Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Lucky

Terk etmek mi? Terk edilmek mi zor?

Recommended Posts

Guest Marine

hem gidendim hem kalan, arkadaşlar severek ayrılmak çok zor...

Guest peri kızı

bence ikiside zor.Ben hiç terkeilmedim

ama terketmek zorunda kaldım.çok acı çekiyorum onun da çektiğini biliyorm.

benden umut beklediğini biliyorum ama olması imkansız bu yüzden sadece bekliyorum.Zamanla belki acılar azalır.allah yardıcımız olsun.

Guest Lucky

severken terketmeye inanmıyorum; sevgi samimiyse elbette :thumbsup:

Guest Lucky

Genelde terk edilmeler severken, terk etmeler sevmezken olmaz mı? 9_9

Guest BEBEGİM

gidenin arkadasından bakmak zor bee :cray:

--------------------

Gitmeyi seçerseniz?

• Kısa bir süre rahatladığınızı hissedeceksiniz. Ancak daha sonra yalnızlık sizi vuracak. Özellikle geceler geçmek bilmeyecek.

• Birlikte gittiğiniz hiçbir yere uğrayamayacaksınız. Hele hele çok gezen bir çiftseniz birlikte gitmediğiniz yer kalmamış olacağından evden çıkmak bile istemeyeceksiniz.

• Ortak dostlarınızla görüşmek sizi yaralayacak. Bu yüzden kimseyle görüşmek de istemeyeceksiniz.

• Kendi arkadaşlarınızla görüştüğünüzde size ilişkinizle ilgili çok sayıda soru soracaklarını bildiğinizden onları da aramayacaksınız.

• Yalnız sinemaya gitmenin, yalnız içki içmenin, yalnız yemek yemenin, yalnız televizyon seyretmenin ne kadar kötü bir şey olduğunu anlayacaksınız.

• Eski günleri hatırlayacaksınız. Hatırladıkça acı çekeceksiniz. "Neden böyle oldu?" diye sorup bol bol gözyaşı dökeceksiniz.

• Yeni biriyle tanıştığınızda hep onunla kıyaslayacaksınız. Göreceksiniz ki; hiç kimse o değil.

• Kendinize eskisi kadar bakmayacaksınız. Yakışıklı ya da güzel olmayı umursamayacaksınız.

• Hayatınızdaki büyük boşluğu doldurmak için başka başka uğraşlar arayacaksınız ama hepsinden kısa sürede sıkılacaksınız.

• Yalnız tatile çıkmanın dünyanın en iğrenç şeyi olduğunu öğreneceksiniz.

• Bir zamanlar çok güzel yemekler yapar, çok güzel sofralar hazırlar, dostlarınızı ağırlardınız değil mi? Artık onu da yapmak istemeyeceksiniz.

• Yolda el ele yürüyen çiftleri gördüğünüzde kalbiniz sıkışacak, bir an önce eve, yalnızlığınıza dönmek isteyeceksiniz.

• Telefonun başında "Arasam mı aramasam mı?" diye saatlerce düşüneceksiniz. Telefon çaldığında "Belki de odur" deyip heyecanla açacaksınız. Ve her seferinde hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

• Bu sancıların, acıların, yalnızlığın ne kadar süreceğini de asla bilemeyeceksiniz.

KALMAYI SEÇERSENİZ

• Bir yanınız hep gitmeye meyilli olduğundan ilişkiye kendinizi tam olarak vermeniz mümkün olmayacak. Bu nedenle düzeleceği varsa bile süreç çok uzun olacak.

• Tartışmalarınız devam edecek. Madem kalmaya karar verdiniz, artık daha hoşgörülü ve sabırlı olmak zorundasınız. Peki bu sizin kişiliğinize uyacak mı?

• Siz bir adım attığınızda sevgiliniz bu çabayı görmezse umutsuzluğunuz daha da artacak. "Ben uğraşıyorum ama o uğraşmıyor" deyip her seferinde başa döneceksiniz.

• Daha önce pek aldırmadığınız randevuya gecikmeler, yerine getirilmeyen sözler artık çok daha önemli olacak. Biliyorsunuz ki bu sizin son şansınız.

• Sevişmelerinizde de eski heyecan yok. Bunu değiştirmek için kurduğunuz fantezileri uygulamaya kalktığınızda ters tepki alırsanız kendinizi çok kötü hissedeceksiniz.

• İçinizde sürekli bir şüphe olacak. İlişkinizin bu duruma gelmesinde acaba bir başka kadının ya da erkeğin rolü mü var yoksa?

• Şüphenin olduğu yerde kontrol başlayacak. Telefon konuşmaları, gidilen yerler hep kontrol altında tutulacak. Bu da sizi sıktıkça sıkacak.

• İlişkinizi dostlarınızdan ya da ailenizden yardım alarak kurtarma fikri doğacak. Bu kez hayatınızda her zaman birileri olacak. Kendi kendinize bile kalamayacaksınız. Konuşmaya bile fırsat bulamayacaksınız.

• Çabalayıp da bir noktaya varamadığınızda kendinize güveniniz sıfır olacak.

• Kendinizle sürekli savaşacaksınız. Neyin doğru, neyin yanlış olduğunu bir türlü bulamayacaksınız.

sanırım söyleyen doğru söylemiş

Guest Lucky

Öğretici bir alıntı; emeğine sağlık.:clapping: Kafam karışdı ya :wacko:

Guest Ozan

: )

Kendine iyi bak derler ve giderler

Guest Lucky
: )

Kendine iyi bak derler ve giderler

Gidenler bazen seferinden dönerler.;)

Guest kardelen-sena

terketmek daha zordur bence ki karsındaki her ne kadar haketsede bunu heleki sende seviyosan ve terketmek zorunda kalmışsan durum iyice vahim bir hal alır:):confused: ben denedim hiç iç acıcı değil hani terkedilsem gitti bırakıp o kaybetti derim ama kendim yapınca kime kzıyım baska:) cok ağır yük yaaaaaa... hangi tas büyükse git vur basını:(:)