Jump to content
bakrac

Geliyorlar-2 (İstanbulda Haarp Deneyi)

Recommended Posts

Dünya hızla silahlanıyor, İlluminati hiç görülmemiş silahlarını dünya üzerinde denemeye çoktan başladı, Büyük savaş başladığında kendine tehdit olarak gördüğü nufusu yoğun yerlerin keşfini yapıyor, stratejilerini belirliyor, ne kadar az insan kalırsa dünya üzerinde kontrol etmesi o kadar kolay olacaktır, tüm kalabalık şehirler tehdit altında....

Bunun ile ilgili 2 video herşeyi anlatıyor...

 

 

 

 

 

 

 

Elitler bir çok gruptan oluşur, tüm grupları kontrol eden İlluminatidir. Masonlar, siyonistler, siyonist yahudiler bunların temsilciliğini yapar....

 

Katoliklerin ruhani lideri Papa Benedict gençliğinde aşırı Nazisttir, kadınların ve çocukların gaz odalarına gönderilmesinde taraf olduğu için ruhani lider de olsa masum değildir, katolik kiliselerinde güneş olgusu çok belirgindir çünkü İllimunati öğretilerinde güneş kutsaldır, yüzyıllardır katolikleride kandırmayı başardırlar....

 

Bir hristiyan peygamberinin üzerinde öldürüldüğünü düşündüğü haçı boynunda neden taşır? O işkence aletidir, o haç ile sürekli kin ve nefret duygusu hat safhada olur, hoşgörüden uzaklaşması söz konu olabilir...

 

Onların inançlarıyla oynayanlar yine Elitlerdir.

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQibfiqrKoWDQkYS6rtEvQPJMuwb8RIg5LHxN423PNwGQKh_FTCk5kwsdQspope-benedict.jpg

 

 

 

 

.. Adolf Hitler için hala sır olan yahudi kökenli bir aileden geliyor olması çürütülememiştir, 2. dünya savaşınında Hitleri destekleyen yine Siyonist yahudiler olmuştur, 1947 de Hitler,Siyonist lider Theodor Herzl ile anlaşma yaparak vaad edilmiş topraklar olan Filistine girişi acıtasyon şeklinde dtüm dünyanın desteğiyle yerleşmişlerdir, şuna emin olunuz ki o dönemde Avrupada katledilen yahudi sayısı 8 milyon gibi abartılan bir sayı değildi....

 

 

220px-Bundesarchiv_Bild_183-S33882,_Adolf_Hitler_retouched.jpgimage_161311.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ayakta uyuduğumuz tek konu bu değil ki......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Van depremininde haarpla ilişkisi olduğu konuşuldu..Normalde depremlerin paralel faylarda olması gerekir ama Van depreminde farklı bişeyler vardı.Nikola Teslanın ürettiği bir makineyi geliştirdiler.İyonosfere hükmederek istediklerini yapıyorlar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haklı olabilirsiniz, insan acaba demekten kendini alamıyor...anlayamadığım bizim devlet adamları nerede böyle birşeyin ülkelerine yapılmasına nedenve nasıl izin veriyorlar...acaba onlardamı illimunati örgüt üyesi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dün İstanbul'da yağan yağmurlara dikkat eden oldu mu acaba? Damlalar arasında büyüklük farkı bihayli fazlaydı, bulutların dizilimleride ilgi çekiyordu, en sonda yağan dolu acaba böyle sıcak bir günde nasıl oluştu? Önceden hava tahminleri nerdeyse 15 günlüktü, şimdi 2 günlük hava tahminleri bile tutmuyor...

Hani şu Balkanlardan gelen soğuk hava dalgasına ne oldu? Ordanda bulutlar gelmiyor, peki bu nasıl oluyor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bu Amerikadan herşey beklenir, bazen çok sinirli oluyorum yine Amerika sinir gazı sıktı ülkemize diyorum bence başımıza gelen her kötü olay Amerikanın bir oyunu. Hitler yahudileri katletti ülkemiz her dönem yahudilere kucak açtı ama yahudiler bize düşman buda amerikanın bir oyunu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dün İstanbul'da yağan yağmurlara dikkat eden oldu mu acaba? Damlalar arasında büyüklük farkı bihayli fazlaydı, bulutların dizilimleride ilgi çekiyordu, en sonda yağan dolu acaba böyle sıcak bir günde nasıl oluştu? Önceden hava tahminleri nerdeyse 15 günlüktü, şimdi 2 günlük hava tahminleri bile tutmuyor...

Hani şu Balkanlardan gelen soğuk hava dalgasına ne oldu? Ordanda bulutlar gelmiyor, peki bu nasıl oluyor?

Evet yağmurlar biraz farklı,dün yine biranda gök gürledi,yağmur yağdı kalın kalın tuhaftı,sonra geçti ama öyle yaz yağmuru gibi değildi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

545123_380625855331081_539015153_n.jpg

 

 

 

 

 

ABD'nin gizli silahı Haarp

Gizli ELF Silahı ve HAARP Projesinin yakınlarında gerçekleşen uçuşları ciddi anlamda etkilediği bilinmektedir. Normalde sistemin ilan edilen özellikleri arasında; HAARP Dairesinin sahip olduğu çok büyük kapsamlı radar sayesinde kilometrelerce uzaktan manyetik sahaya doğru bir uçuş tespit edildiğinde sistemin kendisini otomatik olarak kapattığı ifade edilmektedir

 

TİMETÜR...K / Süleyman Kurt

 

HAARP PROJESİNİN ORTAYA ÇIKARDIĞI TEHLİKELERDEN ÖRNEKLER

 

Zira proje hali hazırda masum bir araştırma projesi olarak ele alındığından bu başlıkta bahsedeceğimiz bazı örnek olaylar sonsuza dek ispat edilemeyecek ama üzerinde ciddi anlamda şüpheler uyandırmış olan olaylardır.

 

HAVA ULAŞIMINDA YAŞANANLAR

 

Gizli ELF Silahı ve HAARP Projesinin yakınlarında gerçekleşen uçuşları ciddi anlamda etkilediği bilinmektedir. Normalde sistemin ilan edilen özellikleri arasında; HAARP Dairesinin sahip olduğu çok büyük kapsamlı radar sayesinde kilometrelerce uzaktan manyetik sahaya doğru bir uçuş tespit edildiğinde sistemin kendisini otomatik olarak kapattığı ifade edilmektedir. Bu da sistemin uçuşlara ne denli büyük bir tehlike oluşturduğunun delili niteliğindedir.

 

ABD Merkezli küresel bir kuruluş olan PACE (Temiz Enerji için Dünya Çapında İş Birliği Derneği) konu ile alakalı olarak kendi bülteninde şu bilgilere yer vermiştir:

 

Boing firması tarafından yapılan araştırmalar ve tahliller neticesinde HAARP ve ELF Tesisleri ile bu tesislerin açığa çıkardığı yoğun enerjinin uçaklar için ciddi ve hayati tehlikeler doğurduğu ifade edilmiştir.

 

Enerjinin uçakların hem kendi içlerinde hem de kara ile olan iletişimlerinde ciddi anlamda tehlike ve aksaklıklara neden olmaktadır. Bilgisayar tarafından idare edilme sistemi ile ilgili otomatik pilot sistemi de yine bu enerji tarafından devre dışı kalmakta ya da yanlış sinyaller nedeniyle ciddi anlamda sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

 

Aynı şekilde uçaklarda yağ yakıt miktarı göstergesi, fren sıcaklık göstergesi, EHF alıcı ve vericisi, ADF alıcısı, işaretleyici alıcısı, uzaklık ölçüm aygıtı, havadan loran sistemi gibi birçok sistem bu enerjiden olumsuz yönde etkilenmekte ve hatalı veriye neden olmaktadır.

 

UÇAK KAZALARI

 

Dr. Nick Begich, Angel’s Don’t Play This HAARP (Melekler HAARP ile Oynamaz) adlı eserinde HAARP’ın hava ulaşımı üzerindeki etkilerini ele alırken yer verdiği şu örnek oldukça çarpıcıdır:

 

“2 Şubat 1996 yılında Güney Amerika’da 70 kişinin yaşamını yitirdiği Amerikan hava yollarına ait Boing 757 tipi uçağın şaibeli bir şekilde düşmesi HAARP projesinin yol açtığı yüksek manyetik dalgalar ile ilgilidir.”

 

Fildişi Sahillerinden 1 Şubat 2000 tarihinde havalanan uçakta meydana gelen kazada da yine yukarıda değindiğimiz tarzda bir takım ipuçlarına rastlanmaktadır. 169 yolcu ve 10 mürettebat ile seyahat edecek olan uçak kalkışından dakikalar sonra, kuleye acil iniş sinyali vermiş, yolculara uyarı yapılıp can yelekleri ve kemerleri bağlatılmak suretiyle bekletilmiştir. Ancak uçak aslında okyanusa kontrollü iniş yapabilecek durumdayken, havada art arda patlamalar yaşamak suretiyle infilak etmiş ve uçak içindeki yolcular ile birlikte okyanusa gömülmüştür.

 

Özellikle de 1998 yılında HAARP çalışmalarının ciddi anlamda ilerleme kaydettiği bir dönemde belli ki bazı denemeler yapılmaktaydı. Zira o yıllarda onlarca şüpheli uçak kazası kaydedilmiş, tüm araştırmalara rağmen gerçekleşen uçak kazalarının nedenleri sadece tahminler ve olasılıklarla açıklanabilmiştir. Sri Lanka, Myammar, Nepal ve Kanada gibi ülkelerde meydana gelen kazaların raporlarında kaza nedeni ile ilgili “BİLİNMİYOR” şeklinde ifadelere yer verilerek dosya kapatılmıştır.

 

Birkaç örnek olayı hatırlayacak olursak;

• 27.01.1998 Mynmar 15 Ölü Gerekçe; Motor arızası.

• 16.02.1998 Çin 196 Ölü Gerekçe; Anlaşılamadı.

• 02.09.1998 Kanada 229 Ölü Gerekçe; Araştırılıyor.

• 11.12.1998 Surat Thani 101 Ölü Gerekçe; Bilinmiyor.

 

Özellikle 98 yılında kayıtlara geçen onlarca şüpheli uçak kazası ve düşme hadisesinde nedeni bilinmiyor ya da anlaşılamadı denilerek dosyalar kapatılmış, bazıları ise yıllar geçmesine rağmen “araştırılmaya” devam edilmektedir.Özellikle de 98 yılında onlarca kaza benzer şekilde açıklanamayan yada tespit edilemeyen bir şekilde düşmüş, kaybolmuş, okyanusa gömülmüştür.

 

DEPREMLER ve TUSUNAMİ

HAARP projesinin büyük depremler ortaya çıkarabilme gücünün keşfedilmesinden sonra, çeşitli denemeler yapıldığı bilinmekte ya da ön görülmektedir.

 

Kısaca özetleyeceğimiz bazı örneklere yer vermek istiyorum.

 

28 Temmuz 1976 tarihinde Çin’de meydana gelen depremde 650.000 den fazla kişi yaşamını yitirmiş, depremden hemen önce gökyüzü adeta gündüz gibi aydınlanmıştı, bu Gölcük depreminde de görülmüştü, ağaç yaprakları yanmış, meyve ve sebzeler kavrulmuş halde gözlemlenmişti.

 

17 Ağustos depremi ile ilgili çok çeşitli iddialara da yer verilmektedir. Bunlardan en önemlileri; 76 yılı Çin depremindeki gibi büyük ışık huzmelerinin çok büyük bir bölgeyi aydınlatması ve ABD ve İsrail kuvvetlerinin sözde yardım amaçlı olarak depremden saatler sonra İstanbul’a denizden, havadan ve karadan büyük bir çıkarma yapmalarıdır. Bu zaten o birliklerin İstanbul’da oldukları iddiasını güçlendirmekteydi. Çoğunlukla dile getirilen bir başka iddia ise ABD-İsrail birlikte kullanılan bir deprem sismik araştırma cihazının tatbikat hazırlık çalışmaları sırasında Gölcük Askeri üssünün altına yerleştirilmiş olması ihtimalidir. Cihaz burada sadece sismik deneyler ve çalışmalar için kullanılacaktı. İstanbul ve çevresindeki faya küçük bir dokunuş yapılacak ve enerji açığa çıkarılıp büyük depremin önüne geçilecekti. Böylesi masum bir proje olarak kabul ettirildi ve düğmeye basıldı. Ancak beklenenin çok çok üzerinde, yaklaşık 10.000 kat daha yoğun bir enerji açığa çıkması sonucu yüz yılın felaketi olarak adlandırılan bir deprem meydana gelmiştir.

 

Bu tezi güçlendiren bir takım detaylar bulunmaktadır. ABD depremi ilk gerçekleştiğinden birkaç saat sonra 9,6 olarak ilan etmiş ve daha sonra Türkiye’nin de ilanıyla birlikte ölçüm 7,4 olarak güncellenmişti. Meselenin binlerce KM uzaktaki iki ülke arasında cereyan etmesi ise ayrıca ele alınması gereken bir konudur.

Yine ilginç detaylardan biri de 20 Ağustos sabahı Ataköy sahilinde İsrail’e ait bir uçağın düşmesi idi. Uçak o sırada balıkçılık yapan Abdullah Kaplan adlı bir görgü tanığı tarafından Zeytinburnu limanına çekilmiş, tek amacı yardım etmek olan balıkçı sert ve ciddi tepkilerle karşılaşmıştı. Kameramanlar çekim yapmayı bırakmış, sadece bir defa kısa süreli olarak haberlere konu olan olay hemen tüm kanallardan çekilmişti. Bunun nedeni hala bilinmemektedir. Ama bu olasılıkları ciddi anlamda güçlendiren hatta neredeyse kesinleştiren bir ipucunu ise dünyada milyonlarca kişi aynı anda izlemişti. Komplo teorisi filmi…

 

KOMPLO TEORİSİ FİLMİ İLE ADAPAZARI DEPREMİ MESAJI

HAARP Projesi ile depremlerin bağlantılarını takip ederken çok çok önemli bir detay karşımıza çıkmakta ve asla inkâr edilemeyecek bir gerçeği deşifre etmektedir. Bu gerçek aslında bu depremin önceden planlanmış olması ve olacaklar hakkında ciddi bir ön görüye sahip olunmasıdır.

 

Senaryosunu; Brian Helgeland’ın yazdığı ve yönetmenliğini Richard Donner’in yaptığı Komplo Teorisi adlı film, Mel Gibson ve Julia Roberts gibi Hollywood’un en önemli oyuncuları ile ve esrarengiz, bir o kadar da gerçek hayattan derlenen efsane bir filmdir.

 

Yaklaşık 150 Milyon dolara yakın bir gişe hâsılatıyla hatırladığımız film ABD ve diğer ülkelerde korsanları ve DVD’leri ile birlikte milyonlarca izleyiciye ulaştı ve onlarca dil seçeneği oluşturuldu. İzleyenler hatırlayacaktır ki film ABD’nin en büyük bütçeli ve ses getiren filmlerinden biridir. Özetle film komplo teorileri üreten bir taksici ile adalet bakanlığında görevli bir personel arasında geçen olayları konu edinmekteydi. Tabii asıl kurgu ise, ABD’nin çeşitli nedenlerle kaotik bir ortam oluşturmak için suni depremler ortaya atması üzerine kurgulanmıştı. Filmde ABD yapay bir deprem üretiyor, bu deprem Türkiye’de oluyor, hesaplanamayan nedenlerden ötürü ön görülenin çok çok üstünde oluyor ve 1997 yılında gösterime giren filme göre bu senaryoda Türkiye depremi 7,4 olarak yer buluyordu. Bu da başından beri değinmeye çalıştığımız HAARP projesi ile bağlantılı bir fikrin temellerini oluşturmaktadır.

 

TARİHLERLE VERİLEN MESAJLAR

Sıradan bir film olmadığı her bir detayında aşikar olan Komplo Teorisi ile ilgili bazı tarihleri hatırlamak, meselenin daha net anlaşılmasına katkı sağlayacaktır.

 

Komplo Teorisi filmi; Amerika`da 7 Ağustos 1997`de, Türkiye`de 17 Ekim 1997`de, Arap ülkelerinde ise 17 Ağustos 1997`de gösterime girdi. Truva filmini İsrail’in kuruluş tarihi olan 14 Mayıs’ta gösterime koyan yapımcı şirket WARNER BROS aynı zamanda Komplo Teorisi filminin de yapımcısıdır. Bütün bu tarihler subliminal mesajlar hususunda dünyada adından sıkça söz ettiren Siyonist Hollywood için biraz fazla tesadüf değil midir?

 

HAARP NASIL DEŞİFRE EDİLECEK?

Şimdi buraya kadar ele aldığımız hususlarda HAARP, NASA, Pentagon, ABD Ekseninde şekillendirilmek istenen yenidünya düzeninin aktörlerine değindik. Bu aktörlerin varlığını ve faaliyetlerini ifade etmekten öte neler yapılabilir sorusuna cevap bulmak zorundayız.

 

Öncelikle bu konuların araştırılıp detaylı ve belgeleri ile birlikte deşifre edilebilmesi için enstitüler kurulması gerekmektedir.

Mevcut stratejik araştırma merkezlerine bu alan ile alakalı masalar oluşturulmalı, alan taraması için bütçeler oluşturulmalıdır.

Üniversitelerimizde kürsüler açılmalı, yabancı dil ve konu hakkında kaynak taramasına imkan verecek dokümanlar, görsel araçlar temin edilip araştırmalar yapılmalıdır.

İmkan ölçüsünde araştırma yapmak üzere yurtdışına ekipler gönderilmelidir. Üniversitelerde kürsünün yanı sıra bölüm, ders ve akademik bilim dalları oluşturulmalıdır.

Master ve doktora tezlerinde bilim insanlarımız ilgili bölümlere HAARP yada türevleri ile ilgili okumalar yaptırmalı, projeler çalıştırmalı.

Büyük düşünmeli vizyon sahibi olunmalıdır.

 

Alanında uzman kişilere gerekli prezantasyonu sağlayarak sistemli bir çalışma yapılması sağlanmalı ABD’nin bu çok tehlikeli gizli silahı deşifre edilmelidir.

 

Araştırmalar ortaya koymaktadır ki, yenidünya artık yüz binlerin ölümleri ile sonuçlanması muhtemel saldırı tehditleri ile şekillenecektir.

 

Unutmayın ki bu bildiklerimiz sadece bilmemiz istenilenlerle sınırlıdır.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...