Jump to content
Aysima

Bilgisayarla İlgili Bir Sorum Olucak Bakar mısınız??

Recommended Posts

Arkadaslar bu bolumde acilan konulara baktim ancak bulamadim ben bilgisayarimi satmayi istiyorum bu bilgisayarda bana ait hicbirsey kalmamasi icin ne yapabilirim hafizada ne varsa email adresi foto ve dokument hepsinin silinmesi icin bana bir yol gosterirmisiniz simdiden tesekkurler ..

PC den silinen bilgiler tamamen silinmez sadece görünmez halde ortadan kaybolur bizler silindiğini sanırız...birazcık araştırma ile birçok sildiğiniz veya sildiğinizi sandığınız bilgilere ulaşabilirler...

sizi çok zorda bırakmayacak bilgiler varsa sorun değil ama çok önemli bilgileriniz varsa bunların bulunabilme ihtimalini aklınızın bi kenarında tutun derim...

Cok zorlayan bilgiler olmasada butun onmeli bilgilerim kayitli sonucta burada (yani yasadigim ulkede Hollandada ) akliniza gelebilecek butun resmi isler bilgisayarla yapiliyor herhalde satmaktan vazgecicem korkmadim degil :confused:

Cok zorlayan bilgiler olmasada butun onmeli bilgilerim kayitli sonucta burada (yani yasadigim ulkede Hollandada ) akliniza gelebilecek butun resmi isler bilgisayarla yapiliyor herhalde satmaktan vazgecicem korkmadim degil :confused:

Ben bi kere o tip programlardan birini kurdum pc ye geriye dönük 3 yıllık sildiğim fotoları bile buldu çıkardı şaşırdım :)polis zaten bu tür yöntem ve programlarla buluyor gizli bilgileri ...suçlular bilgileri silip kurtulduklarını sanıyorlar ama o bilgiler asla ve asla tamamen silinmez...

Tesekkurederim anladim benim bilgisayardaki bilgilerle bankami bile cokertirler hersey internet ustu yapiliyor ve butun onemli bilgiler kayitli :)

pc den anlayan varsa sorunuma yardımcı olabılır mı. yenı baslık acmak ıstemedım ama. mumkunse en acılınden . hotmaıl ıle bır cıhazın kullanım klavuzu gonderıldı . dosyayı actıgımda okunamayacak sekılde harfler fln cıkıyor. rıca etsem anlayan sebebını soyleyebılır mı.

hardiskteki bilgileri tamamen bozacak ve anlaşılmaz hale getirecek bir çok program var .

yok olmuyor diye birşey yok .

şu an adını hatırlamaıyorum ama netten arat bulursun .

ayrıca hardiski çıkart yeterli zaten .

onu çıkardıktan sonra hiçkimse ulaşamaz o bilgilere bu kadar basit.

sattığın kişiler sadece yeni bir hardisk alacak o kadar .

nmık onun sorunu cozulmus benım sorunuma cevap ver. sorunlu olan benım ben.

Yanlış programla açmışsınız dosyayı Süveyda