmedim... önce allaha sonra kendime güvendim... zaman herşeyin ilacı... ben tam 4 yıl savaştım, aç kaldım açık kaldım ama pes etmedim...

sabrın sonu gerçekten de selametmiş, oğlumu da aldım evimi de aldım nafakamı da herşeyi hatta soyadını da aldım söke söke... ben onun soyadıyla meslekte tanındığım için boşandıktan sonra da kullanmak zorundaydım, bunun için bile savaştım... mahkeme gerekli hallerde boşansa de kocasının soyadını kullanma hakkını da veriyor kadına ben bunların hepsini de aldım ama dediğim gibi öle kolay olmadı

lütfen sen de pes etme, sen de savaş, öyle herşey hemen altın tepside gelmiyo önümüze, bu dünyada bir tane daha sen yok... pes etme bak herşey yoluna girecektir ama zamanla yavaş yavaş

Canımsın seni burda ayrı seviyordum sebebi varmış demek ki :) Güçse ben kendime bu konuda güveniyorum çok büyük işlerin altından kalktım ama tek korkum çocuklarım. onuda atlatırız hayırlı evlatsalar (ki ben biliyorum çocuklarımı iyi yetiştirdim ) mutlaka bana döneceklerdir yıllar geçse bile. Ama olmadıkları zamanlar ı nasıl yaşarım onu bilmiyorum . Yazdıkların bana cesaret verdi Allah seni de her işinde muvaffak etsin evladınla mutlu yaşa

• 0

dini nikahınız devam ediyorsa, yani boşanma davası filan açılmadı ise bence tatile git eşinle boşver,zaten kim akıllı ki ahaha :rofl:

diğer erkekler çok mu akıllı? en akıllı geçineninin manyak oldugu 3 gün sonra ortaya çıkıyor

tabi inşallah eşinin saldırma huyu yoksa git diyorum

yani bedenen şiddet uyguluyorsa uzak durmakta fayda var hasta diyorsun bişi yapmasın sonra?:eek:

• 0
şu anda 40 bin kişi evinin içini biliyor ziyaretcileri saymıyorum bile:rofl::rofl:

70 milyona kadar yolu var :D Ben kimim biliyolar mı ki bilseler ne önemi var Türkiye içinde biri işte kimbilir kim :rofl:

• 0

kadının fendi dedikleri sen olsan gerek....valla seni kutluyorum....:) rabbim huzurunu bozmasın..

sessiz gözyaşı arkadaşım, bencede bitir yada tedavi ettir, ben çocuklara zarara gelmesindende korkarım

yada sen danış bir doktora onun söylediğine göre kendini yönlendir....allah yardımcın olsun