Jump to content
Aysima

Bilgisayarla İlgili Bir Sorum Olucak Bakar mısınız??

Recommended Posts

:Dtamm çözmeye çaalışırım .namık sorun çözer:D adobe reider yükleyeceksin ama dosyanın uzantısı ne onuda yazmalısın

Arkadaslar bu bolumde acilan konulara baktim ancak bulamadim ben bilgisayarimi satmayi istiyorum bu bilgisayarda bana ait hicbirsey kalmamasi icin ne yapabilirim hafizada ne varsa email adresi foto ve dokument hepsinin silinmesi icin bana bir yol gosterirmisiniz simdiden tesekkurler ..

Bilgileriniz gerçekten önemli ise,sorun yaşamamak için Harddiski söküp, yakmalısınız.

süvo dosya uzantısını yazmalısın .

ayrıca bazı kullanım kılavuzları maalesef tam olarak tr ye çevrilmiyor .

bunuda ancak adobe raider gibi bir program yükleyerek anlarsın

--- Sonraki mesaj ---

süvo dosya uzantısı neeee:wallbash:

w ısaretı var dosyanın uzerınde. dosyanın adı. doc yazıyo . bunlar ne ıfade eder , faydası olur mu bılemıyorum

--- Sonraki mesaj ---

süvo dosya uzantısını yazmalısın .

ayrıca bazı kullanım kılavuzları maalesef tam olarak tr ye çevrilmiyor .

bunuda ancak adobe raider gibi bir program yükleyerek anlarsın

--- Sonraki mesaj ---

süvo dosya uzantısı neeee:wallbash:

benım ıstegım uzerıne maıl olarak kullanım klavuzu geldı. ama actıgımda okunmuyor. bu cd den deıl maılden yani . onu belırtmek ıstedım.

dosyayı karşıdan yükle pc ne sonra sende office programı varsa office world le açmayı dene

--- Sonraki mesaj ---

microsoft office worlpad yada yoksa sana program önereyim

yukledım pc ye. word programı olmayabılır mı pc de. wordu bılmıyorum ben yalnız var mı yok mu .

--- Sonraki mesaj ---

wordpad la acılmadı . saga tıkladım word padla ac dedım acılmadı.yanı acıldı ama karısık harfler cıktı yıne.

microsofttan bu programı indirip kur bu açıyor .

Download: Word Viewer - Microsoft Download Center - Download Details

yalnız işletim sisteminin neyse ona göre indir seçenek çıkacak

--- Sonraki mesaj ---

eğer olmuyorsa dediğm gibi bazı firmalarda yazılım hatası olabiliyor .

o kullanma kılavuzunu açmak yerine internetten o ürünü arat öyle bilgi edin daha kolay :D

adobe reader could not open because it is either not o supparted file type or because the fıle has been damaged ( for exampla , ıt was sent as an email attachment and wasnt correctly decoded )

diyor :mad:

--- Sonraki mesaj ---

nete bulunacagını zannetmıyorum. fırmanın kendınden ıstedım nette olmadıgından. neyse ben cıkmalıyım. yıne de sagol. teknolojık cıhazların topusundan ........:mad: ben bıraz daha kurcalayım cıkamzsam ıcınden bırdaha calarım kapınızı.

w ısaretı var dosyanın uzerınde. dosyanın adı. doc yazıyo . bunlar ne ıfade eder , faydası olur mu bılemıyorum

--- Sonraki mesaj ---

benım ıstegım uzerıne maıl olarak kullanım klavuzu geldı. ama actıgımda okunmuyor. bu cd den deıl maılden yani . onu belırtmek ıstedım.

DOC uzantılı dosyaları açmak için word programın olmalı...ücretsiz open office programı var onu indirip sonra açabilirsin dosyanı