Jump to content

Recommended Posts

selam arkadaşlar.Bende öyle bir sorun var.:( büyülerle cinler musallat edilmişti,çok şükür büyüler bozuldu,cinlerin bir tanesi hariç diğerleri,binlerce şükür ki gitti.kalanı ise aşık olmuş ve gitmiyor,yıllardır hayatımda,bir birliktelik tutturamadım.erkeklerden sanki nefret ediyorum hepsi itici geliyor.midemi bulandırıyorlar. bu benim elimde değil.:(bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı bana,tavsiye verecek NAS,FELAK AYETEL KÜRSİ başka bir sürü Dualar okuyorum.nafile işlemiyor ona.BEN ARTIK MUTLU OLMAK İSTİYORUMMM..

• Like 1

bu konu hakkinda bir bilgim yok ama insallah en kisa zamanda kurtulursunuz onlardan Allah yar ve yardimciniz olsun..

bir yasima daha girdim.bu üc harfliler asiktami oluyor?merak etmeyin bu konuda bilgisi olan arkadaslar var sitemizde eminim yardimci olacaklardir.güncel olmasi icin cevap yazdim.Allah yardimciniz olsun.

• Like 1

ALLAH razı olsun arkadaşlar dilerim en kısa sürede oda acı çekmeden hatta kendi isteyerek gider.ona da acı çektirmek istemiyorum. artık kendim de acı çekmek istemiyorum.sevgili seherAURORA, olmazlarmı aşık hemde çok fena oluyorlar. erkekler bir yana bir akrabamın evinde bile kalsam eve dönünce sabaha kadar uyutmuyor.:( cinsellik değil ama dokunuyor.ses yapıyor,sanki ayaklarımdan elektrik verilmiş gibi acaip hisler oluyor. eskiden birileri bana dese deli derdim. anlatamıyorumda insanlara doğal olarak bana deli derler.

Guest red bull

üç gulhü bi elham oku dicem de absürt kaçacak. öhö öhö. neyse. dualarla surelerle gitmez bacım, demedi deme. çünkü olmayan bişeyi var sanıyosun. bi psikoloğa görün, otur anlat derdini. kaç yıl okulunu okumuş adam. sonra ne görüyosan anlat. tonla para alcak senden boşa gitmesin garipler. neticede o verir sana ilacını. senin psikolojin felç.

töbe töbe aşık cindemi olurmuş?...:blink::swoon2:

• Like 1

siz inanmaya bilirsiniz.bende sizi inandırmak zorunda değilim.bir gün yaşarsanız ancak anlarsınız o övdüğünüz psikoloğlar da iyi ederler sizi..lakin olmayan şeyi YÜCE YARADAN kitaplarında var deyip,onlar için sure indirmezdi .!! evet benim psikolojim felç,lakin onlar isterlerse sizi ederler felç..

Selamunaleykum beyaznurr kardeşim evet gerçekten böyle olaylar oluyor yakın zamanda bende bir arkadaşımın böyle bir cinin ona aşık olmasına tanıklık ettim gerçekten zor ve vahim bir durum cinler aşık oluyor kim ne derse desin onlarda aynı insanlar gibi küçümsemeye gerek yok. Fakat onların hayatına bizler, bizlerin hayatına da onların karışmaması lazım böyle bir yetkiye sahip değiliz.Bundan kurtulabilmenin yolu da Saffat suresini hergün en az bir defa okuyup veya netten açarak sesli dinlemendir inşaAllah o arkadaşım bu yolu denedi ve şimdi rahat elhamdülillah.Şimdilik başka bir şey bilmiyorum ama öğrenirsem sana yazarım inşaAllah.

Selamunaleykum beyaznurr kardeşim evet gerçekten böyle olaylar oluyor yakın zamanda bende bir arkadaşımın böyle bir cinin ona aşık olmasına tanıklık ettim gerçekten zor ve vahim bir durum cinler aşık oluyor kim ne derse desin onlarda aynı insanlar gibi küçümsemeye gerek yok. Fakat onların hayatına bizler, bizlerin hayatına da onların karışmaması lazım böyle bir yetkiye sahip değiliz.Bundan kurtulabilmenin yolu da Saffat suresini hergün en az bir defa okuyup veya netten açarak sesli dinlemendir inşaAllah o arkadaşım bu yolu denedi ve şimdi rahat elhamdülillah.Şimdilik başka bir şey bilmiyorum ama öğrenirsem sana yazarım inşaAllah.

ve aleykümselam selam arkadaşım teşekkür ederim.bugün başladım dilerim işe yarar.her şey ALLAH tan

İnşaAllah şifa ve deva Rabbimden sen devam et kardeşim ve her gün ayetel kürsi okuman gerekiyor en az 11 defa bunu da öğrendim. Kendini onların etkilerinden kale içine almak için..

--- Sonraki mesaj ---

Bak bir de bu tesbihler var her gün vird edinip çekeceğin inşaAllah başaracaksın kardeşim

100 ) tevhid

100 ) la havle vela kuvvete illa billah

100 ) Lâ ilâhe illallâhu vahdehu lâ şerike leh, leh´ül- mülkü ve leh´ül-hamdü ve hüve alâ külli şey´in kadîr

7 ) Hasbiyallahü Lâ İlâhe İllâ Hu, Aleyhi Tevekkeltü ve Hüve Rabbül-Arsil-Azîm "

100 ) ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNE MUHAMMED VE ALA ALİ SEYİDİNE VE NEBİYYİNE MUHAMMED

100 ) Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etûbu ileyh

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...