Jump to content
Sign in to follow this  
Vakt-i Leyl

Erkek Doğum Kontrol Yöntemleri

Recommended Posts

Vazektomi yapana kadar korungaç kullanılması daha mantıklı.

demek adı buymuş korungaç:D

taşıyıcı kim? kadın

en büyük risk kadın bu durumda bu yüzden en çok dikkat etmesi gerekende kadın..kimse kusura bakmasın.erkekğe uygulanacak bu yöntem cidden kalıcı sorunlara neden olabiliyor araştırın göreceksiniz.

ayrıca kadınlar için onbin tane yöntem ve seçenek var erkek içinse bu kadar geniş bir seçenekler yok.

yapılacaklar bellli.

ayrıca daha öncede dediğim gibi evli olan çiftler aile planlaması konusunda çok daha dikkatli ..

bu yöntemleri kullanacak erkek adaylarıda aile babaları olacaktır büyük ihtimalle ..

diğer kesim ise ne zaman ne yapacağı belli olmadan yaşayan kadın ve erkekler

bu yöntem bu tarz hayat yaşayan adamlar için uygun değil ..

tabı kadınlar korunmalı zaten 6 ayda bır genel muayenesını olur artı rahım kanserı rıskı kadındadır

ben erkegın ureme sıstemıyle alakalı kanserını duymadım her rısk kadının ustunde bu yöntem erkege göre tehlıkelıymıs kadının en azından hapla korunması butun hormon dengesını bozuyor neden sadece kadın görevlıdır korunmakta artı erkekten kadına gecen hastalıklar daha fazladır kadının ustune baskı baskı doguran kadın hastalıkları kapan kadın rısk altında olan kadın bıraz yukunu alsın erkekler korunsun hep kadın mecbur kalıp korunuyor erkekler bu konuda bencıl:devil:

tabı kadınlar korunmalı zaten 6 ayda bır genel muayenesını olur artı rahım kanserı rıskı kadındadır

ben erkegın ureme sıstemıyle alakalı kanserını duymadım her rısk kadının ustunde bu yöntem erkege göre tehlıkelıymıs kadının en azından hapla korunması butun hormon dengesını bozuyor neden sadece kadın görevlıdır korunmakta artı erkekten kadına gecen hastalıklar daha fazladır kadının ustune baskı baskı doguran kadın hastalıkları kapan kadın rısk altında olan kadın bıraz yukunu alsın erkekler korunsun hep kadın mecbur kalıp korunuyor erkekler bu konuda bencıl:devil:

dur farizat az demişsin canım :)

birazda ben ekleyim

karısını nataşalarla aldatan kocaları es geçmeyelim lütfen onlar korunmadıkları için kendileri aids olduklarını bile bile karılarıyla birlite olup hatta belkide o kadın hamileyse çocuğuna kadar bulaştıran da kadın neden korunmuyor oysa ki değil mi???

küçük bir örnek film incir reçeli ...

tüm erkeklere tavsiyem geri dönüsümlü yok olmus yöntemlere basvurulmamali ilerde tekrardan evlenmek isteyipte cocuk sahibi olmayabilirsiniz tekrar tekrar düsünmekte fayda var

O zaman çözüm olarak çiftler bu işe gönüllü taraf en fazla kimse o korunsun yöntemini uygulasınlar :rofl:

tüm erkeklere tavsiyem geri dönüsümlü yok olmus yöntemlere basvurulmamali ilerde tekrardan evlenmek isteyipte cocuk sahibi olmayabilirsiniz tekrar tekrar düsünmekte fayda var

kadınların tüplerini bağlatmasıda aynı sonuç ama :)

ama kocalarımız rahat etsin diye bağlatan kadın hiçde az değil

35 den erken olmuyor bildiğim kadarıyla ama özellerde daha erken bağlatan da vardır mutlaka

kadınların tüplerini bağlatmasıda aynı sonuç ama :)

ama kocalarımız rahat etsin diye bağlatan kadın hiçde az değil

35 den erken olmuyor bildiğim kadarıyla ama özellerde daha erken bağlatan da vardır mutlaka

kadinlarinda baglatmalarinda yana asla degilim insan ilerde mutlulugu yakalayabilir bir evlat sahibi olmak ister, o bakimdan demek istedim, bence diger yöntemler uygundur ama baglatma durumlarini dedigim gibi hic sicak bakmiyorum her cinsiyet icin

Şu forumda bile bu kadar yankı uyandırdı sayın başbakan türkiye genelini düşünemiyorum