Jump to content
Guest tevvaben

Yapilan Büyüyü ,Yapana İade Etme Duası

Recommended Posts

Guest tevvaben

helal olsun arkadaşlar ben bu duayı alasınız diye verdim muhakkak lazm olacaktır benm bilmem yeterli deyil varsın sizde bilin darda ve çaresiz kalmışlara bir umt olur çok keskin bir yapım çünkü bize yapanları hasta görünce anlıyorum kimin yaptıgını bide günahını almayayaım diye istihareyle dogrulugunu kanıtlıyorum yani düşmanımı biliyorum kılıça kılıçla karşılık veremzseniz yenik düşersiniz unutmayın bilin bilginiz sizde kalsın zorda kalmadan uygulamayın allah kimseyi zorda komasın(amin)

Guest tevvaben

evt kendinizde büyü oldugunu düşünüyor iseniz kendi kendinizede okuyabilirsiniz.

--------------------

büyücü büyünün kendine döndügünü anlayınca bozmak zorunda kalır

evt kendinizde büyü oldugunu düşünüyor iseniz kendi kendinizede okuyabilirsiniz.

--------------------

büyücü büyünün kendine döndügünü anlayınca bozmak zorunda kalır

Peki ya büyü yapan kişi ölmüşse büyüyü bozduğunda veya bozmaya çalıştığında yapana dönme durumu olmuyo ozaman ne olucak ve kendi üzerimizdeki büyüyü biz çözmeye çalıştığımızda ipşe daire olayını yine yapıcakmıyız ?

Guest tevvaben

ah be kardeşim sen gene kendine oku üfle suyunu iç büyü yapan ölmüşsede allah okudugun duaların yüzsüyü hürmetine azabını 7 kat atrrıracaktır zaten için rahat olsunn etmedikde bulmadık yoktur

Guest goncakadriye

Abdest aldınız mı hastayı iplikle ayetel kürsiyi okuyarak daire içine alın.Bunu ihmal etmeyin sonra siz hasta gezersiniz.Gece 12 den sonra perşembe günü başlayınız. Yazacaklarımı 7 gün hastaya okuyunuz.7 gün sonra büyü kişiden yapana döner.Arapçayı kendim türkçeleştiriyorum iç rahatlıgıyla okuyunuz.Galet yoktur.Haydi kolay gelsin..................

okumaya başlamadan önünüze bir bardak su alın okuduklarınızı önce bardaga ,sonra hastaya üfleyin işlem bitince suyu hastaya içirin yedi gün bu şekilde birbardak suyu hastanıza içirin .

1.gün okunacaklar

1 .cisi (suretül vedduha )2 kere oku

Şimdi abdest alıp ayetel kürsiyle kendi etrafımı çevirerek yapsam ve bardakdaki suyu kendime üflersem olur sanırım birde bu 1.cisi (suretül vedduha) 2 kere oku yazan 2 kere üst üste okunucak sanırım öylemi

Guest ashley

sevgilimede bırı yaptı ayrıldık.ben yapanı bılıyorum.ama sevgılımle beraber değiliz.bu duayı sevgılımın resmı üzerınde yapsam fayda eder mı?büyü o yapana geri dönermi???