Jump to content

Recommended Posts

Karabasan olayı haylaz cin çocuklarının yaptı bir olaydir genelde onlarin çocukluk oyunudur öyle düsün ve senin bunu yapanin bir cin oldunu bilmesini asla istemez hatta karabasan oldunda 1dk bekle hiç hareket etmeye ugrasma bile gecer gider çunku bunu yapan gucsuz daha toy olan cinlerdir bebek diyek..

goruntum konusunda gercekten Allah tan korkan. Allah rizasi icin yardim edecek olan varsa yardim almak isterim tabi. ama diger turlu kocamla ilgili bir sorunum yok cok sukur. eskiden gitmesini istiyordum ama artik hem minicik cocuklarimiz var hemde onu seviyorum.

:) Bak korkutma beni,zaten tuhaf bir frekansa girdim bu gece :)Cinler,kocalar,kediler,bebekler hadi hayırlısı :)
Karabasan olayı haylaz cin çocuklarının yaptı bir olaydir genelde onlarin çocukluk oyunudur öyle düsün ve senin bunu yapanin bir cin oldunu bilmesini asla istemez hatta karabasan oldunda 1dk bekle hiç hareket etmeye ugrasma bile gecer gider çunku bunu yapan gucsuz daha toy olan cinlerdir bebek diyek..

goruntum konusunda gercekten Allah tan korkan. Allah rizasi icin yardim edecek olan varsa yardim almak isterim tabi. ama diger turlu kocamla ilgili bir sorunum yok cok sukur. eskiden gitmesini istiyordum ama artik hem minicik cocuklarimiz var hemde onu seviyorum.

Kocanin Bilmedini burdan kim bilecek onun elinden gelen birsey yoksa burda kimsenin gelmez..

Beyaznur,minicik çocuklarınızı Allah bağışlasın kardeşim,allah uzun ömür versin,Eşinize de saygılarımı iletin,mutluluklar dilerim

:) Bak korkutma beni,zaten tuhaf bir frekansa girdim bu gece :)Cinler,kocalar,kediler,bebekler hadi hayırlısı :)

Haha inanmadin seydenmi korkucak bence sen insanlardan kork cinler onlarin yaninda insafli kalir:)

töbe töbe aşık cindemi olurmuş?...:blink::swoon2:

Evet aşık oluyorlar, allah düşmanımın başına dahi vermesin :D

Aşık olmuş cinden kurtulmanın yolu dua ve imandır, herşeyin başı iman ile başlar

610 yılı Ramazan ayının Kadir Gecesinde, hırkasına bürünüp Hira Mağarası’nda düşünmeye dalmış olduğu bir sırada, bir sesin kendisini ismi ile çağırmakta olduğunu duydu. Başını kaldırıp etrafına baktı; kimseyi göremedi. Bu sırada her tarafı ansızın bir nûr kaplamıştı; dayanamayıp bayıldı. Kendisine geldiğinde karşısında vahiy meleği Cebrâil'i gördü. Melek O'na:-"Oku" Dedi. Hz. Muhammed (s.a.s.):-"Ben okuma bilmem", diye cevap verdi. Melek, Hz. Muhammed (s.a.s.)'i kucaklayıp güçsüz bırakıncaya kadar sıktı.-"Oku" diye emrini tekrarladı. Hz. Muhammed (s.a.s.) yine:-"Ben okuma bilmem..." cevâbını verdi. Melek emrini tekrarlayıp üçüncü defa Hz. Peygamber (s.a.s.)'i sıktıktan sonra Alak Sûresi'nin ilk beş âyetini okudu."Yaratan Rabb'inin adıyla oku. O, insanı ‘alak'tan (aşılanmış yumurtadan) yarattı. Oku, kalemle (yazmayı) öğreten, insana bilmediğini belleten Rabb'in sonsuz kerem sahibidir." (Alak Sûresi, 1-5).Meleğin arkasından Hz. Peygamber (s.a.s.) de bu âyetleri tekrarladı. Heyecanla mağaradan çıkarak evine geldi. Yolda ilerlerken gök yüzünden bir sesin:"Ey Muhammed. Sen Allah'ın elçisisin, Ben de Cibrail'im" dediğini duydu. Başını kaldırdığı zaman, Cebrâil'i gördü. Korku içinde evine vardı. Eşi Hz. Hatice'ye:"Beni örtün, çabuk beni örtün" dedi. Bir müddet dinlenip heyecânı geçtikten sonra gördüklerini Hz. Hatice'ye anlattı, “Kendimden korkuyorum”, dedi. Hz. Hatice, O'nu şu ölmez sözlerle teselli etti."Öyle deme. Allah'a yemin ederim ki, Yüce Allah, hiç bir zaman seni utandırmaz. Çünkü sen , akrabanı gözetirsin. İşini görmekten âciz kimselerin işlerini yüklenirsin, Fakire yardım edersin. Misâfiri ağırlarsın...." Oku ALLAH'ın adıyla oku! Kurtulmanın bir diğer yolu eğer dua bilmiyor isen sağlam bir hocaya gitmektir.

Bu kadarinida pes artik büyük bi saskinlikla okudum beyzanur kardesimizin yorumlarini. Bende cinlere inaniyorum bi kac sey bende yasadim ama bi insan bunu nasil kabullenebilir? Tamam cin iyi olabilir ama cin sonucta yani ne alaka evlilik cocuk fln ve bunu kabullenebilipte böle rahat bi sekilde bunu ifade etmek.. Gercekten cok ilginc. Acikcasi bana biraz oyun gibi geldi yani basta aslinda inandim tabi illaki bi takim zorluklar vs yasamistir fakat evlendik cocuklarimiz bile var yorumu beni bitirdi :) yaklis anlamayin sakin amacim kücpk düsürmek yada yalanlamak dgl ama sizde anlayinki normal bi yasantisi olan insaninda böyle bi durumu kavramasi cok zor :/ bi de cinlerle konusup irtibat bile kurmak caiz degilken nasil evlenilir? Bu da cok büyük bi günah degilmi ozaman? Kusura bakma kardesim ama o zorluklardan kurtulabilmek icin yanlis bi yol secmissin bence. Insallah pisman olmazsin. Güzel allahim hepimizin her tür zorlukta yar ve yardimcisi olsun insallah..:)

Arkadaşım sen iyi değilsin belli kocam diyorsun çocuklarım var diyorsun seviyorum da demişsin..bir gün kurtulmak istersen onu senden uzaklaştırım ve bi daha gelmez..sende bir insanla evlenirsin hayatına devam edersin mutlu mesut..şimdi gencsin yarın yaşlandın mı seninle top oynar gibi oynar karşı koyamazsın..belliki etkisi çok ve senin seviyorum demenden güç almış, bu böyle ne kadar devam eder ??

• Like 2

ay isigi67 kardesim merak etmeyin küçük düştugum yok. ve bende kimsenin kavramasini beklemiyorum.insanlarin inanip yada inanmamasida gercekleri degistirmiyor..

şana kardesim dusundugunuz icin tesekkur ederim. benim ne esime nede cocuklarima zarar vermek yada verdirmek gibi bir dusuncem yok tam tersi Dualar ediyorumki Rabbim bizleri kotu şer insan gorunumlu şeytanlardan korusun diye.. insan oglu bur cöp bile yaratamazken nasıl olurda Yüce Mevlanın yarattigi canlara kiymayi dusunebilir. bizim icin gercekten iyilik isteyenler Allah yardımciniz olsun demesi yeterli.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...