Jump to content
Sign in to follow this  
bakrac

Geliyorlar-5 (Uzaylı Fenomeni)

Recommended Posts

ufo_05_1241853462.jpg

İlluminatinin en büyük oyunu, en büyük yalanı, en büyük kozu, en büyük çabası ve sonun başlangıcının açılış perdesidir.

Dedeleriniz uzaylıları bilmezdi, ebeveynleriniz belki diyor, şimdi sizler "evet, inanıyoruz" diyorsunuz...

Bu forum sitesinde uzaylılara inananların sayısı inanmayanların 10 katı olduğunu düşünüyorum ve o inanmayan azınlıkta zamanla inananlardan olacaktır, toplum psikolojisi azınlığı her zaman dejenere eder....

İlluminatinin üzerinde çalıştığı 100 yıllık bir plan bu, televizyon akıl kontrol silahıdır, bize istediklerini o aptal kutusu sayesinde enjekte ettiler, onlar ne düşünmemizi istiyorlarsa bizlerde onları düşünüyoruz....

Uzaylılarla alakalı filmlerin hepsinin senaryosu ortaktır ve senaristi İlluminatidir.. Dünyaya uzaylılar gelir, sebepsiz yere saldırır(dikkat edin gereksiz yere yani saldırgan olmaları isteniyor), saldırılara karşı Amerikanın jandarmalığında ülkeler birleşmek zorunda kalır ve uzaylılar arkasına bakmadan kaçar...

Ya medyada çıkan haberlere ne demeli?

Bu uzaylı mahlukatlar neden dünyada 6 milyar insana değilde, kameralara poz vermeyi sevip sadece Amerikanın 51. bölgesinde piknik yapıyor? Çeyrek asırlık hayatımda binlerce insan tanıdım ama onların hiçbiri uzaylı tanımamış? İşte kimse görmediği halde uzaylı denilen mahlukatlara medyanın akıl kontrolü sayesinde inanıyor ama dünyalıların kurduğu İlluminatiye kimse inanmıyor, üstelik uzaylı fenomenisini ortaya atan...

Ya şu kaçırıldıklarını iddia eden insanlar içgüveiyimi oldurlar? Hayır onlar birşeyler görüyorlar ama uzaylı değil boyutlu yani yine şeytanın yardımcılarıyla iletişim kuruyorlar..

Peki neden böyle bir senaryo yazılıyor?

Bu oyun tahmin ettiğinizden daha büyük, İlluminati çok büyük bir organizasyon, kendilerinin güclü olduğunu bilirler, bu güce taparlar, karşılarına kim çıkarsa yok ederler... Siz bu yazıyı okuduğunuz an da dahil onlar cinlerin sayesinde geliştirdikleri araçlarını dünyanın dört bir tarafında bulunan üyelerine gönderiyorlar o büyük günde başlayacak savaşa hazırlık için.....

O büyük gün geldiğinde dünyayı sahte uzaylılarla beraber cinlerin yardımıyla saldıracaklar, dünyada büyük bir panik, endişe ve yoğun nufusun olduğu yerlere büyük darbeler vurulacak, ülkeler güclü olanların yanında yer almaya başlayacak, devlet liderleri halkını korumak için bağımsızlıktan vaz geçeçcekler, o üstün Amerika filmlerde provasını yaptığı dünya jandarmalığının bu sefer gerçeğini yapacak... Ve aynı senaryoya uygun uzaylılar arkalarına bakmadan kaçacak, bu saldırının sonucunda tüm dünya devletleri bir bayrak altında toplamış, tehlikeli görülen şehirler, insanlar ve bölgeler uzaylıları sanık gösterip yok edilmiş olacak...

İşte o büyük devletin başında kralları Deccal olacaktır... Onlar için o kralların kralıdır...

YUKARIDA YAZDIKLARIM SİZE GERÇEKCİ GELMİYORSA UZAYLILARA İNANIYORSUNUZ, İŞTE O AN İLLUMİNATİ BU PLANINI UYGULAYABİLİR, UYGULAMASI İÇİN SİZİN UZAYLILARA İNANMANIZ GEREKİYOR...

Siyonist İsrail, Süleyman tapınağından çaldıkları kabala kitaplarıyla cinlerle iletişim halindeler, herşeyi yapacaklar, şeytana vedikleri sözü tutacaklar, savaş şeytanın cennetten kovulmasıyla başladı, ilk darbeyi Habil ile aldık...

Bizleri Yaradan Rabbim kuranda aile içi mirası, hayvan haklarını, ceza hukuku ve cinsellik gibi detaylar hakkında bilgi verirken bir kelime dahi uzaylılardan dolaylıda olsa bahsetmemiş, çünkü uzaylı diye bir mahlukat grubu yoktur...

İnsanlık kandırıldı, dezenformasyonla yani 10 doğru bilgi arasına 1 tane yanlış bilgi eklendiğinde o da doğru gibi sanılmasıyla...

İnsanlık kandırıldı, subliminal mesajlarla, cinsellikle, intikamla, duyarsızlıkla...

"Ve ben, cinleri ve insanları, ancak bana kulluk etsinler diye yarattım" (Zariyat 51/56) uzaylılar nerde...

600132_395365903857076_1009278302_n.jpg

Uzaylılar tarlalara masonik işaretler yapıp sır oluyorlar...

Peki neden?

Toplum, bilmediği ve gizem duyduğu hadiselerden daima korkmuştur, toplum psikolojisini çok iyi uygulayan İlluminatinin hedef kitlesi, kendilerine inanacak azınlıktır...

Tekrar söylüyorum azınlıktır, çünkü azınlık kontrol edilebilir, tüm dünya devletlerine çeşitli silahlar satarak diğer dinlerde de beklenen armegedon yani 3. dünya savaşının temelini hazırlayıp insanların birbirlerini yok etmelerini bekleyecekler...

İnsan sayısı belli bir miktara gelince kontrolü ele alıp Deccalin kontrolüne sunmayı düşünüyorlar.....

İstanbul da yoğun nüfusundan dolayı tehdit altında...

Televizyonlarda izlediğimiz uzaylı filmlerinin senaryolarında dünyayı hep amerika kurtarıyor .

Aklıma şimdi ne geldi yazayım ; Onlar bu sahte uzaylı işgalini yaptıklarında deccal ortaya çıkabilir ve belkide onu kahraman ilan edecekleri bir plandır bu, sözde diğer ülkeleride kurtardığı için diğerleride ona biat edecektir düşüncesinde olabilirlermi ?

"Ve ben, cinleri ve insanları, ancak bana kulluk etsinler diye yarattım" (Zariyat 51/56)

Uzaylı rolünü cinler oynuyor, dikkat edin mavi veya yeşil olarak tasvir edilirler .............

Guest siriusx

"Carl Sagan - Karanlık bir dünyada bilimin mum ışığı" kitabında ufo-uzaylı uydurmalarını açıklamış.

Sagan, Nasa da görev yapan bir gökbilimci.