Jump to content
Sign in to follow this  
Renkahenk

Pitbull İstanbul Konseri

Recommended Posts

77r4p.jpg

Zaman

30 Haziran18:00 - 23:45

Yer

Küçük Çiftlik Park İstanbul

Etkinlik Özeti

Olmeca Golden Nights Present; Dans Müziğinin Fenomeni Milyonların Sevgilisi Mr. Wordwide - Pitbull 30 Haziran'da İstanbul'da!

Ayrıntılar:

"Give Me Everything Tonight", "Let It Rain Over Me", "International Love", "Suavemente", "On The Floor"
gibi hitleriyle milyonların kalbini kazanan, dans müziğin fenomeni Mr Worldwide - Pitbull 30 Haziran Cumartesi Olmeca Golden Nights kapsamında Türkiye’de.

Çift platinyum ödüllü “I Know You Want Me”, Billboard listelerinde aylarca bir numarada kalan “Hotel Room Service” gibi hitlerinin yanısıra; Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown, Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği “featuring” şarkılarla da tüm dünyada dans müziğin en önemli ismi haline gelen Pitbull, bugüne dek milyonlarca dijital single satışına imza attı. “Dünyayı yönettiğimi iddia etmiyorum, ben sadece kendi gezegenimi yarattım” diyen Mr Worldwide, Olmeca Golden Nights kapsamında 30 Haziran akşamı İstanbul Küçükçiftlik Park'ta vereceği konseriyle dans müziği hayranlarına Pitbull gezegeninde unutulmaz bir gece yaşatacak.

Guest *Wild*

bu yabancılar buraya gelince kendilerini bişey zannediyorlar.