Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Lucky

Terk etmek mi? Terk edilmek mi zor?

Recommended Posts

Guest asoka

bence terk eden kişi veya terk ettiğin kişiye bağlı tamamen bu sorunun cvbı..çünkü eğer terk eden sende derin izlere sahipse cvbım terkedilmek ki öle havadan sudan biriyse cvbım terk etmek...diğer açıdan terk ettiğin kişi içinde aynı eğer terk edilmeyi hak ediyosa tın bir kısa sms yazmak hiçte zor olmaz:D ama eğer değerli biriyse saten terk edilmezzz ki diimii

Guest peri kızı

benim durum tamamen farklı.Arada yaş farkı var ben bunu kabullenemiyorum.gerçekten seviyorum.hiç bişi yapamıyorm sadece acı çekiyorum.onunda çektiğini biliyorum.kendimle savaş halindeyim.onu çok kırdım..kalbim acıyor keşke o beni terketseydi daha kolay olurdu.beni sevmediğini bilirdim ondan nefret ederdim ama unutmaya çalışırdım.

Guest Harun

Terk edilmek daha zor, ben ikisinide yasadim en son ben terk etmek zorunda kaldim ama ona sorarsan ben zaten terk edecektim, ama inanin cok zor aglamak evet agliyabilirsen geri gitmeyi cok isterdim ama gururu insanin onune geciyor birde retedilmek korkusu, 7 aydir hala kendimde deyilim, ,,,,,,,,,,,,,,,,

asıl terk edilen terk edip gidendir terk edilecegini düşündüğü için terk edip gitmiştir bu durumda terk edilecegini düşünerek kaçmak hepsinden zor olsa gerek:p

Guest gralice

severken terketmek zor ama sevgisizlikse son durum gayet kolay. hatam yoksa da terk edilirsem zor, hatalıysam bu hatayı genellikle terketsin unutsun birdaha gelmesin diye yapmışsam kolay. hatayı istemeden yapmışsam büyük ihtimal yeniden başlarız ama terk etmesi benim için kötü olur.

yani kişisine göre değişir.

Guest MaRe

Terk etmek o kadar da zor değil bugüne kadar çok terk ettim ( zaten terk ettiysem kesin bi yanlışını görüp terk etmişimdir ) :confused:

Ama terk edilmek berbat bişey yaaa :(

////////////////////////////////////////////////////

Guest mirror

terkedilirsem eğer; kinlenirim nefret duyarım.....böylece daha kolay olur unutmak ya da silmek....

terkedersem ki ; insanın severken terketmesine inanmıyorum (zorunluluk,mecburiyet vs.vs.) yani paylaşacak şeyleri tüketmişimdir bitmiştir...

Guest cimen

terk edildim salya sümük agladim.

terk de ettim ama o da kötüydü yaa karsindaki aglayinca ciz ediyor icim.

amaaaaa terk edilmek daha kötüydü kesinlikle.

Guest l3ilaa

benım durumumda bırısı ıcın ıkısıde zor evlıyım ve bır oglum var esım tarafından aldatıldım bunun uzerıne evden kovdum onunda gıdecegı varmıs gıttı ekmegıne yağ surmus oldum sımdı cok acı cekıyorum ama ben gondermeseydım o zaten bır gun gıdecektı cunku kadına asık olmus oglu hastanede yatarken bıle o uzun yola gıdıp onun yanında kalabılecek kadar asık. eğer ılerde bunun ıcın o benı terk etmıs olsaydı bundan daha cok acı cekecektım hem aldatılma hem terk edılme sımdı en azından ıcımı rahatlatıyorum evden kovdum dıye... komık deılmı?