Jump to content
Guest tevvaben

Yapilan Büyüyü ,Yapana İade Etme Duası

Recommended Posts

birazda yapan ceremesini çeksin paracı hocalara rızgınızı kaptırmayın önemli olan ne yaparsan yap karşılık gözetmeden ALLAH rızası için yapılandır.

büyüyü bozmak için dahi olsa büyü affedilmez bir günahtır. rabbim nasıl olsa bu işe kalkışanı, onların yaptıkları büyüden daha acı bir şekilde cezalandıracaktır.

Guest karamsar

çok ihtiyacım vardı gerçekten çok fazla ihtiyacım vardı önce kendime yapıcam çok teşekkürler şimdiden allah razı olsun allah razı olsun çok sağol

ben bu şekil gönerdermek istemiyorum onlar gibi yapmak istiyorum onun için domuz yağını nerden bulabilirim

--------------------

yardımcı olsana ama gerçektenmi ezrail03

--------------------

hadi azrail03 seni bekliyorum bana yardımcı olurmusun

--------------------

azrail03 kesin yapılmışolduğunu nasıl anlarız bide varsa gerçekten nasıl yok ederiz yarım cı olurmusun??????

merhabalar, hastayi iplikle koruma altina almak nasıl oluyor bana anlatma sansiniz var midir? cok yapmak istedim ama, nasil olur bilemedim... bir de yapmadigimiz zaman sadece hasta mi oluyoruz yoksa buyuden mutevellit baska negatif seyler mi oluyo?

--------------------

bu arada Allah razı olsun tevvaben... bizlerle paylastigin icin...

Guest tevvaben

ben yaşadıgım bir olayı anlatayım bu verdigim tertipi bir arkadaşa okumaya başladım aman ne olacak tabirince iplik çevirmedim okuma esnasından 10 dk sonra beni bir titreme tuttu feci bir şekilde terlemeye başladım okumaya devam edemedm sonra gittim ismi azamı okuyarak kendime geldm hiç durdurak bilmeden kaç saat okudum bilmiyorm ama o bana ders oldu iplik çevirmeden hastaya okumam asla bu neydi derseniz anladıgım kadarıyla beni okumasın diye manevi varlıklar ruhumu sıkıntıya soktular o kadar

--------------------

hastayı iplikle koruma altına almak ise; ipligi eline alırsın sonra ayetel kürsiyi okumaya başlarsın ve bu sırada iplikle hastayı çevrelersin daire biçiminde okudun kişi ipligin içinde kalacak şekilde yani ayetel kürsiyle iplik çevirme işleminde sona ermeli bu kadar