Jump to content
Guest tevvaben

Yapilan Büyüyü ,Yapana İade Etme Duası

Recommended Posts

Allah razi olsun bu guzel paylasim icin tevvaben..Ben bana yapilan buyu icin yazdiklarini uygulamak istiyorum..Kendim yapabilir miyim yoksa bi baskasinin mi bana bu dualari okumasi lazim? Bir de iplikle daire icine hastanin kendisi mi aliniyor yoksa fotosu mu? tesekkurler simdiden cevabin icin

peki kişi uzaktaysa nasıl yapacağız

--------------------

sevgilimede bırı yaptı ayrıldık.ben yapanı bılıyorum.ama sevgılımle beraber değiliz.bu duayı sevgılımın resmı üzerınde yapsam fayda eder mı?büyü o yapana geri dönermi???

işte bu benim sorunum. ama kimse cevap vermemiş :(

Guest KıRıK

Abdest aldınız mı hastayı iplikle ayetel kürsiyi okuyarak daire içine alın.Bunu ihmal etmeyin sonra siz hasta gezersiniz.Gece 12 den sonra perşembe günü başlayınız. Yazacaklarımı 7 gün hastaya okuyunuz.7 gün sonra büyü kişiden yapana döner.Arapçayı kendim türkçeleştiriyorum iç rahatlıgıyla okuyunuz.Galet yoktur.Haydi kolay gelsin..................

okumaya başlamadan önünüze bir bardak su alın okuduklarınızı önce bardaga ,sonra hastaya üfleyin işlem bitince suyu hastaya içirin yedi gün bu şekilde birbardak suyu hastanıza içirin .

1.gün okunacaklar

1 .cisi (suretül vedduha )2 kere oku

2. cisi (suretül inşirah)2 kere oku

3. cüsü (suretül tekasür) 10 kere oku

4 .cüsü (suretül asri) 10 kere oku

5 .cisi (suretül nasr) 3 kere oku

6.cısı (suretül ihlas) 3 kere oku

7.cisi (suretül muavezeteyn)felak 3 kere,nas 3 kere

8.cisi (suretül fatiha) 3 kere oku

9.cusu (salavat- şerif) 3 kere oku

CEZALLAHÜ ANNA MUHAMMMEDEN ,SALLALLAHÜ ALEYHİ VE SELLEME MA HÜVE EHLÜHÜ

aynen bu şekilde 7 gün devam edin okumaya, yedigün sonunda var olan büyü sahibine geri döner.

Okumaya perşembe gecesi başlayın.perşembe gecesi cumayı baglayan gecedir genelde büyüler cuma gecesi yapılır aynı gün siz de başlayınki yapana gitsin.

Allah azze ve celle yardımcınız olsun...

Cok ilginc, deneye bilenler icin iyi,

ama mesela biz babamda büyüden süpheleniyoruz, kendiside hic inanmaz büyüye, eee nasil onu daire icine alipda okuyacagizki, mümkün degil, o yüzden daha farkli birsey yokmudur büyü boza bilmek icin veya, cevire bilmek icin?

Guest resimciank

arkadaşlar iyileştikten sonra büyüye büyü ile karşılık verilmesi yanlış bence:punish2:

bir daha büyüye maruz kalmamak için çalışılması daha iyi olur

eğer karşılık verilirse karşı taraf anlar ve daha ağır:devil: bişey yapar yani kan davası gibi devam eder gider

Guest tevvaben

uzun zaman sonra slm herkese hadi diyelimki resmine okuduk malum niyet önemliya okudugun suyu nasıl içirceksin sorun orda suyuda içirmen lazım +kendin okuyabilirsin hoca şart deyil ama kendini daire içine almayı unutma ben ablama okurken bi ter boşaldı sorma kendimi zor kurtardım ismi azam duasıyla allaha şükür

--------------------

pardon hastayı daire içine alcaksın okuyana sıçramasın diye yanlış telafüz olmasın düzeltelim