Jump to content
Sign in to follow this  
güldünya

Yasamak İstemiyorum

Recommended Posts

Sen benim derdimi bilsen oturur şükür namazı kılarsın bin defa.Allah kimseyi dertle sınamasın.Yinede her dağın dumanı kendine göre umarım tez zamanda sıkıntın geçer,Allah büyüktür.

Allah yardimciniz olsun..insallah sizinde sikintilariniz gecer...ben de ilk defa böyle oldum...bu kadar kötü...allah bütün yardim bekleyen kullarinin ellerini geri cevirmesin..

inan ummadigin kisilerin basindan neler gelip geciyor iftiraya ugramak cok kötü bisey ama sende zamanla unutursun zaman herseyin ilaci.

arkadaslar simdi biraz daha iyiym.telkinleriniz ve tavsiyelrinizle...

burada tavsiye edilen uygulamalri yapiyorum..

hepinizin zamanini aldim.allah sizlerden razi olsun..insallah iyilesirim..

arkadaslar simdi biraz daha iyiym.telkinleriniz ve tavsiyelrinizle...

burada tavsiye edilen uygulamalri yapiyorum..

hepinizin zamanini aldim.allah sizlerden razi olsun..insallah iyilesirim..

Yüreğinizi ferah tutun, yanlız değilsiniz...

Tez zamanda Allah feraha çıkarsın sizi..

Yüreğinizi ferah tutun, yanlız değilsiniz...

Tez zamanda Allah feraha çıkarsın sizi..

tessekkürler..insallah insallah kendimi toparlarim tatli mi tatli bir kizim var...

çok klişe olucak ama çocuk sahibi olduktan sonra artık ben olmaktan çıkıp biz oluyoruz.

senin yaşamak istememe gibi bir lüksün yok canım.

anneciğimde beni hayatı pahasına doğurup, benden asla vazgeçmek istemediği halde ameliyatta vefat etti.

biz zorunlu ayrıldık ve benim hayatım mahvoldu onun yokluğunda.

eminim ona sorulsaydı benimle 1 dk fazla zaman geçirebilmek için herşeyini verirdi o.

allah sana kızınla birlikte geçirebileceğin bir ömür bahşetmişken bu büyük nimeti geri tepip ölmek isteyemezsin.

psikolojik terapilerine devam et, dua et, töğbe et, ve kızınla yoluna devam et. allah yardımcın olsun

allah bagislasin canim...hepci gecer ya hic birsey kendini paralamaya degmiyor ama napacaksin insan icine söz gecirebilmiyor iste tusu yokki bassanda istedigin moda girsen. Hepside gelir gecer kafaya takmaya degmez aslinda bu benim imtihanim diyeceksin sabir göstermekten baska caremiz yok. Bende bazan degil cogu zaman ucup cosuyorum ama yine oldugum yerde fissadan kaliyorum buseferde niye söylendim diye ona takiliyorum pismanligini cekiyorum az sabirda cook keramet var diye bosa dememisler.

Yaşamak bize Allah tarafından verilen bir lutuftur,bunu iyi kullanmak gerek,her şeyin bir çözümü vardır zamanla düzelir,bir çocuğunuz var ne kadar güzel Allah bağışlasın en güzel yaşama sebebi bu,cana bir şey olmasın yeterki,bir zaman sonra bu düşüncenize çok kızacaksınız,Ayetel kürsü okuyun devamlı,her şey düzelecektir Allahın izniyle.