Jump to content
Aysima

Bilgisayarla İlgili Bir Sorum Olucak Bakar mısınız??

Recommended Posts

ezel word pad dıye bır program var ama senın dedıgınle aynı mı bılmıyorum. sımdı acıl cıkmalıyım da bı dedıgın programların lınkını yazarsan cok makbule gecer. dönunce yukler bı denerım . dıkkate aldıgınız ıcın tesekkur ederım. ben kactım .

EZEL'in söyledikleri doğru, silinen belgeler sadece görünmez olur. Namık'ın ismini hatırlayamadığı programların en iyisi "Evidence Eliminator". Bu programı kur bilgisayara. Bilgisayarın harddiskini ilk günkü gibi yapar. FBI gelse o belgeleri kurtaramaz.

• Like 1

bir kaç tane daha var o programlardan ama en sağlıklısı hard diski alıp etkisiz hale getirmesi tabii kesin çözüm :D

pc den anlayan varsa sorunuma yardımcı olabılır mı. yenı baslık acmak ıstemedım ama. mumkunse en acılınden . hotmaıl ıle bır cıhazın kullanım klavuzu gonderıldı . dosyayı actıgımda okunamayacak sekılde harfler fln cıkıyor. rıca etsem anlayan sebebını soyleyebılır mı.

adobe reader proğramını bilgisayarına kurman gerekiyor çünkü bu tür dosyalar pdf dosyası oluyor genellikle!

Format at ama önceki bilgileri kökönden kazıman imkansız. Bu işle uğraşan şirketler var eski dosyaları elde edebilen şirketler :D Eğer MIT de çalışıyorsan ve dosyaların hayat meselesi ise 2-3 Defa format at geri ulaşılamayacak hale gelsin :) Yok formatl uğraşamam diyorsan "CClenear" programının yeni versiyonunda "Boş Alanı Temizle" özelliği var onu 10 15 defa çalıştır silinmiş dosyalarıgeri bulunamaz hale getirsin.

Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için bana yazabilirsin..

format atmakla hiçbir bilgi kaybolmaz yeğen sen ne diyosun yakıcan milletin başını :)

hadi bana inanmıyorsanız tvde ülkenin en büyük bilgisayar mühendisi ve hackeri olan adamadamı inanmayacaksınız.

ccleanerde hiç bir şeyi yoketmez ancak temizler yer açar .

Bir formatla kaybolmaz. Bunun için 7 defa format atan adamları gördüm. O zaman dosyalar ulaşılamaz hale geliyor. Çünkü üstüne yazmış oluyorsun. Ulaşılsa bile sağlam olmuyor. Tabi bu harddiskin genişliğinede bağlı. Cclenear "Boş Alanı Temizle" fonksiyonundan da haberdar değilsen araştır dene. kalkıpta bilgisayar dersi verecek değilim ya sana :)

bana yazdın sanırım bunları ..

yok 10 defada atsa kaybolmaz o bilgiler .aynı iddiamı sürdürüyorum

cceleaner hakkında bilgim olmasa yazmazdım zaten ..

ondan çok daha iyisi var avg pc tuneup sende onu araştır öyle gel :)

İyide konu kayboluk kaybolmaması değil ki :) ulaşılıp ulaşılamaması. İsmini görürsün açtığında çalışır mı? Örn bir video dosyasını? Hala aynı iddadaysa benim eski videoları getir hdd ye hadi