Jump to content
Guest tevvaben

Yapilan Büyüyü ,Yapana İade Etme Duası

Recommended Posts

Guest vişne
bu sureleri okurken aklına şüphe getirme kesin gözüyle bak ben bu sureler sayesinde kişileri kurtarıyorum vede allah rızası için paylaştım bırak birazda yapan ceremesini çeksin paracı hocalara rızgınızı kaptırmayın önemli olan ne yaparsan yap karşılık gözetmeden ALLAH rızası için yapılandır.

--------------------

birde buna büyü gözüyle bakma sen kendini kurtarıyorsun hepsi bu

ALLAH (c.c.) razı olsun Tevvaben kardeşim, bu paylaşım için. :clapping:

Abdest aldınız mı hastayı iplikle ayetel kürsiyi okuyarak daire içine alın

kendimize okuyorsak kendimizimi alıcaz daire içine..

bunun cevabini bende cok merak ediyorum. kisi kendine okuyabilir mi? ve büyüyü yapan kisiden emin degilsek isim vermeden uygulayip allaha havale edebilirmiyiz?

uzun zaman sonra slm herkese hadi diyelimki resmine okuduk malum niyet önemliya okudugun suyu nasıl içirceksin sorun orda suyuda içirmen lazım +kendin okuyabilirsin hoca şart deyil ama kendini daire içine almayı unutma ben ablama okurken bi ter boşaldı sorma kendimi zor kurtardım ismi azam duasıyla allaha şükür

--------------------

pardon hastayı daire içine alcaksın okuyana sıçramasın diye yanlış telafüz olmasın düzeltelim

Selam Tevvaben,

Suyu icirtebiliriz, ama kisiye okuyamayiz. Bu durumda fotografa okusak olur mu sence?

Guest Yosuncuk

Tevvaben ne olur bana da yardim et.işyerimde benimle uğraşan bana sürekli laf sokan , gözü üzerimde olan ve hep hatalarimi bulup ayağimi kadirmaya çalişan biri var.

Artik dayanamiyorum onun oradan çikip çok uzaklara gitmesini istiyorum.lütfen yardim et bana lütfen.

--------------------

Lütfen bana özelden de ne yapmam gerektiğini yazabilirsin lütfen beni bu insandan kurtar ne olur.

Guest philip1972

:thumbsup:Abdest aldınız mı hastayı iplikle ayetel kürsiyi okuyarak daire içine alın.Bunu ihmal etmeyin sonra siz hasta gezersiniz.Gece 12 den sonra perşembe günü başlayınız. Yazacaklarımı 7 gün hastaya okuyunuz.7 gün sonra büyü kişiden yapana döner.Arapçayı kendim türkçeleştiriyorum iç rahatlıgıyla okuyunuz.Galet yoktur.Haydi kolay gelsin..................

okumaya başlamadan önünüze bir bardak su alın okuduklarınızı önce bardaga ,sonra hastaya üfleyin işlem bitince suyu hastaya içirin yedi gün bu şekilde birbardak suyu hastanıza içirin .

Geçmiş olsun işlem bitmiştir , aynen bu şekilde 7 gün devam edin okumaya, yedigün sonunda var olan büyü sahibine geri döner.

Okumaya perşembe gecesi başlayın.perşembe gecesi cumayı baglayan gecedir genelde büyüler cuma gecesi yapılır aynı gün siz de başlayınki yapana gitsin verdigim kaydelere uyun milyonkez tecrübe edilmiştir.Bizzat ben gönderdiklerimin hasta olduguna şahitimdir tabi insan düşmanını ,hasetcisini bilmezmi gözü kör olsun bu şeytanın varlıgı hep böyle ugraştırıyor insanoğlunu........

9_9 :rolleyes: 9_9 :rolleyes: 9_9 :rolleyes: 9_9 :rolleyes: 9_9 :rolleyes: 9_9 :rolleyes:

bir ALLAH razı olsun demeniz yeterli müslüman kardeşlerim

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

şimdi sana birşey soracam tecrübe ettim diyorsun . yazdıkların saçmalıktan öteye gitmez . dualar okuman iyi ama bu böyle yapılmaz yazıldıgı gibi çok cahılce . bakın buyunun karşı tarafa iade etmesını istiyorsanız size nasıl yapıldıgını bilmeniz lazım bu da anca ehli kişiler tarafından yapılması lazımdır . ehli kişiye gösterilen şartları yerine getirmesi lazım öyle pat diye de olmaz bilmem anlatabildimmi .

Bak şunuda söylemeden gecemıcem demişin genelde büyüler perşenbeyi cumaya baglayan gece yapılır demişin . gülmemek için zor tutuyorum kendimi . hadı sana kolay gelsin .

Not : istersen bir uygulama yapalım senle tecrüben nasılmış diye

Guest tevvaben

sana saçmalık geliyor demekki bu konuda toysun daha merak etme hayat sana da ögretir artı büyünün nasıl yapıldıgını ögrendin diyelim ki sabunla büyü yaplmış öldürmek için senn konuşmana göre sabunu bulamazsan ölürsün çünkü sabunla karşılık vermen gerekir toy çocuk duayla karşılık verirsin unutmaki kuran_ı kerimle açamıyacagın kilit yoktur senden ricam bu konuda yetersizsin henüz ön yargıyla konuşma istersen iyi bir izlenim bırakmadın bende birde başkalarına gülmektense kendini yetiştir en azından bu davranış sana yakışır umuyorum insanlarla alay etmek çahilliktir:mad:

Guest çilek83

Ben sadece üzerimdeki büyüden kurtulmak istiyorum yine bunu yapabilirmiyim.kimseye büyü falan geçmesin allah a biraktim cezasini yapanlarin ben kendimi kurtarmak istiyorum yapanada geçmesin ne yapmaliyim?